Yeniden başlayan için MOD önerisi

Users who are viewing this thread

Merhabalar, 1 yıl sonra oyuna yeniden başlamayı düşünüyorum. Ancak ilk oynadığım zamanlarda oyun bir süre sonra sıkıcı bir hal almaya başlıyordu. Diplomasi anlamında çok eksik vardı oyunda. Ancak bu sıralar tekrar başlamayı düşünüyorum. Şu an mevcut patch için çalışan diplomasi, diyaloglar ve oyunun derinliğini biraz daha geliştiren mod önerileriniz nelerdir ?

Herkese teşekkürler.

Bloc'un salgın ,suikast , paralı askerlik gibi modları var , burada Türkçe forumda konularını bulabilirsin. Bunun dışında Bannerlord onlineya girip milletle beraber online olarak mapte takılabilirsin görevler falan da eklemişler.

Savaş alanında her seferinde aynı taktiklerle mecburen aynı şekilde savaşmaktansa strateji , krallık yönetimi , minicik bir kontluktan imparatorluğa yükselmek gibi maceralar isteyenleri CK 3 ye davet ediyorum asla bu oyunda ki içeriğin çeyreğini bulamayacaksınız.

Bloc başkanın İntrigues , Ludus , Freelancer, Plague and Diseases modlarını kesinlikle yüklemelisin mesela oynayışı en çok değiştiren modlar kesinlikle.
teşekkür ederim tavisyeleriniz için. Bu modlar son patch'de çalışıyor mu peki ?

Bloc'un salgın ,suikast , paralı askerlik gibi modları var , burada Türkçe forumda konularını bulabilirsin. Bunun dışında Bannerlord onlineya girip milletle beraber online olarak mapte takılabilirsin görevler falan da eklemişler.
cevabınız için teşekkür ederim, çok sağolun. Diğer arkadaşa da sordum size de sorayım. Bu bahsettiğiniz modlar son güncellemede çalışıyorlar mı ?

Oyuna eşya ekleyen böyle hoş modlar var. En azından yeni eşyaları denemek için bile normalden daha fazla oynanabiliyor kayıt.
+
Böyle bir mod var, özellikle freelancer modunu denemek istersen bunu da kurabilirsin. zamanı 4x hızlandırma seçeneği ekliyor. Freelancer modu ne kadar zevkli olsa da bazen lordlar günlerce hiç savaş yapmadan dolanıp duruyor. Bu da insanın canını sıkıyor. Zamanı 4x akıtarak bekleme süreni azaltabilirsin.

Last edited:
Back
Top Bottom