Zırh Askılığı (Feature)

Users who are viewing this thread

3uawl7a.jpeg

Model gördüğünüz gibi. Bunun eklenmesinin gerekli olduğunu düşünüyorum. En azından lord salonumda zırhlarımı sergilemek güzel olur. Hem oyunda en guçlü zırhı alınca zırh satın almayı bırakıyoruz. Lord salonunda birkaç tane bundan olursa bana yeni zırhlar aldırmak ve sergiletmek için bir motivasyon kaynağı olacak. Aynı şekilde silah askılığı da gayet yakışır bunun yanı sıra. Populer rpg'lerin bazılarında (skyrim, witcher3 vb) bu özellik mevcut. Savaştan savaşa koştuğumuz ve sürekli zırh kuşandığimız bannerlordda da neden olmasın?

Yani olmasa da olur aslında lord salonu çok karmaşık ve karanlık çünkü gözümün önünü görmüyorum bazen. Ama neden olmasın?
Zaten bende bunu minor bir feature olarak değerlendiriyorum. Hem eklemesi zor olmasa gerek. Lord salonlarında yapacak hiçbir sey yok bari girdiğimizde bir şeyler yapalım bir şeylerle karşılaşalım istiyorum. Bazi lord salonlarında yatak odalari oluyir oralara da eklenebilir. Evet olmasa da olur ama olursa çok hoş olur bir eklenti bence de.

Oyunlarda mekanlara girmek için bir sebep yok, bütün yerleşkeler farklı olacak diyorlar girmek için neden yok. Bu tür şeyler bence de eklenmeli

yukarıdaki mesajlardada belirtildigi üzere oyunda çok boşluk var,kalelerde/şehirlerde yapıcak hiçbişey yok.şu kadarcık şey dahi eklense oyuna,sevinecek haldeyız valla :smile:

Moderatör etiketlesek mi
Moderatörlerin Bannerlord'u geliştirmek ile alakaları yok aga. Onlar forum kurallarına uyulmasını sağlayan gönüllü kişiler.

Bu önerinin dışında aslında şöyle hakanlık alametleri falan olsa oyunda. Misal faction liderinin elinde tuttuğu şehri ele geçirince şöyle eşsiz bir zırh ve kılıç olsa, o da righ to rule'umuzu arttırsa(WB'de vardı right to rule ama BL'da yok). Sonra bu alametleri kendi şehrimizde senin söylediğin şekilde asabilsek. Şuan Bannerlord'un durumuna göre biraz uçuk kaçıyor bu öneriler çünkü bunlardan önce halledilmesi gereken çok şey var ama lazım işte böyle şeyler oyuncuyu oyunun dünyası içine çekmek için.

Moderatörlerin Bannerlord'u geliştirmek ile alakaları yok aga. Onlar forum kurallarına uyulmasını sağlayan gönüllü kişiler.

Bu önerinin dışında aslında şöyle hakanlık alametleri falan olsa oyunda. Misal faction liderinin elinde tuttuğu şehri ele geçirince şöyle eşsiz bir zırh ve kılıç olsa, o da righ to rule'umuzu arttırsa(WB'de vardı right to rule ama BL'da yok). Sonra bu alametleri kendi şehrimizde senin söylediğin şekilde asabilsek. Şuan Bannerlord'un durumuna göre biraz uçuk kaçıyor bu öneriler çünkü bunlardan önce halledilmesi gereken çok şey var ama lazım işte böyle şeyler oyuncuyu oyunun dünyası içine çekmek için.
Fikrinize katılıyorum. Bencede oyunu zenginleştirecek deneyimler bunlar. Mod etiketleme hususunda ise forumda bazı kişilerin oyuncu feedback veya önerilerini developerlara ilettigini biliyorum. Yoksa elbetteki Mod larin oyun geliştirmediğinin farkındayım. Sadece developerlara iletirler belki diye demek istemiştim.

Back
Top Bottom