Yeni Community Support M.ArdA!

Courage

Global Moderator
WBNWM&BWF&S
Best answers
0
Selamlar,

M.ArdA bundan böyle forumun yeni Community Support'u oldu. Oyun ve firma hakkındaki her türlü destek vb konular için kendisini bolca rahatsız etmeyi unutmayalım :iamamoron:

Yeni yetkisiyle birlikte forumdaki moderasyonda yer almayacak olsa da, size her türlü konuda yardım etmekten çekinmeyecektir.


Hayırlı, mayırlı olsun.
 

MArdA TaleWorlds

Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
2
Selamlar!
Geçtiğimiz hafta Taleworlds'de tam zamanlı olarak çalışmaya başladım. Bu yüzden moderatörlük görevlerini de bırakmak durumundayım. Elimden geldiğince ve sorumluluklarım izin verdikçe sizlere yardım etmeye çalışacağım.
 

Suqlat

Count
WBNW
Best answers
0
M.ArdA said:
Selamlar!
Geçtiğimiz hafta Taleworlds'de tam zamanlı olarak çalışmaya başladım. Bu yüzden moderatörlük görevlerini de bırakmak durumundayım. Elimden geldiğince ve sorumluluklarım izin verdikçe sizlere yardım etmeye ve cevaplayabileceğim soruları cevaplaöaya çalışacağım.
Dur açılışı yapayım. Çıkış tarihi ne zaman? :lol:

Şaka bir yana kendim Taleworlds'de çalışmış gibi sevindim. Umarım daha iyi yerlerde görürüz. Hayırlı mayırlı olsun.
 

lied

Knight at Arms
Best answers
0
Ikinci soru da benden olsun
Talewörds  diye mi okunuyor teyılvörts diye mi ?
 

Homerøs

Section Moderator
Best answers
0
Gördüğüm kadarıyla Bannerlord bölümünde çok emeği var. Hayırlı olması dileğiyle, başarılar.
 

Kara Bey

Sergeant Knight
Best answers
0
Seni gidi seni. Bir ara ne zaman çıkıyor dediğimde dalga geçmiştin benle sadece staj yaptım diye. Şimdi gönül rahatlığıyla sorabilirim. :smile:
 

Liathbeanna

Section Moderator
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Hayırlı olsun M.Arda!
Zendar Tavernası'nda diktatörlüğümü kurmanın önünde bir engel kalmadı artık. :razz:
 

Propaganda

Grandmaster Knight
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Son zamanlarda duyduğum en güzel haber herhalde.Bu kadar uzun süredir mount blade oyun forumu ve oyuncuları ile içli dışlı  olan birinin olması güzel olmuş.Kendisini tebrik ediyorum :razz:
 

Suqlat

Count
WBNW
Best answers
0
Plan yaptım toplanın, şimdi ben fake bir kız hesabı açıyorum internetten güzel ama fake olduğu belli olmayacak derece bir kız fotoğrafı buluyorum. M.Arda'ya yavşıyorum. O da karşılık veriyor sonra adres falan istiyorum iş artık ciddi. M.Arda bugün de alfayız diye düşünürken evini basıyoruz. Çıkış tarihini bütün bilgileri alıyoruz ve M.Arda bize çalışıyor.
 

MArdA TaleWorlds

Localization
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
2
İyi dilekleriniz için teşekkürler arkadaşlar. En azından geliştirici günlüklerinin Türkçe çıkmalarını sağlasam yarardır diye düşünüyorum. Bakalım. Tekrar teşekkürler!
 

Hakany

Master Knight
M&BWBWF&SNWVC
Best answers
0
Konu Dışı kısmından kurtulduğunu sandın değil mi? Ha-ha seni çılgın, geliştirici günlükleri biter mi? Sonu gelmez translate günleri keyfisi  :party:

Başarılar diliyorum.  :fruity: