Yeni Forum

Users who are viewing this thread

Baktığım bir konuya, ben en son baktıktan sonraki yazılan mesajları nasıl görebilirim. Daha anlaşılır bir şekilde söylemek için eski forumdaki soldaki kahverengi dairenin işlevini neye basarak sağlayabilirim?

Sosyal gruplarda galiba onay alma durumu var veya ben bir şeyi yanlış yapıyorum. Onay vs. durumu varsa iletişime falan mı geçiyoruz nasıl oluyor yayınlanması? kurduğum grubu göremiyorlarmış da bilen var mı?

Taleworlds sitesine giriş yapma butonu kaldırılmış. Ayrıca sayfayı buldum ama bakım da diyor. Forum kullanıcı resim ve isimleri de farklı gözüküyor.
Bu arada eğer siteye giriş için ayar getiriyorsanız. İki aşamalı doğrulama eklemenizi öneririm. Forum için var ama ana siteye girerken, hesaplarımız bulunursa oyun keyleri gözükebiliyor.

Sosyal gruplarda galiba onay alma durumu var veya ben bir şeyi yanlış yapıyorum. Onay vs. durumu varsa iletişime falan mı geçiyoruz nasıl oluyor yayınlanması? kurduğum grubu göremiyorlarmış da bilen var mı?
Grup moderatör tarafından inceleniyor. Eğer açıklama veya görseller yetersizse onaylanmıyor. Bir kaç parametre daha var tabi.

Back
Top Bottom