--Yeni Gelen Patch ve Performans Değişimi--

Users who are viewing this thread

Güncellemeyi yaptım oyuna girdim.Bariz bir fps artışı olmuş Bu kadar kısa sürede bunu başardığı için TWyi tebrik ediyorum.Ama benim yaşadığım FPS Droplarda bir değişiklik olduğu çok söylenemez.Yani Benim Ram ve İşlemcimin yetersizliğinden olabileceği için çok yorum yapmayayım ama Fps drop yaşayan arkadaşlar sizin problemleriniz düzeldi mi yoksa benim gibi mi oldu ?

Çalışmalarınızdan Dolayı Teşekkürler TW.

ilk iki güncellemelerinde benim drop sorunum tamamen ortadan kalkmıştı sizin sisteminiz ile alakalı bir sıkıntı olabilir.birde bugün mesela bir mod yüklemiştim o da direk drop yarattı modsuz oynamayı deneyin eğer mod kurulu ise.

ilk iki güncellemelerinde benim drop sorunum tamamen ortadan kalkmıştı sizin sisteminiz ile alakalı bir sıkıntı olabilir.birde bugün mesela bir mod yüklemiştim o da direk drop yarattı modsuz oynamayı deneyin eğer mod kurulu ise.
Tertemiz oyun ama dropları engelleyemiyorum ne yazık ki :/

bende de drop yok ama şehirde biriyle konuşurken felan 1 dakika civarı loading yapıyor ( en düşük özelliklerde ) ( sistem : geforce now :smile: )
save patladı heralde

bazı sorunları düzeltmişler ama son 1 hotfix ve bugünki update ticaret sisteminde item resimlerinde ve yazı renklerinde sıkıntıya yol açtı bugünkü update ile birkaç itemin de resimleri saçmalamaya başladı :sad:

bazı sorunları düzeltmişler ama son 1 hotfix ve bugünki update ticaret sisteminde item resimlerinde ve yazı renklerinde sıkıntıya yol açtı bugünkü update ile birkaç itemin de resimleri saçmalamaya başladı :sad:
Dediğim Gibi Bendeki Fps Drop Hala Duruyor :/

Dediğim Gibi Bendeki Fps Drop Hala Duruyor :/
Ben bakmadım ama bendede aynıdır büyük ihtimal,oyun içerisinde savaşta mesela 100 fps civarı alıyorum fakat combat sırasında 80 oluyor ama sürekli bir drop yaşanıyor drop yaşanmasa aslında 80 fps alıcam ama işte benimde ram 8gb ddr3 1600mhz sorun bizde değil diye düşünüyorum.

Ben bakmadım ama bendede aynıdır büyük ihtimal,oyun içerisinde savaşta mesela 100 fps civarı alıyorum fakat combat sırasında 80 oluyor ama sürekli bir drop yaşanıyor drop yaşanmasa aslında 80 fps alıcam ama işte benimde ram 8gb ddr3 1600mhz sorun bizde değil diye düşünüyorum.
İnşAllah bizde değildir ya gerçekten tüm paramı verdim bu oyuna başka birşey alacak param yok.

Ben de kale kuşatması dışında sorun kalmadı. Çöldeki arena kaplamaları dışında gözüme batan bir şey kalmadı sayılır.

bende denedim şimdi singlede her türlü kasıyor turnuvada bile drop yiyorum.Ama Custom battle açıyorum 200v200 300v300 ikiside dropsuz akıyor.
Benim bahsettiğim hızlı savaş değil ama,hızlı savaş 500vs500 normal ayarlarda 30fps sabit oynuyorum.

Back
Top Bottom