Yaz Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Fallout New Vegas tr yama yükleyince oyun hata veriyor benim. İngilizce oyniyim dedim bi halt anlamadım. Sonra dil bölümünü boş beleş okuduğumu fark ettim. Ve bu çocuk bu ingilizceyle üniversite sınavına girdi.

Siz en iyisi Witcher ya da ne biliyim Metro falan yapın.

Fallout New Vegas tr yama yükleyince oyun hata veriyor benim. İngilizce oyniyim dedim bi halt anlamadım. Sonra dil bölümünü boş beleş okuduğumu fark ettim. Ve bu çocuk bu ingilizceyle üniversite sınavına girdi.

Siz en iyisi Witcher ya da ne biliyim Metro falan yapın.
Ben tr yamalı sorunsuz bir şekilde oynadım.(bütün dlcler vardı ama dlclerin çoğu tr değildi ana senaryo türkçe sadece.) hatayı pmden atarsan yardımcı olabilirim.

Witcher 3 efsanesi bitti ya ama metrodan çok umutluyum kitaplarını da yalayıp yutmuştum exodustan sonraki gelecek oyunu ve kara derililer (dark ones) in hikayesini çok merak ediyorum. yaparlarsa fena olmaz. :grin: ama millet last of us 2 lerle coşup çıldırıyor şu sıralar. metro exodus falan 2. last of us oyunun, cyberpunkların yanında 45lerin almanyası olarak kalıyor.

İnternette baktım da bu sorunu yaşayanlarla ortak yönüm dlc'lere sahip olmayışımız. Problemin dlc'lerle alakalı olduğunu düşünüyorum ama dlc'siz tr yamayı çalıştıranlar da var. Bilemiyorum ya ingilizce öğrenince oynarım artık. :grin:

o zor değil. :grin: Oynayarak da ingilizce öğrenebilirsin. ben bundaaaaan yıllaar önce aoe2 oynarken fallout 2 oynarken elimde sözlükle bilgisayar başındaydım gören mübarek aile üyelerim dalga geçiyordu. :p ha sorsan hala adam akıllı ingilizce konuşamıyorum. erasmusta artık.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom