Resolved Yeni Yamadan Sonra Launcher Açılmıyor.

Users who are viewing this thread

Oyun Versiyonu {Örn: v1.0.0]
1.5.2
Oyun Sürümü
Ana Sürüm
Mod kullanımı
Evet, mod kullandım.
Oyuna yeni güncelleme geldiğinden beri oyuna steam üzerinden veya kısayoldan giremiyorum. Oyunun dosyalarına girip launcher olmadan başlatabiliyorum ancak modları yönetemiyorum. Bu sorunun çözümü nedir?

Aynı sorunu bende alıyorum ancak sizinki gibi launcher olmadan başlattığımda da ekran geldiği gibi yeniden kapanıyor hata vererek. Cidden buna bir çözüm yok mudur?

Bende sıkıntı yok 1.5.2 de. Sanırım mod kullananlarda sıkıntı çıkartıyor ben de yok sorun
Oyunu yeniden kurdum ama kurulumda modlarla beraber kurulum yapılıyor. Acaba modları nasıl kaldırabilirim? Ya da modlar oyun sürümünün gerisinde kaldığı için mi acaba böyle oluyor sadece bir tahmin gerçi.

Oyunu yeniden kurdum ama kurulumda modlarla beraber kurulum yapılıyor. Acaba modları nasıl kaldırabilirim? Ya da modlar oyun sürümünün gerisinde kaldığı için mi acaba böyle oluyor sadece bir tahmin gerçi.
Rapor için teşekkürler. Modu elinizle kopyalayarak oyunun içine attıysanız, steam uninstall ederken onu silmeyebiliyor. Elinizle silmeniz gerekebilir.

Rapor için teşekkürler. Modu elinizle kopyalayarak oyunun içine attıysanız, steam uninstall ederken onu silmeyebiliyor. Elinizle silmeniz gerekebilir.
Evet tam da önce ki cevabımda yazdığım gibi arkadaşlar yüklediğimiz modlar oyuna güncelleme geldikçe oyun sürümünün gerisinde kaldığı için oyunda bozulma meydana geliyor ve oyun açılmıyor. Oyunu uninstall ettim ve kalan artık dosyaları ve modları elle sildim. Oyunu tekrar yükledim ve oyun şuan açılıyor. Konu çözüldü, en azından benim adıma. Umarım sizinde işinize yarar.

Back
Top Bottom