Yeni Global Moderatör

Users who are viewing this thread

Hayırlı olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim  :party:

Liathbeanna said:
Hayırlı olsun ve kolay gelsin Kiron. :smile:
Teşekkürler Liathbeanna  :smile:
The Young Wolf's Daddy said:
yalnız warband moderalsiz kalmış. :razz:
Moderalsiz bırakır mıyız hiç, benim kaldıramayacağım bir iş yükü binene kadar bölümü idare etmeye devam edeceğim ben  :razz:

Kurnαz said:
Eleştiriye tahammülünüz yok sanırım.
Aksine, terbiye sınırları ve Iron Chieftain community kuralları içerisinde yapılan tüm eleştiri ve fikirleri özellikle okurum. Bu koşulları karışalamayan herhangi bir içerik zaten eleştiri özelliği taşımıyor benim için.
Yani rahatlıkla, konu bütünlüğünü bozmadan, yani özel mesajlarla benimle fikir alışverişi yapabilirsiniz. Olay hakaret boyutuna taşımadığı sürece, hiç çekinceniz olmasın bu konuda.

Kesinlikle hakaret olduğu için silinmedi. Iron Chieftain community içerisinde, konunun sapmasına, ve konuyu kişisel tartışmaya yönlendirebilecek iletiler atmak yasak. Kısaca "Flame-bait". Olayın kişiselliğini silinen iletileri göremediğiniz için tahmin etmeniz güç olduğundan açıklıyorum. Kişinin uyarı geçmişinde benzer bir sicili var. Türkçe foruma atıp yine silinen mesajlar aynı unsurları paylaşıyor zaten. Burada kişisel eleştiri kaldıramamaktan ziyade, Iron Chieftain community moderasyonu devreye giriyor anlayacağınız. Normalde bu tip soruların cevabı mail veya özel mesaj ile gerçekleşir ama ben daha göreve başlar başlamaz, hava atmak istemedim :razz: Bir nevi vasıf sahibi olmak istiyorum  :iamamoron:

Back
Top Bottom