Yaz Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Kurumuş boğazım
Bekliyorlar forum kapısında onlar
Bir gün twyi sorarlarsa suscan
İletin kanlı çünkü armağan abi DLC kapı bundan
Ne özlemi hasret yağmacının doğasında varsa
Çapulcunun merhameti kafatasında şarap
Elinde kılıç
Hep beklemiş arbeletinde ok
Sırtında kalkan
Gün gelecek krallığı bir yoldaş tekmeleyecek
Biz tanığız snowballinge
En önden arz edicez
Ben oyun menüsünden fark edicem yaşlandığımı
Ya da her kayıdı uzun oynama niyetiyle yazdığımdan
Sana çirkin hileli kayıtlarımdan geri kırıntılar kalcak
Ve bu yalnız olcak

Senin banlandığından daha fazla mutelenen insanları duymuyorsan eğer
Nasıl olcaz arkadaş
Böyle avuç kadar üstümüzde ileti kalır
Ve iyimser bir gül açar siyaset gündem tartışmada

Unutulacak forumlar
Yaşanılacak oyunlar var
Öyle öyle oyunlar var
İnan
Yalanmış ziyanmış forum
Deyip gitme

Abi deme lazım olur.
?
Oraları eskiler bilir. Sor @Kiron
O eski bölümde tartışanların genel mood'u bence buydu. Bir de korona zamanı falan açık olaydı, ben usul usul forum hesabını silerdim.
uEnKH_.gif

Neyse belki yine bir ar aktifleşir forum, yeni insan akımı gelir. Bu kadar kişi ile bile arada küçük dramalar yaşanıyorsa, sayımız artarsa neler olur çok merak ediyorum. Patlamış mısır ve biramı alır bütün gün forumu izlerim ?

@Flecha O işin olmazsa olmazı. Çoook çook çok eskiden, @FLESHCER ile aramızda drama geçerken isim benzerliğinden onu sen zannetmiştim belki hatırlarsın gidip sana flaming yapmıştım.

@Kiron Tekrardan bir cheater avına mı başlasak? :grin:

@Lucon Ayberk mod ne âlemde? Öyle yatıp durma modu bitir de süvari milli takımını tekrar kuralım.

Leventim mod projesi on numara gidiyor hatta yakında bir blog geliyor, yolda diyebilirim. Bak geçen seni Discord'dan ekleyip davet edecektim böyle nah işareti yapan avatarın vardı ekledim ama kabul ettin mi orasını bilmiyorum. Süvari milli takımı olacak er yada geç kanka şu TW Bannerlord sunucularını yayınlar yayınlamaz bizim işimiz daha kolay olacak.

@Kiron u da hatta S&M'ye bulaştıralım. Bannerlord-NW oynayan kalmayacak. :smile:

Leventim mod projesi on numara gidiyor hatta yakında bir blog geliyor, yolda diyebilirim. Bak geçen seni Discord'dan ekleyip davet edecektim böyle nah işareti yapan avatarın vardı ekledim ama kabul ettin mi orasını bilmiyorum. Süvari milli takımı olacak er yada geç kanka şu TW Bannerlord sunucularını yayınlar yayınlamaz bizim işimiz daha kolay olacak.

@Kiron u da hatta S&M'ye bulaştıralım. Bannerlord-NW oynayan kalmayacak. :smile:
Ahahaha avatarımın o olduğu doğrudur :grin: Çok fazla girmiyorum discord'a hatta neredeyse hiç girmiyorum diyebiliriz. Bana kullanıcı adını özelden at oradan bakıp kabul ederim, eğer gelmemiş ise ben sana arkadaşlık isteği atarım.

Daha ne istiyorsun eğlence malzemesi çıkıyor :oops:
Ya yönetim kadrosuna acıyorum. Zamanında karıç ve göker çok uğraşıyordu. Yoksa ban görmek istiyorum, en az 5 dupe hesap ile gelip kavga çıkaranları görmek istiyorum.

@Flecha O işin olmazsa olmazı. Çoook çook çok eskiden, @FLESHCER ile aramızda drama geçerken isim benzerliğinden onu sen zannetmiştim belki hatırlarsın gidip sana flaming yapmıştım.

Yani öyle bir şey hatırlıyorum ama detayını hatırlamıyorum olayın. Sanırım sonra DM den konuşmuştuk.

Arkadaşlar OneNote kullanıcısı veya Office'nin kaynak kodlarını düzenlemek hakkında fikri olan arkadaşlar var mı? lütfen olsun çünkü

bu arada son dört yorumun üçü tolga afrandez ve flecha noluyo la
Pandoras wp grubu sağolsun.
erhan sen misin aga

Forum o kadar kötü durumda ki bazen forumun olduğunu bile unutuyorum. Sonra yeni sekme açtığımda kısa yollarda Zendar Tavernası yazısını görüyorum...

Back
Top Bottom