[Calaquendi] Calaquendi eski konu

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
UbErLoW said:
Ankaraya gelirsem yanindayim ama belindeki kalan kaslari da zedelemeyeyim :razz:

Kardeş ben basket gazisiyim zaten
Sol kolumu kırdım
Sağ Kolumu çatlattım
Ayak bileklerimi binlerce kez burktum
Vücudumdaki birçok kası yırttım
Oyuna yeni başladığımda (henüz 7 yaşındayken) gözlükle oynuyordum gözlük kırıldı camı gözümün beyazına  girdi. Haftalarca gözüm bandajlı gezdim.
3 kez gözlüğümü kırdım.
Yine yüzlerce kez blok yedikten sonra havada takla attım.

Daha saymamı istermisin :smile:

Ama bu kadar vukaattan sonra profesyonelleştim :grin: herzaman beklerim.

Calaquendi_Feanor said:
UbErLoW said:
Ankaraya gelirsem yanindayim ama belindeki kalan kaslari da zedelemeyeyim :razz:

Kardeş ben basket gazisiyim zaten
Sol kolumu kırdım
Sağ Kolumu çatlattım
Ayak bileklerimi binlerce kez burktum
Vücudumdaki birçok kası yırttım
Oyuna yeni başladığımda (henüz 7 yaşındayken) gözlükle oynuyordum gözlük kırıldı camı gözümün beyazına  girdi. Haftalarca gözüm bandajlı gezdim.
3 kez gözlüğümü kırdım.
Yine yüzlerce kez blok yedikten sonra havada takla attım.

Daha saymamı istermisin :smile:

Ama bu kadar vukaattan sonra profesyonelleştim :grin: herzaman beklerim.

Sadece
:shock:  :shock:  :shock:
:grin:

Arkadaşlar aşağıda Calanın bu seneki kadrosu bulunmaktadır.Yandaki tarihler pasif oyuncuların aktif olacakları tarihleri belirtmektedir.Kadroya katılımı sağlanmaya çalışan 5 kişi daha var.Aşağıda yanlarında varlık bildirmediği halde çıkarılacak yazan isimler aktiflik belirtisi göstermedikleri yada açıklama yapmadıkları takdirde bu 5 oyuncunun katılımıyla çıkarılacaktır.

Finarfin 25 haziran
Chevalier(SCARFACE) 26 haziran
Kaan
Ekin
Rusher
Altolgalı 25 Haziran
Onur
Secret_Archer
Feanor
Addar
Ahmet
Airelhach
Beleg
Blackrawen
Darius
General
Gil_Galad (Sanıyorum gil ile ilgili ilginç bir durum var :smile: )
Kont
Lord_Arthur
Phoenix
SelahattinEyyubi
Guthwing
Melkor
Bman (26 haziran)
Philip  (yazortası)
Dr3amTone (yazortası)
Görkem (Varlık bildirmez ise çıkarılacak.)
Gronax
Jrex (Varlık bildirmez ise çıkarılacak)
Theholybamya (Varlık bildirmezse çıkarılacak)

<Finarfin> said:
Bir kaç kişi terfi edecek rütbelerinde.Rütbeler ve enl nin ilk maçı için düşünülen as kadro ve yedekler yakında belirtilecek :smile: Feanor tabi el alışkanlığı :smile:

Şu alımlarla ilgili bi ara konuşalım bu cuma kol gibi girecek olan mat sınavından sonra hürüm :grin:

Calaquendi_Feanor said:
<Finarfin> said:
Bir kaç kişi terfi edecek rütbelerinde.Rütbeler ve enl nin ilk maçı için düşünülen as kadro ve yedekler yakında belirtilecek :smile: Feanor tabi el alışkanlığı :smile:

Şu alımlarla ilgili bi ara konuşalım bu cuma kol gibi girecek olan mat sınavından sonra hürüm :grin:
Zaaaa! Son sınavımda dündü.

”freedom for you Melkor„

lordipower said:
Calaquendi_Feanor said:
<Finarfin> said:

Zaaaa! Son sınavımda dündü.

”freedom for you Melkor„

Benim salı günü de sınavım var ühühühühühühü :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom