Yaz Lakırtısı

İşbara Alp

Master Knight
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Hayal kırıklıklarıyla dolu lanet bir baharı daha kapattık çok şükür. Hoş geldin yaz!
Hacı bi dakika Mayıs daha bitmedi :grin:DD

Last edited:

Lucon

Count
WBWF&SNWVC
Best answers
0
Açtık gençler işte, eğer sorun olursa da moderatörler zaten siler. Takmayın bu kadar :smile:

Cioss

Archduke
Best answers
0
00:00 savaşları hani? Yarım saat önce açmak mertlik midir? 4 tane lakırtı olacak kan akacak yoksa tadı çıkmıyor.

Neyse zaten kimse girmiyor ceset kokuyor her yer forumda. :grin:

Dracheon

Master Knight
VCNWWBM&BWF&S
Best answers
0
Olum bu forum ne lan böyle.Kıçım çıkıyor bu tasarımda.Eski tasarıma alamıyoz mu?

Roffron

Duke
WBNWWF&SVC
Best answers
0
Eskiden yaz gelince forum hep canlanırdı. Bu yaz sanmıyom öyle bir şey olacağını. We shall see.

Kaptan

Master Knight
WBWF&S
Best answers
0
YAAA FORUM TASARIMI MOBİLDE ÇOK GÜZELMİİİİŞ
bunun uygulamalısından yok mu böyle basınca ışık çıkartan sandalet duygusu yaşayalım

Kara Bey

Sergeant Knight
Best answers
0
NBC live ile yaza girdim resmen. Olayların sonu nereye varacak çok merak ediyorum. Birkaç haftaya durulur ortalık bence.

YusufPasha

Knight at Arms
WF&SWBNW
Best answers
0
Kardeşim kabul edin biz yaşlandık. Forumu terkedip gideceğiz. Bannerlord'a özel sunucular eklendiğinde artık 13 yaşında klan kuran tayfa sahiplenir buraları.

Afrandez

Duke
WBNWVCWF&SM&B
Best answers
0
Kardeşim kabul edin biz yaşlandık. Forumu terkedip gideceğiz. Bannerlord'a özel sunucular eklendiğinde artık 13 yaşında klan kuran tayfa sahiplenir buraları.
Yani iosif;sen diyorsun ki 18 yaş ile 13 yaş arasında ciddi fark var. Doğru mu diye sormayacağım, çünkü doğru. Daha dün Twitter'da akülü ergenlerle uğraşıyordum :lol: