New profile posts

Please give lords household troops to spawn with so they dont get captured by looters and raiders and please reduce the chance of getting captured to avoid snowballing.
You deleted thread? Got some fix maybe?
Aennor
Aennor
Well, not yet, but since I can't be 100% sure it's mod-unrelated issue, decided to delete thread.
rn I'm checking if the issue persists without mod (just need to endure 15-20 tournaments to be able to say where exactly problem should be)
If it will continue like with xp mod, then I'll open the thread again, if not, would try to find the issue further
hy i want to download your mod of dynamic squad but i dont know do it. please help me i am a crazy fan of this server, i love the maps and the battle size. thanks you :wink::wink::wink::wink:
Şimdilerde buhar olan eskilerin ağır yargıcı. Kendisinden tarafından az susturulmadık. Artık o dönemki çocukluğumuza verelim.
sanırım türksünüz aynı hatayı bende alıyorum ilk defa çalıştırılmaya hazırlanıyor diyor sonra kapanıyor hiç bir şey değişmiyor sorunu çözebildiniz mi
İyi günler foruma yazmışsınız ordan gördüm aynı hatayı bende alıyorum çözebildiniz mi
bysomay
oynayabildinmi kardeşim
LaptopRecai
maalesef kral
LaptopRecai
kardeş frameworkü benimkide güncellememişti sistem gereksinimleri yetersiz gibi bi şey diyodu win 10 kullanıyorum güncelledim aynı hatayı aldım ama farkettim ki oyunun dosyasına vdf isimli bi öğe eklenmişti sildim şu an açıldı ama muhtemelen bilgisayar özelliklerimiz benzer yorabilir bilgisayarı bilgin olsun en düşük grafikte çalıştırıyorum