yardım

Users who are viewing this thread

s0yki

Recruit
Şimdi oyunda bir bug var harita üzerinde bir düşmana veya dosta tıkladığımda onun üzerine doğru gidiyor lakin yanında yürüyor hiç bir şekilde iletişime geçemiyorum bununla ilgili problem yaşayan var mı ? Tekrar baştan başlamak zorunda kaldım bir ikinci problemim
Oyuna başlarken doğum ve ölümü kapatma işareti var bunu tıkladığımızda ölüm ve doğum etkinleşiyor mu ? yani bir arkadaş tam tersi olacağını yazmış yani ingilizceden türkçeye çevirirken bir hata olduğundan bahsetmiş bu durum düzeldimi ? ben herzaman doğum ve ölümü açıyorum bu son oyunumda ne ölüm ile karşılaştım ne de çocuğum oldu,Hiç bir şekilde yoldaşlarım ölmüyor ve kımse doğmuyor bu kacıncı problem olmaya basladı ıyıce soğuyorum bunlara bır cozum var mı

Ve her defasında steamden doğrulama yap dediğimde sürekli bir kaç dosya eksik çıkıyor şu kadar dosya doğrulanamadı dıyıp tekrardan ındırıyor vırus programım falan yok bu neden kaynaklanıyor anlamış değilim

o hata değil alt tuşuna yada sol sağ tık vb basılı kalıyordur bendede oluyordu alt tab vb yapıyorsan odan kaynaklı ctrl alt sol tık sağ tık kamera yönü değiştirme bu tuşlara bas sırasıyla düzelir. ölüm kalımdada işaretli olmayınca ölümler aktif oluyor.

Bende onu ilk sorun zannettim ama takip etme moduna geçiyormuş. Oyuna yeni eklenmiş. Tabi ben istemeden takip moduna gecmesi bence sorun neyse. Eğer yine aynı şey olursa "alt veya ctrl veya shift" hangisi hatırlamıyorum ona basıp fare ile sol tık yapman gerekiyor

Tamamdır hepınıze tesekkur edıyorum.Bende ölüm ve doğum işaretli değil 1089 yılındayım ve yoldaşlarımdan hiç kim ölmedi,ilk andan itibaren neredeyse evli sayılırım kimse doğmadı.Bu bir sorun mu peki ? Yoksa denk mi gelmedi bilginiz var mı

Back
Top Bottom