Yoldaşların tiplerini ayarlamak

Users who are viewing this thread

numlock01

Veteran
Arkadaşlar Mount blade de bir mod yüklemiştim. o modda NPC lerin yüzlerini ayarlayabiliyoduk.Warbandta ayarlamak mümkünmü kodlarla filan ?

hayır sakın dediği gibi yapma elbet biişiler düzgün oomaz ne yap bilionmu diştircen yoldaşla konuş
bana yetenklerin hakkında ne anlatabilirsin'e tıkla karakter penceresi çıkınca ordaki yoldaşın resmine tıkla aynı senin yüz sectiğin gibi yapabiliosun onuda bıyık,saç ayarla ondan sonra :smile:

kingmanyak5 said:
hayır sakın dediği gibi yapma elbet biişiler düzgün oomaz ne yap bilionmu diştircen yoldaşla konuş
bana yetenklerin hakkında ne anlatabilirsin'e tıkla karakter penceresi çıkınca ordaki yoldaşın resmine tıkla aynı senin yüz sectiğin gibi yapabiliosun onuda bıyık,saç ayarla ondan sonra :smile:
bende öyle yapıyodum ama warband da olmuyor

numlock01 said:
edit menü nasıl açılıyor

Edit Mode.

Launcherdeykeen ayarlara gir. Hileyi aç ile aynı yerde.

Oyunu editlemeye yarıyor. Oyuda açmak için "Ctrl+E" yap. Penere moduna geçmek için "Alt+Enter" yap.

edit menü yü açmana fln gerek yok direk mount bladedei gibi adamın karaktere gir

edit: cioss adamın kafayı karıştırma :grin:

edit menünün gelmesi için [Alt]+[Enter] yapıp pencere moduna geçmen gerekiyo
bide edit modu açıp oyun içinden yaparsan yeni bi oyuna başladığında her şey sıfırlanır, benim dediğimi yaparsan hep öyle kalır(ama oyun içinden yapmanı tavsiye ederim başlangıç için daha kolay)

Back
Top Bottom