Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

Nihayet AG ile ilgili amacınıza ulaşmış bulunuyorsunuz, Team Rush Rush. Ayrıca RN yi yenme arzusunu da böylece "bir güzel törpülemiş" oldunuz. Tebrik ediyorum!

RRush_Mia said:
Duyuru

cRPG'nin iddialı Türk takımlarından Raven RR-Gaming'e katılma kararı almıştır. Team Rush Rush tagı altında cRPG oynayan tüm oyuncular bundan sonra Ezop liderliğindeki Raven takımında oynayacaklardır.

Bununla birlikte kadrosunun önemli bir kısmı nativede pasif olan AG takımı da aynı amacı paylaşan ve gerek oyuncu alımında gerekse diğer klanlarla ilişkilerinde benzer üsluba sahip iki klanın liderlerinin aldığı ortak kararla Team Rush Rush'la birleşmiştir. Böylece AG takımının oyuncuları da nativede Team Rush Rush tagıyla oynamaya devam edeceklerdir.

( ana sayfa güncellenmiştir)

birlikteyiz demek bende Raven deyim :smile:

hayat boyle birşey işte birkaç hafta once birbirini öldürmek isteyen insanlar simdi birbirlerinin hayatlarını koruyacaklar :razz: :smile:

İyi dileklerinizi için teşekkürler.

Red Army said:
icimden bir ses bu sene cok buyuk bir rekaber olacak diyor  :cool:
Umarım kış döneminde bambama'nın dönmesiyle 3oa'da aktif olacaktır. Rv diğer yandan iyi ilerliyor. RN'nin durumunu tartışmaya sanırım gerek yok. Kadroları oldukça sağlam durumda. Umarım kış dönemi Türk cephesinde daha sıcak geçer.

ENL Division B* nihayet sonuçlanmış durumda. Namağlup ve yüksek averaj farkıyla ligi birinci olarak bitirebildik. Bu dönemde çaba gösterip, emek sarf eden takım arkadaşlarıma teşekkür ederim. Kış sezonunda ligde oynayan/katılacak tüm Türk takımlara bol şans dileriz.

divbh.jpg

Öncelikle tebrikler ama AG konusunda şunu sormak istiyorum; AG tamamen bitti mi artık, yani ilerisi için bir plan var mı(yani AG aktif olacağı zaman geri kurulacak mı?) yoksa artık tamamen RRush'la mı birleşti?

Teşekkürler Napoleon.

Airelhach said:
Öncelikle tebrikler ama AG konusunda şunu sormak istiyorum; AG tamamen bitti mi artık, yani ilerisi için bir plan var mı(yani AG aktif olacağı zaman geri kurulacak mı?) yoksa artık tamamen RRush'la mı birleşti?

Serimoli, Ezop, Xaiei, moNSoon bu konuya asıl cevap verecek kişiler aslında. Yinede ben "kişisel" olarak açıklamak istiyorum. İleride böyle birşey olur mu olmaz mı kısmını düşünecek olsak, böyle bir birleşme içerisine zaten girilmezdi diye düşünüyorum. Yola RRush tagıyla devam ediyoruz. Bu AG de olabilirdi fakat bunun yerine Multigaming çatısı altında ortak bir amaç için yol almayı tercih ettik. İç kısımda biz olumlu elektiriği yakaladığımızı en azından kendi adıma söyleyebilirim. Bundan sonrasını zaman gösterecek.

Airelhach said:

Tabii ki ayrılmak için birleşmedik fakat öte yandan yarının ne getireceğini kimse bilmiyor.Umarım herkes bu durumdan memnun bi şekilde oyununu oynar.Asıl amaç eğlenmek, yani herkesin oyundan en az eskisi kadar zevk almasını sağlamak.Böyle devam ettikçe ne bizim adımıza, ne de eski RRush yönetimi adına bir problem olacağını sanmıyorum.

Xaiei said:
Airelhach said:

Tabii ki ayrılmak için birleşmedik fakat öte yandan yarının ne getireceğini kimse bilmiyor.Umarım herkes bu durumdan memnun bi şekilde oyununu oynar.Asıl amaç eğlenmek, yani herkesin oyundan en az eskisi kadar zevk almasını sağlamak.Böyle devam ettikçe ne bizim adımıza, ne de eski RRush yönetimi adına bir problem olacağını sanmıyorum.

adamsın üstadım :smile:

yazıma başlamadan RRush'a katılan arkadaşlara hoşgeldin diliyorum.
bu yazı geçerliliği geçince kendini imha etmiştir.  :smile:

Bir süredir oyunda kalkan patladığında hata mesajı alıp masaüstüne düşüyordum. Forumda şöyle bir çözüm buldum, 2 gündür sorunsuz çalışıyor: http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=187830.msg4615477#msg4615477

İşte böyle hata çıkan kişilere Nord Baltasıyla dalacaksın abi =)

KLaupS ChamasK said:
İşte böyle hata çıkan kişilere Nord Baltasıyla dalacaksın abi =)
pw de adam bana geçirdi ses açıktı çarrrrrrrrrrrrt diye diye bir ses geldi oyun gitti

Back
Top Bottom