Zırhları nasıl bayan/erkek yapabilirim

Users who are viewing this thread

S.a
Ben şimdi bi zırh yapıyorum ve bu zırhı bayan karakter girince daha bayansı olsun istiyorum. Bunu nasıl yapabilirim?

Anlamayan için Misal: svadyan şövalye zırhını bayan karaktere giydirince daha farklı oluyor. Bu şekilde bi zırh tasarlayıp  bayan giyince daha farklı olsun

Verteks animasyon eklemen lazım modele, OpenBRF nin yeni sürümlerinde mesh ismine sağ tıklayınca 'Add feminized frame' diye bir seçenek oluyor ona tıklayınca otomatik olarak ekler.

litdum said:
Verteks animasyon eklemen lazım modele, OpenBRF nin yeni sürümlerinde mesh ismine sağ tıklayınca 'Add feminized frame' diye bir seçenek oluyor ona tıklayınca otomatik olarak ekler.
Eyvallah. Bayağı bi uğraş sonrası bunu keşfettim.  Şimdi de şöyle bi sorum var. Ben mesela sarranid zırh gömleği  (incilinin zırhı) o zırhın native feminized halini  çekip blender ile yeniledim. Sonra obj olarak kaydettim masaüstüne.
Şimdi nasıl sarranid zırhının bayan versiyonunu bu yenilenmiş obj ile değiştirebilirim?

kalradyafatihi said:
litdum said:
Eyvallah. Bayağı bi uğraş sonrası bunu keşfettim.  Şimdi de şöyle bi sorum var. Ben mesela sarranid zırh gömleği  (incilinin zırhı) o zırhın native feminized halini  çekip blender ile yeniledim. Sonra obj olarak kaydettim masaüstüne.
Şimdi nasıl sarranid zırhının bayan versiyonunu bu yenilenmiş obj ile değiştirebilirim?
Gayet basit, yeni zırhı incilinin zırhının ismini yap, incilinin olduğu klasöre at ve hedef ile değiştir seçeneğini seç.

Back
Top Bottom