WB Yeni (!) cRPG Rehberi

cRPG'deki Ana Karakterinizin Türü

• Tek elli

Votes: 3 12.0%
  • Çift elli

Votes: 12 48.0%
  • Gönderli

Votes: 1 4.0%
  • Okçu

• Atlı

• Atlı okçu

Votes: 2 8.0%
  • Arbaletçi

Votes: 1 4.0%
  • Fırlatmacı

Votes: 0 0.0%

• Total voters
    25
  • Poll closed .

Users who are viewing this thread

Start Warband with the cRPG module and create a new profile named ******
Join one of the offical cRPG servers like EU_cRPG_1 and play there for a minute.
This will add the character to our database, linked to your Warband serial key.
Come back to here and click on next.
Note: if it says that this character belongs to someone else it was just registered by another person :sad:. If that happened go back and try a different name.
Character not found in the database. Try again in a few moments.

Bunu tekrar dedi ve önceden dediğinde de bunlar yazılıydı  ve dediğini yapıştım 80 kişilikti ama neden ya neyse son kez daha bir şey deneyeceğim poffff yeteneklerim ve param kesin zarara uğrayacak  :cry:

Bu cRPG'de bilenler var mı bilmem San Andreas Multiplayer'deki gibi role play mi yapılıyor? Yani Metagame Mix ıvır zıvır var mı? Ayrıca cRPG'de herhangi bir türk grubunuz varsa katılabilirim size oynamak istiyorum da türk yok yanımda oynayacak diye başlamıyorum. :grin:

Killmore said:
Bu cRPG'de bilenler var mı bilmem San Andreas Multiplayer'deki gibi role play mi yapılıyor? Yani Metagame Mix ıvır zıvır var mı? Ayrıca cRPG'de herhangi bir türk grubunuz varsa katılabilirim size oynamak istiyorum da türk yok yanımda oynayacak diye başlamıyorum. :grin:

cRPG sp'nin bir takım özelliklerinin mp'ye aktarılmasıdır. Ayrıca rol yoktur. Native gibi girip public'de oynarsınız. Ayrıca Rp yapmak için PwMod adında başka bir mod vardır. Türk klanları'da mevcuttur bunlar ; CamelScreamer(benim olduğum), BashiBazouks, Kapıkulu, Ravens'dir.

Chake mate said:
Killmore said:

cRPG sp'nin bir takım özelliklerinin mp'ye aktarılmasıdır. Ayrıca rol yoktur. Native gibi girip public'de oynarsınız. Ayrıca Rp yapmak için PwMod adında başka bir mod vardır. Türk klanları'da mevcuttur bunlar ; CamelScreamer(benim olduğum), BashiBazouks, Kapıkulu, Ravens'dir.

Tabi bu klanlara girmek içinde uzman olmak gerek, fakat ben yeni oyuncuyum. :grin:

Back
Top Bottom