In Progress Yana ile Evlilik Bugı

Users who are viewing this thread

rozabay

Veteran
WBWF&SNWVC
Yana'yı ikna ettim ve benden Mesui ile görüşüp onaylamamı istedi. Bende mesuiyi buldum ve "Evliliğimin son şartını tartışmak istiyorum." dedim. Ardından teklif ekranında gerekli parayı verdim ve hediye butonuna bastığımda crash veriyor.

Crash Verdiği ekran:

Save Dosyası:

LastLive

Recruit
aynı sorun bende de olmuştu o gün bıraktım bi kaç gün mesuinin arkasında dolandım konuştuğumda sorun çözüldü

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhabalar, sorunu geliştiricilere ilettim. Sorun sadece Yana ile mi yaşanıyor yoksa diğer NPC'ler ile de aynı sorun var mı?

rozabay

Veteran
WBWF&SNWVC
Merhabalar, sorunu geliştiricilere ilettim. Sorun sadece Yana ile mi yaşanıyor yoksa diğer NPC'ler ile de aynı sorun var mı?

Öncelikle ilgin için teşekkürler. Ben sadece Yana ile sorun yaşadım. Diğer npc lerde sabit bir bir çökme göçme yaşamadım.

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Diğer kullanıcılar başka başlıklarda buna benzer sorunlar iletmiş. Problem bilenen sorunlara eklendi eminim en kısa sürede çözülecektir.

rozabay

Veteran
WBWF&SNWVC
Şuan 1.30 güncellemesini yaptım hata devam ediyor. Crash dosyalarını zipledim ve save dosyasını 1.3 versiyonuna güncelledim.

Crash Dosyaları:

Save dosyası:

Hiç bir mod yüklü değil. Karakteri doğrudan mesui nin yanına bıraktım. Hiç birşey yapmadan doğrudan ona gidip "Evliliğimin son şartını tartışmak istiyorum" deddikten sonra çıkan ekranda otomatik pazarlık tuşuna basıp hediye butonuna bastığımızda crash veriyor. Hata bilgisayar ile alakalı değil. Aynı şeyi GeForce Now üzerinde denedim orada da crash verdi.

@Murat Türe @uçanbiblo

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Verdiğiniz bilgileri geliştiricilere ilettim, teşekkürler. Sorunun çözüm sürecini hızlandıracağına eminim.

uçanbiblo

Community Support
Community Support
M&BWBWF&SNWVC
Merhabalar, sorun çözülmediği sürece başlığı "solved" a çevirmenin bir mantığı yok. Sorunu yetkili arkadaşlara ilettiğimiz söylemiştim zaten ve en kısa sürede çözülmesini umarak üzerinde çalışıyoruz. Yayınladığımız her güncellemede bir çok sorunu düzeltmiş oluyoruz ancak bütün problemleri aynı gün içinde yada tek bir güncellemeyle çözmemiz mümkün değil. İyi günler.

Top Bottom