Yıl ilerledikçe teknoloji gelişiyor mu ?

Users who are viewing this thread

Modda şuanda 1458'deyim şimdilik ilk yıldayım.

Ama gelecek oyun yıllarını merak ediyorum acaba 1700'lü veya 1800'lü yıllara ulaşırsak tüfeklerin yeni çıkması,batılılaşma düşünceleri gibi şeyler oluyormu ?

Yoksa Nativedeki gibi kılıç kalkan mızrak gürz gibi ortaçağ silahlarıyla kalacağımız sıradan bir döngü mü var ?

Sormakta amacım modun yüzüne tükürmek gibi şeyler değil.
Sadece teknoloji gelişecekmi,yeni çağlar olacakmı onu merak ediyorum

Yani oyunda belirli yıllara geldiğimizde inceleme özelliği gelecekmi
(Şuan 1458'de tabiki tabanca tüfek diye bişey yok 17,18,19.yüzyılları soruyorum)
Sorduğum sorularda güncelleme sormuyorum oyun içi yıl soruyorum.

Edit : Aslında cheatmenu'de itemler görünce sorduğum sorunun oyun içi yıllarda otomatik olarak,sistem tarafından,belirli tarihten sonra şehirlerdeki pazar yerlerine tüfek gibi şeyler ekleyip eklemeyeceği olduğunu öğrendim.

Last edited:
Öyle bir şey yok diye biliyorum. Hatta öyle bir özelliği olan mod var mı bilmiyorum. Taa en başından beri yeterli para ve exp varsa her şeyi açabiliyorsun(asker ve silah türü olarak) Ha bazı modlar var tüfek vs gibi silahlar ve ona göre askerler var ama en başından beri var yani. Belli bir tarihten sonra açılmıyor. Yani bu modda yok öyle bir şey.

Öyle bir şey yok diye biliyorum. Hatta öyle bir özelliği olan mod var mı bilmiyorum. Taa en başından beri yeterli para ve exp varsa her şeyi açabiliyorsun(asker ve silah türü olarak) Ha bazı modlar var tüfek vs gibi silahlar ve ona göre askerler var ama en başından beri var yani. Belli bir tarihten sonra açılmıyor. Yani bu modda yok öyle bir şey.
Hmm en başından var kısmını biliyorum cheatmenu'de easter egg'lere,tüfeklere ve tanıdık itemlere rastlamıştım.
Modların var olan itemleri filtrelediğini de öğrendim.

Peki.Eğer bu tarih-kilit açma özelliği modda yoksa bir süre sonra kapatabilirim konuyu.

Last edited:
Back
Top Bottom