Yeni Oyundan( Sanırım mount and blade 2 olacak) Beklentilerim

Users who are viewing this thread

kalelere saldırırken merdivenler direk konulmuş olmamalı.bence çok saçma merdivenleri taşıyan askerler olmalı.kalelerin kapıları kırılıp içeri girilmeli.kısacası en çok yenilik beklediğim şeyler şehir ve kale kuşatmaları.

oomerk said:
kalelere saldırırken merdivenler direk konulmuş olmamalı.bence çok saçma merdivenleri taşıyan askerler olmalı.kalelerin kapıları kırılıp içeri girilmeli.kısacası en çok yenilik beklediğim şeyler şehir ve kale kuşatmaları.

Aynen katılıyorum kardeşim :smile:
Silahlar kesinlikle olmamalı mümkünse zırhlar geliştirilmeli . Gerçi bunu herkes söylüyor .

Counter Strike'a çevirmeyelim oyunu :grin:

Roger That  :grin:!yeni çıkacak oyunda Osmanlı olsun çok istiyorum.Çünkü Kanuni ile konuşmak filan.Ama bana şu saçma geliyor.Oyuna başladığın an hiç namın olmasa bile kralla görüşebiliyorsun.Bu düzeltilmeli.Sınır konmalı.O sınırı geçtik mi kral ile konuşalım.

RequesT said:
oomerk said:

Aynen katılıyorum kardeşim :smile:
Silahlar kesinlikle olmamalı mümkünse zırhlar geliştirilmeli . Gerçi bunu herkes söylüyor .

Counter Strike'a çevirmeyelim oyunu :grin:
silah olmasın derken ? odunlamı dalcaz düşmana :?: :grin:

Oyun 1200 yılında geçsin ki toplar, ateşli silahlar olmasın ateşli silahlar oldu mu oyundan soğuyorum.Ateşli silahlar yerine mancınık olursa muhteşem olur.

medivalmusti teknoloji gelişimi oyle pat diye olmaz.mount and bladede zaman oyle hızlı geçmiyo ben pek milletin zamanı beklicegni o kadar dayancagnı sanmıyorum

Oyunda Olması Gerekenler
1-Yeni görevler gelmeli sıkıldık artık hep aynı görevlerden
2-Savaş taktiklerini biz ayarlarsak güzel olur (oyunun en başında )
3-Krallıklar arttırılmalı
4-Bazılarına saçma gelebilir ama ticaret yolu yapılsın ve orda yağmaladığımız malları satalım
5-Köylerden vergi dışında erzak alsak fena olmaz azcık tabi abartılırsa yağmalamanın anlamı kalmaz
6-Koc başı mancınık vb. şeyler eklencekse hepsinin bir ağırlığı olmalı
7-Savaşlarda son samuray yapmak hoş oluyor ama fazla kayıp veriliyor
8-Tüfeklerin gücü azaltıp okların arttırılmalı ve hızlarıda ayarlamalar yapılmalı (tabi menzilde)

Bu ateşli silahlar olsn olmasın muhabbetinden artık bana gına geldi. Niye her açılan öneri konusu bir süre sonra ateşli silahlar ve gerçek dünya haritası olsuna geliyor? Bence yöneticilerin bu konuya bir el atması lazım.

bana göre ateşli silahlar oyunun tadını kaçırıyo wfas da adamlara atla dalıyom kalkanımı alıyom ilk saldırıda kalkan pat ikinci adam pat yerde Hem oyunun adı da Mount Blade şahsen neden bilmiyom ama wfas oynarken hiç oyunun tadına varamıyom.Benim istediğim kalkanımla oklardan korunmak kalkanıma oklardan orman yapmak  :lol: kılıçlarla oklarla arbaletlerle savaşmak mancınık koçbaşı kullanmak bence oyun warbandın gelişmişi olmalı:
-warbanddan 4 kat daha büyük harita
-10 kadar ülke,bazı gizli gruplar.
-Mancınık,ballista gibi aletlerin kullanılması
-aile kurmak ev almak vs.
-Ordu sistemi bana göre fazlasıyla zayıf geliştirilmrli
-En önemlisi oyun fazla serbest en azından ana görevler olsun isteyen onlardan devam etsin

Back
Top Bottom