[Zendar Halk Konseyi] - soru & cevap konusu

Users who are viewing this thread

sayıdan çok ana görevin bitme süresini uzatmaya çalışacağım. mesela evlat 1'i 10 saatte bitiren birisi evlat 2'yi en az 20 saatte bitirmeli. ama gücünü 18 yap, 100 kişilik ordu topla gibi görevler ile oyuncunun özgürlüğünü kısıtlayarak değil hikaye zenginliği ile süreyi uzatmak lazım.

Evlat 2 Çıkış Tarihi: 31 Aralık 2016

Şaka bir yana, Evlat 2 ayrı bir mod olarak mı çıkacak yoksa büyük bir güncelleme paketimi olacak? Ayrıca Evlat 2'de senaryo diyaloglarımıza göre şekillense gerçekten güzel olur.

yeni ana göreve sahip ayrı bir mod olarak diplomasi modunun son modül sisteminin üzerine kurmayı düşünüyorum. diyaloglarda yaptığımız seçimlere göre şekillenen senaryo da aklımda.

Yanlış yere soruyor isem affedin

Ya bu Dark Knightlar Çok güçlü bunların bi açığı yada belirli bi silaha zaafı varmı acaba?

Şimdiden Teşekkürler

aybars37 said:

Ya bu Dark Knightlar Çok güçlü bunların bi açığı yada belirli bi silaha zaafı varmı acaba?

Şimdiden Teşekkürler
Bayıltıcı tokmaklar vede ağır kargı,büyük kargı öneririm.Veya büyük Çift Elli silahlar kullanabilirsin.

Black Dead said:
aybars37 said:

Şimdiden Teşekkürler
Bayıltıcı tokmaklar vede ağır kargı,büyük kargı öneririm.Veya büyük Çift Elli silahlar kullanabilirsin.
sağol dostum Peki bunlar bayıltırmı. bayıltırsa çok iyi olur.

Eğer tokmak alırsan vede savaş çekici,savaş gürzü falan muhtemelen öldürür.Balyoz biraz daha bayıltıcı geliyo bana.

Yine aynı baba olarak, aynı evlatlarımızla mı oynayacağız? Yani demek istediğim Evlat 1'de ki olay örgüsünün devamı niteliğinde mi olacak yoksa başka bir babanın başka evlatlarıyla yaşadığı yeni bir serüven mi?

Ayrıca bu (http://youtu.be/I-McAp2rptI) güzel nostaljik şarkı ile sabah-ı şerifleriniz hayrolsun efendim.

Aynen onu ben de bulamamıştım.

Ayrıca sıkıştırmak gibi olmasın ama , hazirana çıkar mı mod ?

Killmore said:
Tulga'daki şu eski miğfer nerede acaba?
Tulga Şehrine gir(yanlış hatırlamıyorszam Muhtar Gazi miğferin orda olduğunu söylemişti.)lonca başkanının yakınınla büyük ve açık bir kapı olacak lonca başkanının olduğu ev tarafındaki kapının arkasında odunlar var odunlar arasındada bir sadık var miğfer o sandığın içinde.

Hİkayeyi farklı bitirme yolları var mı mesala kötü  olarak geroyaya saldırıp felan  çayları almak :grin:

Back
Top Bottom