Yeni Üyelerin Tanışma Konusu

Users who are viewing this thread

Selam arkadaşlar ben oyunu yıllardır takip ediyorum yarın zaten CD'yi alıp oynamaya başlayacağım herkese merhabalar tekrardan Bursa'da oturuyorum.Üye adı olarak kullandığım Mir lakabımdır,  15 yaşındayım taliplerimi bekliyorum da diyeyim de boşa gitmesin  :grin:.Önceden üye olmuştum ama uzun zaman foruma takılmadığım için üyelik açtığım mail adresininde şifresini kayıb ettiğim için yeni bir hesap açmak zorunda kaldım.

MîR_73 said:
Selam arkadaşlar ben oyunu yıllardır takip ediyorum yarın zaten CD'yi alıp oynamaya başlayacağım herkese merhabalar tekrardan Bursa'da oturuyorum.Üye adı olarak kullandığım Mir lakabımdır,  15 yaşındayım taliplerimi bekliyorum da diyeyim de boşa gitmesin  :grin:.Önceden üye olmuştum ama uzun zaman foruma takılmadığım için üyelik açtığım mail adresininde şifresini kayıb ettiğim için yeni bir hesap açmak zorunda kaldım.

Hoşgeldin tekrar aramıza ozaman.  :smile:

Dark Brotherhood said:
MîR_73 said:

Hoşgeldin tekrar aramıza ozaman.  :smile:

Hoş bulduk  :grin:.

Hacı abi mizah ettim mizaah  :razz:

Tamam tamam sakinleşcem biraz sinirliyim kusura bakma. TTNet DM1 e bir sapık geldi ona laf yetiştirdim ondan biraz sinirliyim özür dilerim.

merhaba ben bu oyunu yıllardır oynarım hiç de sıkılmam ben oyunu alayım dedim aldım oynadım çok beğendim ama bu oyun ne kadar güzel    ben bilmem beyim bilir :mrgreen:

Selam arkadaşlar ben Eskişehir'den foruma bağlanıyorum.Yaş 16,oyunu ilk versiyonundan itibaren takip ediyorum en sevdiğim ve şimdiye kadar beni kendine bağlayan tek oyun M&B.vE HAFTAYA DA F&S'yi alıcam.Forumu da tüm üyeleride (tanıdığım) çok seviyorum.
SAYGILAR...

Kakule06 said:
GBT mi ?Ergenekoncu musun oğlum sen.
Sabıka kaydına bakıp öyle alacağız seni foruma. Suç işlemiş olanları almıyoruz. Adını soyadını ve TC numaranı buraya yaz bakayım.

Back
Top Bottom