Yapı ve Kilo Olayı Çözüldü mü?

Users who are viewing this thread

gktn

Recruit
Yaklaşık 5-6 ay önce oynuyordum en son, her türlü buga katlandım ancak karakterlerin kilosu ve yapısı konusundaki dengesizliğe katlanamadığım için oyunu bıraktım. Karakterin yapısının gelişmesi için savaşmak gerektiği söyleniyor. Elimden geldiğince savaşmaya çalışsamda haliyle barış dönemleri de oluyor. Bu veya herhangi bir nedenden dolayı yerleşim yerlerimde 10 gün durmak bile karakterimi mahvediyor. Bu olay daha dengeli hale geldi mi? Ya da bunun değişkenleri nedir ne değildir çözüldü mü?

Oyunda bir zaman sonra karakterimi aşırı sıska görmek bana direk alt f4 çektiriyor, oyundan nefret ettiriyor.

Yaklaşık 5-6 ay önce oynuyordum en son, her türlü buga katlandım ancak karakterlerin kilosu ve yapısı konusundaki dengesizliğe katlanamadığım için oyunu bıraktım. Karakterin yapısının gelişmesi için savaşmak gerektiği söyleniyor. Elimden geldiğince savaşmaya çalışsamda haliyle barış dönemleri de oluyor. Bu veya herhangi bir nedenden dolayı yerleşim yerlerimde 10 gün durmak bile karakterimi mahvediyor. Bu olay daha dengeli hale geldi mi? Ya da bunun değişkenleri nedir ne değildir çözüldü mü?

Oyunda bir zaman sonra karakterimi aşırı sıska görmek bana direk alt f4 çektiriyor, oyundan nefret ettiriyor.
Benim gibi böyle ayrıntılara takılıyorsan hiç bulaşma, bir çok saçmalık mevcut oyunda.

FaceGen'i indir. Oyun içinde V'ye basıp en aşağıdan kilo ve yapıyı istediğin gibi ayarla, orda burda butterlord makarası bu şekilde son buluyor çünkü bende çok rahatsızdım bira fıçısı gibi dolaşmaktan.

Benim dikkatimi mi çekmiyor yoksa durum bende farklı mı bilemiyorum. Karakterlerim hiç sıska veya fazla kilolu olmadı. Kas konusunu da o kadar takmıyorum. FaceGen modundan habersizim ama Detailed Character Creation moduyla istediğim zaman değiştirebiliyorum kilo ve yapı özelliklerini.

Back
Top Bottom