YARDIM!?!?!?!??!?!?!?!?!

Users who are viewing this thread

fastgamertr

Recruit
Öncelikle selamun aleyküm...

Arkadaşlar mount blade multiplayer ynarken ping aniden durup dururken yükselip duruyor en fazla 600
  :twisted: :twisted: :evil: :evil:
ondan sonrada oyundan atıyorrrrr  :evil: :evil: :evil: :evil:

Oyun hiç kasmadan çalışmaktadır kasma sorunu yaşamıyorum

evet beyler tavsiyelerinizi ve sizden çözümü istiyorum lütfen ALLAH Rızası için
  :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Konunun adı fazla abartılı olmuş.
İnternet hızın kaç? Hangisini kullanıyorsun? Ttnet,superonline...

Daha önceden yapmıyorsa yeni yeni olmaya başladıysa internet paketinizin AKK(Adil Kota Kullanım) sınırını aşmışda olabilirsiniz.AKK sınırını aştıysanız internet hızınız düşer bağlantıda güçlük çekebilirsiniz :smile:

bredn said:
Daha önceden yapmıyorsa yeni yeni olmaya başladıysa internet paketinizin AKK(Adil Kota Kullanım) sınırını aşmışda olabilirsiniz.AKK sınırını aştıysanız internet hızınız düşer bağlantıda güçlük çekebilirsiniz :smile:
Öncelik bunun. Eğer böyle bir sorun yoksa;
Propaganda said:
Tel tablet gibi wifi bağlanan şeyler varsa ethernet kablosu tak. Ayrıca mp deyken bir sey falan indirme.

Eğer Türk sunucularına giriyorsan böyle bir şey olması çok düşük.

İnternetin muhtemelen oynarken kopuyor.(nasıl bir cümle bu) Bana da diğer oyunlarda oluyordu bu aralar özellikle WarThunder'da. 2 dakika uçakla uçuyorsun internet gidip geliyor, bakıyorsun çakılmışsın. Süperonline kullanıyorum ve her birkaç dakikada bir internet 20 saniyeliğine falan bildiğin kesiliyordu. Nedenini bilmiyorum ama sorun 2 haftadır yok oldu benim için. Hatta ve hatta ev telefonundan müşteri hizmetlerini aramıştım geçen hafta, kadına bilgilerimi falan söylüyordum birden ses gelmemeye başladı. Baktım internet gitmiş. Şaka gibi ya.

benim 54 mbps net hızı vardı kabloyu taktım 100mbps e çıktı. şuan oyunlarda hiç bir sıkıntı görmüyorum. sana tavsiyem ping netle alakalıysa kabloluya geç.

Negatrm B. said:
bredn said:
Öncelik bunun. Eğer böyle bir sorun yoksa;
Propaganda said:
Tel tablet gibi wifi bağlanan şeyler varsa ethernet kablosu tak. Ayrıca mp deyken bir sey falan indirme.

Eğer Türk sunucularına giriyorsan böyle bir şey olması çok düşük.

Eğer Wifi ağından bağlanıyorsan ve internet şebekesi zayıf ise iki koşulunda olabilmesi muhtemeldir.Türkiye sunucusu veya farklı bir sunucu fark etmez.
Örneğin:Ethernet kablosu ile bağlanıyorum hiç bir oyunda lag gibi sıkıntım olmuyor AKK girmediği sürece.Kardeşim ise Wifi ile bağlanıyor aynı oyunları oynuyoruz fakat o lag problemi yaşıyordu.1-2 hafta önce çift kablo çekerek onunda bu sorunun ortadan kaldırmıştık. :smile:

Back
Top Bottom