Team Rush Rush [RRush]

Users who are viewing this thread

RRush_Mia said:
11. sayfaya gelince kilitleyip yenisini açacağız.

Hayırlı olsun dileklerinde bulunanlara teşekkürler.

KaTiL said:
Ben Klan İçin Başvuru yaptım.
Gün doldurunca tekrar buluşalım. Orada bekliyor olacağım ve yakamda kırmızı bir gül olacak. Başvurular için burayı değil, http://www.rr-gaming.org/forum/viewforum.php?f=11 burayı kullanıyoruz.
Söylediğin için teşekkür ediyorum umarım kısa bir zaman içerisinde başvurumu okursunuz ve gerekeni bana bildirirsiniz.

Sunucu oynamamıza izin vermedigi halde maç güzel gidiyordu hepinize teşekkür ediyorum

Clandan ayrılıyorum. Her şey için çok saolun.RRush çok değerli bir klan.Fakat artık oyunda bir amacım kalmadı.Eskisi gibi zevk veren bir oyun değil benim için.Bir yandan warband i de bırakıyorum.Bir çok arkadaş edindim.Herhangi birini kırdıysam beni affetsin.                             
  Acıbademli,SonOsmanlı,Charger,Luna,Feachix,Rayden,Jedimaster,Kaltvien,Barbarossa,Goliath,Zeus,Steppe,Airel,Cattie,Nemeruis, Reflex,Lethal,Segant,Gannicus,Otto,Nirvana,Rainmaker  ve özellikle en yakın dostum bu oyuna en başında beraber başladığım herzaman yanımda olan Witchking'e  oyun hayatında başarılar. Hepsi benim için önemli arkadaşlar.

Teutonic_Ritterbruder said:
Clandan ayrılıyorum. Her şey için çok saolun.RRush çok değerli bir klan.Fakat artık oyunda bir amacım kalmadı.Eskisi gibi zevk veren bir oyun değil benim için.Bir yandan warband i de bırakıyorum.Bir çok arkadaş edindim.Herhangi birini kırdıysam beni affetsin.                             
  Acıbademli,SonOsmanlı,Charger,Luna,Feachix,Rayden,Jedimaster,Kaltvien,Barbarossa,Goliath,Zeus,Steppe,Airel,Cattie,Nemeruis, Reflex,Lethal,Segant,Gannicus,Otto,Nirvana,Rainmaker  ve özellikle en yakın dostum bu oyuna en başında beraber başladığım herzaman yanımda olan Witchking'e  oyun hayatında başarılar. Hepsi benim için önemli arkadaşlar.

Meh.

Teutonic_Ritterbruder said:
Yolun açık olsun Veysel. İletişimi kesme :smile:

Oyunu bırakanlardan ricam; konu altında izahta bulunmamalarıdır. Ritterbruder'a hoşçakal demek isteyenler lütfen kendisine steam'den ulaşsınlar veya forumdan özel mesaj atsınlar.

rrgaming.png

Nehrin Yanındki Tarla Hatırası  :mrgreen:

bir siz bir de 3OA tek geçerim. Çok beğeniyorum lan sizi :grin:  ben de fire and sword da ilk klan kuran insanım sanırım. yada ilklerden. neyse işte, sizin kadar başarılı oluruz inş. :grin: tabi wfas in MP sine olan ilgi artarsa...

wolf88 said:
Nice başarılara.
Teşekkürler ewnam. Biraz daha toparlarsan oluru var gibi.

mehmet26 said:
bir siz bir de 3OA tek geçerim. Çok beğeniyorum lan sizi :grin:  ben de fire and sword da ilk klan kuran insanım sanırım. yada ilklerden. neyse işte, sizin kadar başarılı oluruz inş. :grin: tabi wfas in MP sine olan ilgi artarsa...
Teşekkürler yorum için. WFAS bizim için hayal kırıklığı oldu biraz. Umarım sizin için iyisi olur.

xBelialx said:
benide klana alsanıza? dediğiniz yere yazdım ama daha tık yok :grin: ÖM attım yine cvp gelmedi
Bu hafta takım kaptanlarından pek çoğu tatildeler. Kararlar ortak alındığı için geri bildirim şuan yapamıyoruz. Başvuru bölümünden önümüzdeki hafta içi ulaşabiliriz.

Back
Top Bottom