Need More Info yeni güncelleme sonrası birlik sayısı

Users who are viewing this thread

1.4.2 oynuyordum bugün 1.5.0 indirdim aynı saveyi açtığımda birlik sayımda +60 bir azalma olduğunu gördüm bunu nasıl düzeltebilirim ?

levazım subayından olabilir. Klan sekmesinde görev atarken sadece mühendis ve cerrah çıkıyor. İzci ve levazım subayı seçeneği yok bende. O yüzden birlik boyutu düşmüş olabilir. Bi hotfix istiyor galiba.. :smile:

İlgili birimlere konuyu ilettim. So runu yaşayan bir save dosyasını bize iletirseniz çok seviniriz.
Save dosyaları burada:
C:\Users\username\Documents\Mount and Blade II Bannerlord\Game Saves
upload.taleworlds.com üzerinden gönderebilirsiniz. Lütfen açıklama kısmınıa bu konunun bağlantısını ve kullanıcı adını yazın. Daha fazla detay vermek isterseniz yine açıklama bölümünü kullanabilirisiniz.

levazım subayından olabilir. Klan sekmesinde görev atarken sadece mühendis ve cerrah çıkıyor. İzci ve levazım subayı seçeneği yok bende. O yüzden birlik boyutu düşmüş olabilir. Bi hotfix istiyor galiba.. :smile:
Merhabalar, bu genel bir sorun galiba izci olan yoldaşımı klandan atınca yerine başka izci atayamadım, mecburen 300 dinar verip gruba yeniden aldım ve izci görevinden aldıktan sonra tekrar kovdum
1.4.3 betasında raporlamıştık düzeltilmemiş anlaşılan.

İlgili birimlere konuyu ilettim. So runu yaşayan bir save dosyasını bize iletirseniz çok seviniriz.
Save dosyaları burada:
upload.taleworlds.com üzerinden gönderebilirsiniz. Lütfen açıklama kısmınıa bu konunun bağlantısını ve kullanıcı adını yazın. Daha fazla detay vermek isterseniz yine açıklama bölümünü kullanabilirisiniz.
İsten çıkıp eve gectigimde atarim hocam bakalım kim bilir ne zamana düzeltirler çünkü savem tam savaş başlangıcından başlıyor o 60 kişide çok etki ediyor :smile:

Save dosyaları burada:

Yükledim hocam saveleri bakalım ne zamana düzeltirler.

Ben levazım subayına kendimi atıyorum. Ne işe yaradığını pek anlayamadım. Yoldaşlardan hangi özellikte olanı bu pozisyona atababilirim ?
Levazım subayı birlik boyutunu arttırıyor. Eğer idarecilik yeteneği yüksek birini yaparsanız birlik boyutu kayda değer bir şekilde artar.
(Ben kardeşim Nozhon'u yaptım +100 idareciliği vardı)

Save dosyaları burada:
Hocam ne zamana düzelir bu

Back
Top Bottom