[AG] Anatolian Guards

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Str0nq said:
Str0nq Duel Karadenuzlu Süvari 6 - 4 Benimdir ilk 10 el alıştırmalarda lag filan birşey demedi büyük kargıyla ilk 5 6 el yaptık ardından ağır kargıya geçtik ısınma olarak 3 4 el daha oynadık sonra başladıkdan 2 0 yenilodum 3 - 2 durumuna getirdikden sonra lag oldunu söylemeye başladı 6 - 4 durumuna geldikten sonra çok lag oluduğunu steam isteyip başka sv bulcanı söyledi ve steamde eklemedi alıştırma yaparken lag oldnu belirtmemişti Kazanan Taraf bendim.

Helal olsun aferin bye bye

Anlaşılan arkadaşlar birer birer dökülüyor. Gecenin geç saati olmasına ve bütün gün çalışmama verin bu yazdıklarımı. AG klanının belli bir çekirdek kadrosu vardır ve bu arkadaşlar her koşulda bu klanda yer aldı laga luga yapıp gitmediler onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Fakat şunun farkında varmalı herkes AG klanı afedersiniz ama ****** değil öyle herkes ben çıkıcam sonra gelirim bi ara yanınıza uğrarım fln bunlara gelemem ben. Ya adam gibi klanda dururlar ya da çeker giderler. Bu yazdıklarımın PanWFP ve Jedimaster ile alakası yoktur belli sebeplerden dolayı gerçek hayattaki sorumlulukları yüzünden ayrılmışlardır/ara vermişlerdir. Bu yazdıklarım sebepsiz yere çıkanlara ve bundan sonra çıkmak isteyenlerle ilgilidir. AG nin değerini bilmeyenin burda işi yoktur..

AG vs CoR

13 Haziran Pazartesi Saat 21:00 (Resmi Maç)

Sunucu: CoR Countryard
Harita 1: Liman Saldırısı - Vaegir vs Rodok
Harita 2: Karlı Köy - Rodok vs Svadya
Savaş Büyüklüğü: 10 - 10
Spawn Değişikliği: Var
Faction Değişikliği: Var

Maçın yarısının bizim talep ettiğimiz bir serverda oynanmasını istememize karşın bunu kabul etmediler.Lig maçı olmamasından ötürü en azından böyle birşey beklemek hakkımız.Neden kabul etmediler bilmem ama maçı iptal edecek kadar önemli görmedim.

Bence hafif pingli 70 - 80 sunuculara alışırsanız iyi olur, sonuçta ENL'dede öyle yerlerde oynayacağız =)

Tabii, artık çoğunlukla Avrupa sunucularında oynuyoruz zaten.Maç lig kapsamında olmadığı için böyle birşey istemiştik.İstemek de doğal hakkımız diye düşünüyorum.

JPetrucci said:
Ezop said:
Anlaşılan arkadaşlar birer birer dökülüyor. Gecenin geç saati olmasına ve bütün gün çalışmama verin bu yazdıklarımı. AG klanının belli bir çekirdek kadrosu vardır ve bu arkadaşlar her koşulda bu klanda yer aldı laga luga yapıp gitmediler onlara sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Fakat şunun farkında varmalı herkes AG klanı afedersiniz ama ****** değil öyle herkes ben çıkıcam sonra gelirim bi ara yanınıza uğrarım fln bunlara gelemem ben. Ya adam gibi klanda dururlar ya da çeker giderler. Bu yazdıklarımın PanWFP ve Jedimaster ile alakası yoktur belli sebeplerden dolayı gerçek hayattaki sorumlulukları yüzünden ayrılmışlardır/ara vermişlerdir. Bu yazdıklarım sebepsiz yere çıkanlara ve bundan sonra çıkmak isteyenlerle ilgilidir. AG nin değerini bilmeyenin burda işi yoktur..

Evet belkide ilk ayrılıktan sonra dönmemeliydim bu benim hatam dönmem gerektiğini düşünmüştüm ama şimdi ne kadar gerzek ve ne kadar salak bir insan olduğumu anlıyorum.Şunu da söyliyim senden böyle bişi beklemiyordum gökhan abi. Bu oyunu yaklaşık 8 aydır oynuyorum (sanırım) 8 ay boyunca senden ayrılmadım her konuda sana destek oldum. Ben gidiyorum dedin bekle valizimi alıyım dedim. Sorgulamadım ama sen beni her fırsatta çok özür diliyorum itin ****** soktun. Şu oyun boyunca oğuz gel dedin geldim git dedin gittim şunu yapar mısın dedim yaptım bu klana (kimse üstüne alınmasın) kimsenin dökmediği teri döktüm.Sen yokken her bi bokla ben uğraştım sv gitti dediniz ben hallettim. Mb clans da klan sayfası yapılcak denildi ben yaptım iyi ki de yapmışım ama bu kadar saygısızlığı hak ettiğimi düşünmüyorum.  Ag de oyunun en güzel zamanlarını geçirdim beraber zafer kazandık beraber kaybettik beraber sevindik beraber üzüldük . Ama burada kendi adıma bir karar almışken kendi adıma en olumlu olacağını düşündüğüm kararı almışken YALANDAN bile olsa "hayatında başarılar dilerim" diyip yoluna gitmeni çok isterdim. Ama insanların ne kadar bencil ne kadar değerbilmez olduğunu şimdi anlıyorum .

Ezop said:
Fakat şunun farkında varmalı herkes AG klanı afedersiniz ama ****** değil öyle herkes ben çıkıcam sonra gelirim bi ara yanınıza uğrarım fln bunlara gelemem ben. Ya adam gibi klanda dururlar ya da çeker giderler.

Bu konuda da içiniz rahat olsun siz istemedikçe artık yanınızda bir işim olmaz . Klanıma AG'me sonsuz başarılar dilerim umarım en iyi yere gelirsiniz umarım ismimi kötü anmazsınız. Hepinizi ayrı ayrı seviyorum . Birlikte çok güzel günler geçirdim umarım güzel günleriniz devam eder ve birbirinizden hiç kopmazsınız. Ne olursa olsun benimle konuşmak isteyen arkadaşlarım varsa sonsuza dek haklı ya da haksız onların yanındayım. Sizden istediğim tek bişi var beni kötü hatırlamayın , arkamdan kötü şeyler söylemeyin başka bir isteğim yok.Umarım hayatınız ve oyununuz çok güzel devam eder.

"Move on, be brave Don't weep at my grave Because I am no longer here But please never let Your memory of me disappear"

Gökhan sinirle yazdı onları senden ikinci defa çıkıp gitmeni beklemiyordu hepsi bu.Arkandan kimse bişey diyemez merak etme.Ayrıca istediğin zaman ts mize gelebilirsin.Kendini yabancı biri olarak görme. ; )

Bu arada ben bir sene ara verdim ilk senede kazanirsam geri gelecegim 1 sene boyunca hic online olmayacagim bu sure zarfinda benim nickimi kullanip serverlarda gezme gibi asagilik hareketler gostermeyin
lutfen burdan rica ediyorum

UbErLoW said:
Bu arada ben bir sene ara verdim ilk senede kazanirsam geri gelecegim 1 sene boyunca hic online olmayacagim bu sure zarfinda benim nickimi kullanip serverlarda gezme gibi asagilik hareketler gostermeyin
lutfen burdan rica ediyorum

bunu yapmazsam ne olayım :grin:

Beyler birincisi EZOP tebrikler guzel konusmuzsun ikincisi noluyo ya bi ayrılık ruzgarı esmiş size 3-4 kısı almış yahu :cry:

Xaiei said:
AG vs CoR

Maçın yarısının bizim talep ettiğimiz bir serverda oynanmasını istememize karşın bunu kabul etmediler.Lig maçı olmamasından ötürü en azından böyle birşey beklemek hakkımız.Neden kabul etmediler bilmem ama maçı iptal edecek kadar önemli görmedim.

Başarılar

Cor maçını anatolian guards kazanmıştır oynayan herkesi tebrik ederim bu arada emre abi yoktun ama merak etme yakısıklı senın koltugunu boş bırakmadı

Xaiei said:
AG vs CoR

AG vs CoR

11  -  7 

_AG_Harlequin said:
Cor maçını anatolian guards kazanmıştır oynayan herkesi tebrik ederim bu arada emre abi yoktun ama merak etme yakısıklı senın koltugunu boş bırakmadı
İyi ki koltuk boşken oturmuşsun yağuşuklu :p Tebrik ederim oynayan oynamayan herkesi. Maça gelemediğim için kusuruma bakmayın zaten gelsem yenilirdik. O pingle anca Meteye hs atardım :p Bu arada ss almadınızmı koysaydınız foruma

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom