Yaz Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Dondurduğum hesabı temizleyip satmaya kalksam alan olur mu lan acaba? Kanser ortam ama benim hatam bu biraz. Aktrollerin, ülkücü hanzoların lincini yiyip duruyordum yazdıkça. :grin:

Dondurduğum hesabı temizleyip satmaya kalksam alan olur mu lan acaba? Kanser ortam ama benim hatam bu biraz. Aktrollerin, ülkücü hanzoların lincini yiyip duruyordum yazdıkça. :grin:
Çaylak sectionda elinden az buz olmayan paraya çıkartmaya çalışanları gördüm. Ama ekşi yazarı da ekşi yazarı yani. :iamamoron::lol:
ben olsam satmazdım.

Üye olduğuma pişmanım demem ama yazar olmak hakikaten boş iş. Yazarlarla iletişim kurma duvarı olmasa okuyucu olmak en iyisi. Hiçbiçükübeğenmemetimi üyeliği yapmış gibi gözüküyorum ama hakikaten beğenmiyorum siteyi. Ara sıra bişi aratırım ekşide başlığı vardır falan bakarım beeeelki işe yarar bişi yazılmıştır onun dışına tek tük faydalı güzel içerik yazanlar, garipli komikli güzelli hikayeler anlatanlar falan oluyor.

mizah seviyesi yüksek yazılar, komiklikler var. bayağı eğlendim sözlükte. bilgi verici eşsiz entrylerede rast geldim ama bunlar artık daha az bulunuyor. hele yeni karma sistemi falan daha kötü olmuş site. yazar olmanın ekşide aşırı zor olması gerek bence. zaten şuan ki ekşi gibi ama 'kutsal bilgi kaynağı' olmayan bir sürü mecra var. niye ekşi sözlük de böyle olmak zorunda? ne kadar kendi komplekslerini kusmak isteyen, boş boş bilgi kirliliği yapmak isteyen yıkık varsa ekşiye doluşmuş. japon trenlerindeki vagonlara anca sığan insanların vagonu gibi olmuş ekşi.

Last edited:
Ben önceden ekşide maç muhabbetlerine çok bakardım. Dinleyemediğimde veya izleyemediğimde yazarların yorumları merak uyandırırdı. Maç esnasında bazı yazarlar kendilerini maçın skorunu duyurmaya borçlu hissederdi: (dk. 45' gol: ümit karan 1-0.) tarzında. Ardından birkaç yazar onu tasdiklerdi "Ümit güzel attı golü vs." diye. Şimdi herhangi bir maç esnasında gol olmayadursun ergenler başlıyor "hahaha işte böyle çakarız, girdi mi, ağlaaayın vs." diye çok itici. Eski tadı yok.

Bir insan Türkiye’de yaşayıp akıl sağlığını korumak istiyorsa öncelikle Twitter’dan Türkiye gündeminden çıkmalı, ardından da ekşide siyasi başlıklara girmeyi bırakmalı. İkisi de oldukça kanser, paralı askerlerin ve tipik figürlerin birbirine laf attığı fazlasıyla öngörülebilir ortamlar.

Ekşi bir ürün, güncel olmayan bir dizi (güncel ve bilinen bir diziyse yine bakmayın) bir gezi anısı ya da yaşantının içinden bir entry, Erasmus anıları gibi şeyler okumakla sınırlı kalınca çok güzel bir yer.

Bir insan Türkiye’de yaşayıp akıl sağlığını korumak istiyorsa öncelikle Twitter’dan Türkiye gündeminden çıkmalı, ardından da ekşide siyasi başlıklara girmeyi bırakmalı. İkisi de oldukça kanser, paralı askerlerin ve tipik figürlerin birbirine laf attığı fazlasıyla öngörülebilir ortamlar.
+1. Türkiye gündeminin kanser etmesi bir yana, ben Kıbrıs'la alakalı kanserliklere de maruz kalıyorum. Bu yüzden feedimi gaming gibi ilgilendiğim alanlarla doldurmaya çalışıyorum

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom