Yeni koyun modeli aksaklığı

Currently viewing this thread:

Muratbeyy

Veteran
Taleworlds ekibinin yenilediği koyun modeli bazı aksaklıklara yol açmış. Bir sonraki güncelleme ile sorunu giderirler.

Last edited:

Makaveli23

Knight at Arms
:grin: :grin: :grin: Keşke yenilemeseydiler. Valla çok güldüm ama teknik desteğe yazarsan daha iyi geri dönüş alırsın

scarface52

Master Knight
M&BWBWF&SNWVC
Sanırım sen güncelleme yaparken bir sıkıntı oluşmuş çünkü bende bu şekilde gözüküyor:
20200909155158-12.jpg

Muratbeyy

Veteran
Sanırım sen güncelleme yaparken bir sıkıntı oluşmuş çünkü bende bu şekilde gözüküyor:
20200909155158-12.jpg
v1.5.2 beta sürümünü kullanıyorum. O bakımdan bi sıkıntı çıkmış olabilir. Belki de oyunu silip yeniden yüklesem iyi olur. Paylaştığınız fotoğrafta koyun aşırı iyi gözüküyor. Taleworlds ekibi çok iyi iş çıkarmış. Animasyonlarını çok merak ediyorum. Ayrıca köpek inek seslendirmelerinde büyük sıkıntı vardı oyunda. Yakında ona da yenileme geleceğini düşünüyorum.

Last edited:

ExiLex

Sergeant at Arms
WB
v1.5.2 beta sürümünü kullanıyorum. O bakımdan bi sıkıntı çıkmış olabilir. Belki de oyunu silip yeniden yüklesem iyi olur. Paylaştığınız fotoğrafta koyun aşırı iyi gözüküyor. Taleworlds ekibi çok iyi iş çıkarmış. Animasyonlarını çok merak ediyorum. Ayrıca köpek inek seslendirmelerinde büyük sıkıntı vardı oyunda. Yakında ona da yenileme geleceğini düşünüyorum.
Baştan indirmek yerine dosya doğrulama yapabilirsin daha az zaman alır

Top Bottom