Mount and blade warband Aktivasyon Başarısız

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Kardeşim Ben Mount And Blade Hastasyım Aylarca Oynadım Sıklmdadmda :grin: Benim Leptop Var Onda Yaptm Oldu Benim Pc Yapmayı Dendim Aktivasyon Başarsız Dio ? Leoptop Kardesimin Oynmıoz  :grin: :grin: :grin: :grin: Ne Yapa Bilirim ?

Yapcak bir şey yok.O kod tek bilgisayar için geçerli.Sadece dizüstü'ünde oynayabilirsin oyunu.

Magnex said:
Yapcak bir şey yok.O kod tek bilgisayar için geçerli.Sadece dizüstü'ünde oynayabilirsin oyunu.

Ne alakası var ?

Sen de key olduğuna eminmisin yoksa oraya saçma saçma şeyler mi yazıyorsun ?

Hadra said:
Magnex said:

Ne alakası var ?

Kardes Evet Serial Key Var Yazmak Yasak Deilse Yazrım

SuLTaNHakim. said:
Hadra said:
Magnex said:

Ne alakası var ?

Büyük ihtimal bunun yazdığım için izlenme cezası alacağım:

0q

aktivasyonu bir kere yapabilirsin.Ama oyunu steam hesabından istediğinkadar pc den indirebilirsin benim bildiğim böyle

Neden anlamıyorsunuz ? Aktivasyon istenildiği kadar yapılabiliyor.Steamsiz oynayanlar napiyor o zaman ?

Oyunu aktive etmek için internet gerekir internet yoksa olmaz.Eğer oyun kutulu ise ve ilk defa bu keyi girme girişimi yapıp da hata aldıysan aldığın yere git geri ver kutuyu..Eğer internet üzerinden aldıysan aldığın yer ile iletişime geç.

Hadra said:
Neden anlamıyorsunuz ? Aktivasyon istenildiği kadar yapılabiliyor.Steamsiz oynayanlar napiyor o zaman ?

Oyunu aktive etmek için internet gerekir internet yoksa olmaz.Eğer oyun kutulu ise ve ilk defa bu keyi girme girişimi yapıp da hata aldıysan aldığın yere git geri ver kutuyu..Eğer internet üzerinden aldıysan aldığın yer ile iletişime geç.

Tmm Da Benim Arkadas Aldı Oyunu Bana Verdi Serial Key'i Onda Oldu Bende OLmadı Kardesmin PcSinde Oldu + Net Var  :roll: :roll: :roll: :roll:

o zman oyunu yedekle warband olan stemdan dvd ye yada usb belleğe at senin pc dende onun hesabına gir yükle oyunu ama aynı anda mp oynayamazsınız

carrier said:
SuLTaNHakim. said:
Hadra said:
Magnex said:

Ne alakası var ?

Büyük ihtimal bunun yazdığım için izlenme cezası alacağım:

0q

sacma seyler yazma

warrior55 said:
o zman oyunu yedekle warband olan stemdan dvd ye yada usb belleğe at senin pc dende onun hesabına gir yükle oyunu ama aynı anda mp oynayamazsınız

nasıl simdi onun pcden dosyları full ayım olemi diosun oleyse denrm ?

diz üstünde çalışıyorsa steam yoksa sende aç steam yükle ona oyun eklede seriali gir sonra diğer pc ye indir ama 2 steame aynı anda girme steame yazık olur 2 keyin varsa 2 steam aç :grin:

sa aktivasyon kodu olan biri bnmle ilitba gecebilirmi bn 3.5 yıldır oynuodum sonra tm sürmünü kybtm yrdm ederblrmsnz ???????????????????????????????????????? :oops: :evil: :lol: :idea: :razz: :arrow:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom