Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Al sana sıradışı gif. İste hemen ufaltırız. :cool:

toilet+funny+animation+gif+gifbucket.blogspot.com+.gif

Başvuran herkese çok teşekkür ederim. Kazananı zaten görmektesiniz o yüzden biraz karar sürecinden bahsedeceğim.

Adaylarımızın hepsi birbirinden güzeldi, haklarını vermek lazım. Fakat aralarında seçmekte zorlandığım 3 avatar oldu.

971593_403411069759818_1378262843_n.jpg
r6cwn.png

2. avatar neşeli, sempatik, yakışıklı ve derp kişiliğimi oldukça güzel yansıttığını düşündüğüm için beni etkiledi. Ama fotoğrafın köşesinde gözüme çarpan tasmayı, dizginlenemez ruhuma aykırı bulduğum için bu avatarı eledim.

3. avatar ise, bilen bilir, Luna lakaplı inanılmaz yetenekli bir sanatçının eseridir. Herkes böyle bir avatarı kullanma fırsatını elde edemez. O yüzden adaylar arasında görmekten gurur duydum. Fakat isme/markaya prim vermeyen, herkese eşit mesafede yaklaşabilen, müthiş tatlı bir insan olduğumu ispatlamak adına bu avatarı da ne yazık ki elemek durumunda kaldım.

Kazanan avatara baktığımızda ise aktivizm, Warband, Vikingr, Team Rush Rush ve Mia fanboy'luğunun muhteşem bir üslupla harmanlandığını görüyoruz. Fazla söze gerek yok diyor, gelsin "tebrikler" ve "hayırlı olsun"lar diyorum.

Bayramınız mübarek olsun.

Beyler benim takip ettiğim konularda hiç hareket yok hep şunu görüyorum: "Son ziyaretinizden beri yeni ileti gönderilmemiştir. Tüm yeni iletileri görüntülemek için tıklayın."

Neden böyle?

Hayırlı forumlar.

Hmm o zaman işler değişir. direniş biraz daha devam edecek. Arkadaşlar nord kasabasına atlı birlikleri geliyormuş, limanda çok fazla yaralı var acil limon gerekiyor. köydekiler için wifi şifresi 123456

Napo kilidi açaydında iki birşey yazaydık vedalara hiç gelemem biliyosun. Böyle konuşmadan ayrılacak mıydın? Neden yazmıyorsun? Neyse uyudun sanırım .s

Back
Top Bottom