yardım edin

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
oyunun orjinalini alım kullanıyorum oyuna ilk gün ikinci gün girdi bidağa girmedi hata da vermiyor oyunun simgesinne tıklıyorum hiç bişi açılmıyor crackla denedim yinede olmadı yardım edinn

Bu sorun steam'den kaynaklanmakta, görev yöneticisini aç işlemlere gel "mb_warband" isimli işlemi bul ve üzerine gelip "işlemi sonlandır" de sonra tekrar oyuna girmeyi dene oyun açılır. Yine olmazsa bilmiyorum.

Oyunun son sürümünü kullanıyorsan herhangi bir sorun yaşamaman gerekir.
Oyunu satın alabileceğin yerler steam, playstore veya kutulu sürümünü bir oyun dükkanından almış olman gerekir. Her durumda steam üzerinden oyunu aktifleştirebilirsin. Oyunu steam üzerinden yüklemeni tavsiye ederim. Steam üzerinden cd key'ini nasıl gireceğini bilmiyorsan şu dökümanı inceleyebilirsin http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,168468.msg4086498.html#msg4086498

çok önceden sorunsuz oynuyordum sonradan oldu silip tekrar yükleyincede aynısı oluyor .bide görev yoneticisini açtım işlemler kısmındayım oyunu açtım mb_warband geliyo kendiliğinden gidiyor oyun açılmıyor  :cry:

Olayı çözdüm oyunu tekrar yükledim sonra masaüstüne yeni klasör açtım oyunu kopyalayıp içine attım sonra oyun 2 gün açılı bidaha açılmadı ama yeni klosöre kopyaladığım açılıyor

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom