Yaz Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Buranin eski halini bilmem de siyasi tartisma bolumune de su an kimse yazmaz oldu. Bi kisi demiyor şurada yanlisin var, nedeni de su dediginin gercek olmayisi vs diye. Yahut baska bir konu veya katkı sunma vs. Yok, tık yok.

Buranin eski halini bilmem de siyasi tartisma bolumune de su an kimse yazmaz oldu.
Siyaset konusunu yazıyolardı, yazılmaz oldu olarak görüyorsan zaten ohoo. Çok eskiden çok acayip hareketli olurdu tartışma konuları. Son 5 senedir bok götürüyordu zaten. Ben bile girmemeye başladım foruma o kadar öldü kimse kalmadı.

Yeni keşfettiğim bir kanal. Suçlular, sorgulanma ve yargılama süreçleriyle alakalı belgeseller içeriyor. Oldukça ilginç.
Youtube algoritması gerçekten işini biliyor.

Yeni keşfettiğim bir kanal. Suçlular, sorgulanma ve yargılama süreçleriyle alakalı belgeseller içeriyor. Oldukça ilginç.
Youtube algoritması gerçekten işini biliyor.

İzlemeyin arkadaşlar, bu batağa düşmeyin. 1 saat online ders izleyemiyorum, gece 4'e kadar aralıksız sorgu izliyorum.

benim foruma üye olduğu dönem, forumun son güzel dönemiydi. ondan sonra adım adım irtifa kaybetti. son 2 sene ölü bir forumdu. Yeni foruma geçtikten sonra da son damla kanı aktı.

Forum dramalarını bile özledim desem? :sad:. Ne güzel sürekli birileri kavga ederdi, sonra moderasyon ekibi ile kavga ederlerdi bir. Ondan sonra biraz ortalık durulduktan sonra direk konu da kavga başlardı ve döngü başa dönerdi. En sonunda birileri banlanır, yerini başkaları alır ve döngü yeniden başlardı.

Forum dramalarını bile özledim desem? :sad:. Ne güzel sürekli birileri kavga ederdi, sonra moderasyon ekibi ile kavga ederlerdi bir. Ondan sonra biraz ortalık durulduktan sonra direk konu da kavga başlardı ve döngü başa dönerdi. En sonunda birileri banlanır, yerini başkaları alır ve döngü yeniden başlardı.

Napolyon Savaşlarının Türkiye bölümü zaten bu kavgalar için yeterliydi. :grin:

Forum kurudu.
Kurumuş boğazım
Bekliyorlar forum kapısında onlar
Bir gün twyi sorarlarsa suscan
İletin kanlı çünkü armağan abi DLC kapı bundan
Ne özlemi hasret yağmacının doğasında varsa
Çapulcunun merhameti kafatasında şarap
Elinde kılıç
Hep beklemiş arbeletinde ok
Sırtında kalkan
Gün gelecek krallığı bir yoldaş tekmeleyecek
Biz tanığız snowballinge
En önden arz edicez
Ben oyun menüsünden fark edicem yaşlandığımı
Ya da her kayıdı uzun oynama niyetiyle yazdığımdan
Sana çirkin hileli kayıtlarımdan geri kırıntılar kalcak

Kurumuş boğazım
Bekliyorlar forum kapısında onlar
Bir gün twyi sorarlarsa suscan
İletin kanlı çünkü armağan abi DLC kapı bundan
Ne özlemi hasret yağmacının doğasında varsa
Çapulcunun merhameti kafatasında şarap
Elinde kılıç
Hep beklemiş arbeletinde ok
Sırtında kalkan
Gün gelecek krallığı bir yoldaş tekmeleyecek
Biz tanığız snowballinge
En önden arz edicez
Ben oyun menüsünden fark edicem yaşlandığımı
Ya da her kayıdı uzun oynama niyetiyle yazdığımdan
Sana çirkin hileli kayıtlarımdan geri kırıntılar kalcak

Yazarlıktan parayı kıramayan Recaizade Mahmut Ekrem'in, mainstream olan rape giriş dramı.

Back
Top Bottom