Yaşasın İmparatorluk! - İmparatorluğa Ölüm!

İmparatorluku destekliyor musunuz?

• Evet

Votes: 17 28.3%
  • Hayır

Votes: 14 23.3%
  • I support kendim

Votes: 29 48.3%

• Total voters
    60

Users who are viewing this thread

Hangi tarafı neden seçtiniz? Ben imparatorluğu seçtim çünkü insanların stabil, müreffeh ve daha güvenilir bir şekilde kalradya da yaşamasını istiyorum. bu yüzden merkezi kalradya imparatorluğu'nun insanların güvenliğini sağlayacağına inanıyorum.

Last edited:
Şu an bende imparatorluk seçtim ama benim öyle ulu emellerim yok, kuzait, aseray, sturgiya, vlandiya ardından sıra onlara geldi. Deniyoruz yavaş yavaş ? ilerisi için tabiki de 'i support kendim' (tabi krallık yönetimi ve diplomasinin gelişeceğini umarak, yoksa farketmez, hepsi emir kulu)

Bozuk bir şeyi tamir etmek yeniden oluşturmaktan daha zordur. Üçlü teşkilatta ki imparatorluğu birleştirmek de Turancılık gibi imkansız geliyor bana o sebeple İmparatorluk karşıtıyım. Vaktinde yönetmiş ve devri bitmiş. Sıra genç devletlerde. Mesela Kuzait gibi. Kendi devletimi bağlı devletime isyan edip ve sırf şehirleri elimde tutarak her türlü diplomasi ve kültürden aktif bir şekilde yararlanamadığım hele hele Warband'da ki gibi diğer krallıkların senin krallığını tanıyana kadar dövmen gibi bir durumun dahi gerçekçiliğinden emin olmadan kendi klan devletimi kurmam söz konusu değil.

Bozuk bir şeyi tamir etmek yeniden oluşturmaktan daha zordur. Üçlü teşkilatta ki imparatorluğu birleştirmek de Turancılık gibi imkansız geliyor bana o sebeple İmparatorluk karşıtıyım. Vaktinde yönetmiş ve devri bitmiş. Sıra genç devletlerde. Mesela Kuzait gibi. Kendi devletimi bağlı devletime isyan edip ve sırf şehirleri elimde tutarak her türlü diplomasi ve kültürden aktif bir şekilde yararlanamadığım hele hele Warband'da ki gibi diğer krallıkların senin krallığını tanıyana kadar dövmen gibi bir durumun dahi gerçekçiliğinden emin olmadan kendi klan devletimi kurmam söz konusu değil.

İstediği kadar zor olsun. Onlar konuşur player yapar. Elin Khuzait barbarı şehirde yaşayan insanları belli bir yere kadar korkuyla yönetir. :smile:
Genç devletler birbirini yemese aslında onlarda çok hoşta.

Bannerlord'un işte bu hikayeni kendin yaratma durumu çok güzel

Walla desteklesem de desteklemesem de herkes savaş ilan ettiğinden kendi yoluma bakıyorum :smile:
I support kendim.

Yemisim imparatorlugu.diyardaki butun lordlarin kellesini alıp yerlerine kendi yoldaslarimi koyuyorum rhagaea da artık benim cariyem. onu kesmiyorum. Lawful evil olmadan suanki oyunun tadi çıkmıyor. long live the legate lanius.

Last edited:
Back
Top Bottom