YAYGaming Youtube

Users who are viewing this thread

Biz Kimiz?
Yiğit bir Gökbörü İşbara Alp
Cesur bir Muhafız Wuuthrad
Onurlu bir Paşa YusufPasha
Yetenekli bir Afrandez Afrandez
Delikanlı bir Bistüri Bistüri
Beşi bir arada oyun videoları çeken şekilli şukullu bir kanalız. :grin:

Hangi Oyunları Oynuyoruz?
Left 4 Dead 2
Mount & Blade Serisi
CS:GO
Day of İnfamy
Quake Champions
Tannerberg
Euro Truck Simulator 2
Insurgency
Total War Serisi
Europa Universalis IV
Hearts Of Iron IV
Space Engineers
Garry's Mod

Kanalımıza abone olursanız seviniriz  :smile: İyi günler, iyi forumlar...
KANAL LİNKİ
https://www.youtube.com/channel/UCLzXgwOEk-2zFQJjmGK8MBw/featured

Size önerim: Şu karmaşık Paradox oyunlarını seri olarak çekecekseniz, her videoyu sanki rehbermiş gibi çekin. Detaylıca anlatın oyunu. Böylece hem bilmeyenler de, bilmiş olur. :wink:

Bir de bir şey soracağım;
Warband'ı sadece kendi haliyle mi çekeceksiniz? Yoksa modlarla mı seri yapacaksınız?

Warbandı multiplayer olarak çekmeyi planlıyoruz. Fakat singleplayer da modlu modsuz cekebiliriz tabiiki

İlk videomuzu çektik.  :smile: Render ekibimiz videoyu renderladıkdan sonra kanala upload edeceğiz  :smile:

Bu kadar oyun beşinizde de var mı? Madem var arkadaş ben kızıldayken neden oynamıyordunuz :grin:. Neyse Wuuthrad ve İşpara'm için zamanında Asdaldo için açtığım youtube hesabımı tekrar aktifleştireceğim. Başarılar.

Lalaitha said:
Bu kadar oyun beşinizde de var mı? Madem var arkadaş ben kızıldayken neden oynamıyordunuz :grin:. Neyse Wuuthrad ve İşpara'm için zamanında Asdaldo için açtığım youtube hesabımı tekrar aktifleştireceğim. Başarılar.
Sağol  :grin:

Rezilli Warband videomuz  :iamamoron:

NOT: Sesim çok yüksek geliyor olabilir. Bunun sebebi discorddur. Telefondan bağlandığım için telefonu kendime çok yakın tutmak zorunda kalıyordum. Kusura bakmayın.

Back
Top Bottom