Yeni Forum

Users who are viewing this thread

@Kiron sayfanın en üstündeki M&B Bannerlord Early Access yazan yerin yanına logo getirilirse ve bu logo da tıkladığımızda forum anasayfasına yönlendirirse daha iyi olur. Çünkü birçok sitede kullanılan ve alışılmış bir özellik. Forumun anasayfasına gitmek için sürekli oraya tıklıyorum ve her seferinde kendimi yanlış yerde buluyorum. Biliyorum forum yazan bir buton var ve ona basarak gidebiliyoruz fakat çok küçük.

Forums'un üstüne basmak anasayfaya atıyor zaten dediğin gibi. Ondan daha büyük buton istiyorsan çok çirkin olur.

Mobil arayüzde de TaleWorlds logosu aynı işi yapıyor.

Forums'un üstüne basmak anasayfaya atıyor zaten dediğin gibi. Ondan daha büyük buton istiyorsan çok çirkin olur.

Mobil arayüzde de TaleWorlds logosu aynı işi yapıyor.

Demek istediğim bir buton değil de Taleworlds logosu sayfanın en üstünde. Mobil arayüzde var fakat bilgisayarda yok. Aşağıdaki resimde tam olarak ne demek istediğimi görebilirsin

bOtKFC.png

Ben öğeyi denetle kullanarak kabaca yerleştirdim. Logoyu da hazır aldım zaten. Arkaplanla uyumlu olması açısından beyaz renkli logo kullanılıp daha orantılı boyutlar kullanılabilir.

Aslında eski forumda logo doğrudan ana siteye yönlendiriyordu. Şimdi onun yerine kocaman header kullanılmış. Mobildeki de özellikle forum içi navigasyon sorunları var diye gelmiş olabilir şimdi düşününce. New Posts sekmesine erişim için en az 3 tık gerekiyordu mesela onu tüm forum arayüzüne eklediler.

Bu arada önerinin dikkate alınmasını istersen yabancı foruma yazman daha doğru olur. Buraya yazdıklarını da Türk moderatörler oraya iletecek zaten.

Bir bakayım dedim buralara, Janus dinlemiş beni mavilenmiş buralar. Yaşasın mavi

eski forumun temasına nasıl dönebilirim eski forumda gif desteği vardı şimdi kaldırılmış profil fotoğraflarında kullanamıyorum ve eski forum teması imzalara oturuyordu bu tema imza koyunca çok sırıtıyor

eski forumun temasına nasıl dönebilirim eski forumda gif desteği vardı şimdi kaldırılmış profil fotoğraflarında kullanamıyorum ve eski forum teması imzalara oturuyordu bu tema imza koyunca çok sırıtıyor
Dönemezsin. Eski site sistemi bile şu an kullanılan farklı sistemler. GIF desteği için bazı Javascript pluginleri gördüm ama kendim denemedim.
Forum temasının üstünde değişim yapmak için şu konuya bakabilirsin ama bunda da ekstra bir şey yüklemen lazım ve mobil desteği sıkıntılı biraz

Back
Top Bottom