[YDT] Divison B - Şampiyon SoE_Faramir!

Currently viewing this thread:

Status
Not open for further replies.
http://challonge.com/yazdueldivb


Divison B, Division A'dan bağımsıztır arkadaşlar. Başka bir turnuva gibidir. Buranın kazananı Div A'da olduğu gibi ödül vardır. Kolay gelsin. Sonuçları bu konuda paylaşın.

yazdueldivb.png
 
2h5pd02.png


*Turnuvaya herkes katılabilir.
*Duello factionları değiştirilmez. Svadya ve Vaegir olarak oynanacaktır turnuva boyunca. İsteyen istediği bu iki factiondan birinde oynayabilir.
*Bütün dueller “TR_Gamers_House_Duel"  veya "TR_YazDuelTurnuvasi" serverinda gerçekleşecektir. Başka bir serverda yapılması yasaktır.
*Bir duel başladığında, başlar. Ping ve başka herhangi bir sorun bahane olarak kabul edilmez
*Hile kullanmak yasaktır. Lig bu konu için hiçbir sorumluluğu üstüne almaz.
*Bütün dueller klasik arena serverında yapılacaktır.
*Duel başvuruları 22.08.2014 tarihinde başlayıp, 30.08.2014 tarihinde biter. Bundan sonra yapılan başvurular yedek listesine ayrılır. Ve turnuvadan ayrılan veya çıkartılan biri yedeklerden başvuru sıralamasına göre yerine alınır.
*Turnuva ilk olarak 4erli grup aşaması ve sonrasında klasik eleme sistemiyle ilerler.
*Ödül sistemi herkesi kapsar. İlk 3, 3-6, 6-15, 15-32 ve 32-64 şeklinde ödüller dağıtılır. Ödül ise, bu turnuvuya katıldığını ve başarılarının bir simgesi olan bir madalyondur, tabii başarıya göre değişecek bir madalyon.
*Duelleri bir yetkili takip etmek zorunda değildir. Her iki tarafın onay verdiği skor kabul görülür. Ss çekmeden skor paylaşmak yasaktır ve böyle koyulan skorlar kabul edilmeyecektir. Paylaşılan ss’te daha önceden yapılan duellerin skorları bulunmamalı.
*Crush, fırlatma, at gibi herhangi bir silahın kullanılması yasaktır. Tek el ve çift el silahlar kullanılmalıdır.
*Zırhlar defaulttur, değiştirilmesi yasaktır. Eldiven, bot, kafalık ve zırhın kendisi bu yasağa dahil.
*Bir duel “First-to-seven” mantığı ile yürür. 7’ye ilk gelen kazanır.
*Oyuncuların silah değiştirmesi yasaktır. Duel aralarında değiştirmelidirler.
*Duel başladıktan sonra 3 saniye zamanı geçmeden vurmak yasaktır. (Malum bug.)
*Turnuva sırasında çıkacak hiçbir kavga ve tartışma ligin sorumluluğunda değildir ve yasaktır.
*Bir dueli kaybeden turnuvadan elenir, kazanan bir üst tura atlar ve bir sonraki rakibini bekler. (Grup aşamaları için geçerli değildir.)
*Turnuvanın başlama tarihi 01.09.2014’tür.
*Duelleri açıklandıktan en fazla 1 hafta içinde yapmanız gerekir. Karşılaştığı kişiye ulaşamayan ve bu gibi sorunlarda bu bir hafta içinde yetkililerden birine başvurması gerekir, haklı görüldüğü durumda default verilir. Eğer başvurmazsa, iki oyuncu arasında rastgele bir oyuncu üst tura atlattırılır. Bu iki kere tekrarlanırsa turnuvadan atılır.
*Duello skorunu onaylacak bir şahitiniz bulunabilir, bulunmuyorsa kesinlike rakibinizin onaylaması gerekir. Ve, ss le de kanıtlamanız gerekir yukarıda da bahsedildiği gibi.

 
Division B grubunun güncel halini buradan takip edebilirsiniz. Dueller yapıldıktan sonra, elenenlerin de özellikle alt turdaki rakiplerini takip etmesi gerekiyor. Buradan takip edebilirsiniz.

http://challonge.com/yazdueldivb
 
Beyler tarihler konusunda kucuk bir degisiklige gidildi. Ayin 20sine kadar finaller dahil herkesin, alt gruptaki dueller fahil butun duellerini tamamlamasi gerekiyor. Turnuva 21 eylulde bitirilecektir. Rakibine bu andan itibaren ulasamayanlar bana veya Garehe ulassin. Tamamlanmayan dueller kura ile belirlenecektir.

Not: iki rakipten herhangi biri bana ulasamadigi bildirdigi takdirde, duruma bakilir. Default bize ulasana verilecektir. Ulasmayanlar kaybeder, eslesen iki rakipte ulasmazsa kura ile belirlenecektir.
 

Larkon

Regular
Loyalty-Silahdar 7 - Peppers 0

Not:Silahdarın taleworlds hesabı olmadığı için benden istedi.
Peppers hiçbir duel'e katılmayacak.
 

gLadi

Master Knight
NWWF&SWBM&BVC
Simo Häyhä said:
matador'la tallie yapsa dueli artık kim gelirse direk yapıcam da, yapıyolar ki arkadaş :razz:

5 dakikadır cümleye bakıyorum. Hala anlamadım.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom