Knight of Swan

Users who are viewing this thread

Elraen said:

imzakos.png

Yeni bir klan olmasına karşın, daha stabil tutulabilmesi adına ufak çapta değişikliklerle ''Knight of Swan'' klanını sizlere sunmaktayız.Yönetimin başında ismim gözüksede, klanın da adından anlayacağınız üzere tüm üyeler eşit bir şekilde görülmesi prensibini taşımaktayız. Herşeyden önce dostluğun ve saygının ön planda olmasıyla, her ne olursa olsun bu platformun oyundan ibaret olduğu gerçeğinin dışına çıkmadan, sadece eğlence amaçlı, keyifli saatler geçirebilme amaçlı var olduğunu unutmamayı görev edinmiş oyunculara kapımız açıktır.
Şuan da belirli bir kadromuz mevcuttur.Ancak pürüzler olabili, bu sebepten ötürü üyelerimiz  çok dikkatli bir şekilde izlenmektedir. Çekirdek kadro önem verdiğimiz tek unsurdur ve içinde yer alabilmek güven ister.
Oyunu çok iyi oynayanlar girebilir gibi komik kurallarımız yok.Açık ve net söyleyebileceğim tek kural saygı çerçevesi içinde durabilmektir.Gerisi zaten bilindik kurallardır. bknz:

Genel Kurallar :

-  [KOS] Üyeleri oyun içinde prensipli olmak durumundalardır.
-  [KOS] Klanı dostluğa ve sadakate önem vermektedir. Birlikte eğlenebilmeyi, birlikte karar alabilmeyi ve birlikte gülebilmeyi bildiği gibi, kalıcılığını sağlamayıda başarabilmelidir.Dram yapmak gerekirse kalana git, gidene kal demeyiz :wink:
- [KOS] Klanında önem verdiğimiz detaylardan biriside antremanlardır. Antreman saatlerimiz sabittir ve aksatılmaması gerekir.
- Kendi bünyemizde güvenilirliğimizi kanıtlamak dışında diğer Warband oyuncuları veya klanlarına karşıda dürüst ve onurlu olmanız gerekmektedir.
- Maçlar esnasın zor durumlar haricinde plan dışına çıkılmaması gerekmektedir.Stratejileri bozucu hareketler tüm takımı etkileyebilir..Bu sebeple dikkatli olunması gerekmektedir.

Forum Kuralları :

- [KOS]' üyeleri, forum imzalarında belirlediğimiz logoyu eklemek durumundadırlar.
- Forum 'üyeler' listemiz de her üyenin oyun içi karakter portresi yayımlanacaktır.Bu sebepten dolayı sabit bir tipleme ile karakter resimlerini (düzenle kısmından) tam ekran olarak kaydedip, bana yollamarı gerekmektedir.

Klan Başvuru :

[KOS] Kısaltmasını nickinizde taşıyabilmeniz ve ailemizden biri olabilmeniz için önce başvuru yapmanız gerekmektedir.Steam aracılığı ile ön görüşme yapılıp 'Antreman' serverımızda ufak bir teste tabi tutulacak olan yeni üyemiz, 1 hafta kadar _KOS_E_ ünvanını taşıyacaktır.Bu süre zarfı içerisinde gerek davranışları, gerek ise oyun kabiliyeti belirlenerek resmi alım gerçekleşecektir.Bu süre hem bizim için, hemde uygunsuz gelmesi durumunda oyuncunun da hakları dahilinde vazgeçebilme imkanı sağlamaktadır.
Ayrıntılı talimatlar ön görüşme esnasında verilecektir.

Ön görüşme için steam = Elraen22

Server :
TR_KOS_Clan_Server sunucusu antremanlar hariç hizmetinizdedir..
Amblem :
asdasc.png
Forum İmza :
http://img231.imageshack.us/img231/407/imzakos.png
TeamSpeak :
Düzenlenmektedir.
Antreman Saatleri :
Hafta içi : SALI , Haftasonu : PAZAR
Rütbeler :
Büyükten küçüğe rütbeler : Head Knight > Knight > Sergeant > Ranker > Novice
Steam Grup _KOS_ :
http://steamcommunity.com/groups/knightofswan

Üyeler :
Düzenlenmektedir.

- Head Knight -

_KOS_Elraen : Head Knight
elraenp.jpg

Anadal : Svadya Krallığı , Uzun kargı.

- Knight -

_KOS_RomaniusTR: Knight
romanius.jpg

Anadal : Rhodok Krallığı , Çivili sopa.

_KOS_Unstopable: Knight
unso.jpg

Anadal : Svadya Krallığı , Uzun Battal kılıç.

_KOS_türk: Knight
turks.jpg

Anadal : Rhodok Krallığı , Savaş balyozu.

- Ranker -

_KOS_E_Pro-Totype: Ranker
proteq.jpg

Anadal : Veagir Krallığı , Mızrak.

- Novice -

_KOS_E_CassusFett: Novice
cessus.jpg

Anadal : Eğitimde.

Başarılar...

@Dogo hepsini alıntılamasan? :roll:

maşallah güzel oluşum. İnşallah uzun süre dayanır.

Elraen said:

- Head Knight -

_KOS_Elraen : Head Knight
elraenp.jpg

Anadal : Svadya Krallığı , Uzun kargı.
Beyler uzun kargı derken ? Büyük kargıyı kastetmişinizdir.

Altındaki silahlar bana saçma geldi,yani her krallıkla oynamayı bilmelisiniz,her zaman krallığı siz seçemessiniz her alana ayak uydurun derim.Bir de turk'den hiç memnun değilim olur olmadık yorumlar yazıyor ve oyundada rahatsız ediyor.Oraya saygılı oyuncular yazmışsınız sizde 1 + 1 = 2 değil.

Tebrik Ederim.Bu Klan Yürür.Herşey Önceden Hazırlanmış.Üyeler Düzgün.Steam Grubu Falan Hepsini Ayarlamışsınız Serverlarda Tamam.Ama turk'u Bende Kötü Hatırlıyorum Niyeyse.

Ancak Unstopable Ve Romanius İyi Oyuncular

@Mandalorian

Söylediğin Sözlerin Hepsini Yuttunmu CasusFett :lol:

ElectricsaLf said:
Altındaki silahlar bana saçma geldi,yani her krallıkla oynamayı bilmelisiniz,her zaman krallığı siz seçemessiniz her alana ayak uydurun derim.Bir de turk'den hiç memnun değilim olur olmadık yorumlar yazıyor ve oyundada rahatsız ediyor.Oraya saygılı oyuncular yazmışsınız sizde 1 + 1 = 2 değil.

Şurayı atlamışmısınız sanırım ''Şuan da belirli bir kadromuz mevcuttur.Ancak pürüzler olabili, bu sebepten ötürü üyelerimiz  çok dikkatli bir şekilde izlenmektedir. Çekirdek kadro önem verdiğimiz tek unsurdur ve içinde yer alabilmek güven ister.''

Kadro '0'dan benim tarafımdan kurulmadı..Ancak ne olursa olsun ben birşeye şahit olmadan, fısıldamalarla hiç bir KOS üyesini riske atmam.Onları savunmakla hükümlüyümdür.Fakat tabikide dışarıdan gelen yorumlar da benim için çok önemli..Bu sayede yoğunluğumu ismi geçen üyeye daha çok verip, hareketlerini izleyebilme şansına erişiyorum..

Altındaki silahlara gelincede, onlar anadallar.Her karakterin en sevdiği ırk ve silah mutlaka vardır.Burda yazılanlar ise sadece onlardan ibaret.Yoksa tabikide her alanda iş yapabiliyoruzki klan kuruyoruz.Yazılanlar haricinde hiç bir şey kullanamıyoruz gibi bir izlenim mi yarattık orada? Takılmayalım öyle şeylere..

GhosTR said:
Ancak Unstopable Ve Romanius İyi Oyuncular

İyi dileklerin için teşekkür ederim. Evet Unstopable ve Romanius çekirdek kadroyu gerek konuşmalarıyla, gerek oyunculuklarıyla hak eden iki insan.

Turk hakkında tek şikayet benim değil çoğu kişi şikayet ediyor Turk'u halada klanınızda barındırırsanız ne diyeyim.

@Mandalorian

Söylediğin Sözlerin Hepsini Yuttunmu CasusFett :lol:
[/quote]

Şişşt çaktırma.  :lol: Bu klan iyi ama.

İyi klan yoktur. Sağlam klan vardır. Arkadaş altyapıyı iyi kurmuş. Bundan sonrada klan içi disiplini dengede tutarsa iyi bir yerlere gelebilirler. Ayrıca forumdada bulunsalar iyi olur :smile:

meraba ben Captan_Guard ve denetlenmek istiom ama bi şartla

TÜRKE GICIĞIM VAR O DENETLESİN İYİ Bİ ZOPA ATIYIM  :grin: YENERSEMDE İŞALAH KLAN GİRERİM  :grin:

bune lan herkez bana gıcık electro staffın klanından çıktığım için gıcık onu biliyorumda captain guard sen kimsin hiç görmedim :grin:

trs_turk said:
bune lan herkez bana gıcık electro staffın klanından çıktığım için gıcık onu biliyorumda captain guard sen kimsin hiç görmedim :grin:
Hayır sana o yüzden gıcığım yok seni klandan attık çok şikayet nedeniyle ve çok küfür ettiğin nedeniyle ve doğru konuş yalan atma.

Burası tartışma foruma değil arkadaşlar.Kirletmeyelim rica ediyorum.Varsa bir sıkıntınız PM aracılığı ile yazışabilirsiniz..

Başarılar iyi bir birlik olma yolunda.
Team Speak için Xkafe Serverında Oda açtırabilirim.
Sizi Warband-Türkiye'ye bekleriz. :smile:
Code:
[b]Clan Name:[/b]
[b]Clan Tag:[/b]
[b]Clan Location:[/b]
[b]Clan Leaders:[/b]
[b]Clan Members:[/b]
[b]Clan Site:[/b]
[b]Other Sites:[/b]
[b]Clan Thread:[/b]
Clan is [color=green][b]Active.[/b][/color] [color=orange][b]Inactive[/b][/color]
[i]Competitive:[/i] [color=green][b]YES[/b][/color] [color=orange][b]NO[/b][/color]
Şu listeyi doldurup Buraya atarbilirseniz çok memnun olurum.
http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,125327.0.html
Eğer üye sayısı yeterli olursa yakın bir zamanda en az 7v7 olmak üzere maç teklif ediyorum.
İyi günler

Back
Top Bottom