Yaz Lakırtısı

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
bence forumun bu kadar ölmesindeki büyük etkenlerden birisi yeni tema. yabancı forumlar öldü mü bilgim yok orda takılan varsa cioss falan bilir herhalde ama türkçe forum mezarlık olmuş resmen.

Forumların devri kapandı bana göre. Ben yine forum konseptini seviyorum, ancak artık çoğunluk ya Discord'da ya da Reddit'te takılıyor.

Hatta şöyle diyeyim, çoğunluk için forumlar artık "ulan halen Facebook kullanan var mı?" algısıyla benzer algıyı taşıyor. Facebook kullananlara aynen bunu diyorum.

Forumların devri kapandı bana göre. Ben yine forum konseptini seviyorum, ancak artık çoğunluk ya Discord'da ya da Reddit'te takılıyor.

Hatta şöyle diyeyim, çoğunluk için forumlar artık "ulan halen Facebook kullanan var mı?" algısıyla benzer algıyı taşıyor. Facebook kullananlara aynen bunu diyorum.

Forumuna göre değişiyor ama forumu redditten discorddan ayıran en önemli özellik samimiyet, forumun içerisinde bulunan erklerin az bulunurluğu. bir diğer ve güzel olan özelliği ise senle daha spesifik alanlara ilgi sahibi olan insanları bulabilme, bu kafa dengi insanlarla muhabbet edebilmen, ihtimalinin daha fazla olması.hatta irlde bile buluşabilirsin bu insanlarla.

Zaten forum içinde açılan discord sunucuları da halihazırda makineye bağlı forumun fişini çekti. Ama itiraf edelim forumun discord kanalları forum ortamına göre daha kullanışlı ve rahat.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom