Yoldaş (Uygarlığa göre)

Users who are viewing this thread

Arkadaşlar merhaba.

Öncelikle TW ekibinin böyle bir konu ile alâkadar olmayacağının farkındayım. Zaten konuyu açma amacım öneriden ziyade benimle aynı görüşte olan insanların olup olmadığını öğrenmek. Hoş bu da bana bir şey katmayacak ama en azından görüş belirtmiş olacağım.

Bir uygarlığı seçtiğimizde, akabinde klan kurduğumuzda Örn: Khuzait, neden yoldaş olarak yanıma Aseraylı bir siyahiyi ya da Sturguialı kaba sakallı birini almak isteyeyim ki? İsterim ki klanımda ki tüm üyeler uygarlığımdan olsun. Tüm odağımı kaydırıyor bu durum yahu. Yanlış mıyım?

Arkadaşlar merhaba.

Öncelikle TW ekibinin böyle bir konu ile alâkadar olmayacağının farkındayım. Zaten konuyu açma amacım öneriden ziyade benimle aynı görüşte olan insanların olup olmadığını öğrenmek. Hoş bu da bana bir şey katmayacak ama en azından görüş belirtmiş olacağım.

Bir uygarlığı seçtiğimizde, akabinde klan kurduğumuzda Örn: Khuzait, neden yoldaş olarak yanıma Aseraylı bir siyahiyi ya da Sturguialı kaba sakallı birini almak isteyeyim ki? İsterim ki klanımda ki tüm üyeler uygarlığımdan olsun. Tüm odağımı kaydırıyor bu durum yahu. Yanlış mıyım?
Haklısınız beyim.Modlarla değiştiriyordum bende ırklarını maalesef.
Irkçılık yapmayalım
Hayda.

öncelikleri arasında değil.
kim uğraşacak şimdi 15-16 tane yoldaşı 100 tane falan yapmakla?
adamlar şehir dahi çizmemişlerdi tüm şehirler aynıydı ilk başlarda. halen daha kos koca imparatorluk 15 şehirden ibaret ve şehirler 2-3 köye sahip :grin: yahu 15 şehirli, diğer şehirlerden farkı olmayan başkentsiz imparatorluk mu olur? kuzeydeki buzla kaplı sturgia topraklarından güneydeki aseray çöllerine oyun günüyle 3 günde gidiyorsun ve yolda 3-4 şehir ile ancak karşılaşıyorsun onlarda 2şer köyü olan şehirler... koca imparatorluk şehri refah durumu harika, tüm tüccarları bi keseye koy hepsinde 40k para :grin: :grin: :grin: üzerimdeki malları satıyorum ( sadece 40k lık ) ve elde ettiğim kar birliğimi diğer şehre götürmeye yetmiyor. ben oyunu sileli çok oldu... kimi ırk diyor kimi kültür diyor adamlar hiç bişeyle uğraşmamışlar ki
aynı fiyata sahip oyunlardaki haritalar ile bannerlord haritasını karşılaştırmak dahi istemiyorum !

Back
Top Bottom