YARDIM (KERGİT)

Users who are viewing this thread

Burak0320

Sergeant
arkadaşlar oyunda rodoklar hariç tüm krallıklarla savaştayız bende kergitlerin derebeyiyim 1 şehrim 1 köyüm var şehirle köy arası gidip geliyorum. barış antlaşmasını nasıl imzalatırım.  :mrgreen:

Burak0320 said:
arkadaşlar oyunda rodoklar hariç tüm krallıklarla savaştayız bende kergitlerin derebeyiyim 1 şehrim 1 köyüm var şehirle köy arası gidip geliyorum. barış antlaşmasını nasıl imzalatırım.  :mrgreen:
onu bende bilmiyorum bak biz norduz sarranid açtık veagir bize açtı svadya bize açtı şuan sarranid fena büyüdü veagiri yıkıyoruz oo zaten svadyayı deldik 4 kalesini 2 şehrini aldık zaten rodoklar bi şehrini aldı 3 kalesini aldı şuan bi şehri var ama nasıl barış yapılıo bi bilsem sarranidle svadyayla hemen barışdım :grin:

Bunun için 2 şey yapabilirsin:
1) Bir lord sana görev verir savaşın bitmesi için ama şans meselesi.
2) Bir kaç yer alırsan karşı taraf zorda kaldığı için antlaşma sunacaklardır.

Burak0320 said:

yakında sizin kral düşmanlardan bıkıp ateşkes imzalar birde şehirlerdeki lonca bakanlarına şu soruyu sor mesela sancar han kral harlaus hakkında ne düşünüyor böylece ateş kes imzalanacakmı öğrenirsin

Sir_Lancelot_Bj said:
Bunun için 2 şey yapabilirsin:
1) Bir lord sana görev verir savaşın bitmesi için ama şans meselesi.
2) Bir kaç yer alırsan karşı taraf zorda kaldığı için antlaşma sunacaklardır.
Lancelot Yanlış Biliyorsun Biz Nord Olarak 2 şehrini aldık 5 kalesini aldık rodoklar 1 şehirini 4 kale aldı hala barışmıyorlar.

Şehirleri gez.Lonca başkanları ekonomilerinin zayıfladığını,savaşın sonlanması gerektiğini söylüyor.Bulabilirsen görevi al.Gerçi tüm savaşlar bitmez ama dene yine.

Back
Top Bottom