Yüzüklerin Efendisi Dizisi - Amazon

Users who are viewing this thread

Koronavirüs nedeniyle durdurulan dizinin çekimleri tekrar başlıyor. Çekimlerin sürdürüldüğü Yeni Zelanda'da virüsün durma noktasına gelmesiyle birlikte önlemler hükümet tarafından gevşetildi. Bununla birlikte Yüzüklerin Efendisi ve Avatar 2'nin çekimlerine devam etme kararı verildi.

Bu gecikmeden dolayı 2021'de çıkacak olan dizinin yayınlanması 2022'yi bulabilir.

17 nisan günü açıklamaya göre Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk sezonu için 465 milyon dolar Amazon tarafından harcandığı söyleniyor. Buna göre hem 'En büyük televizyon dizisi' tagını da almış bulunmakta. Hem de 2001 yılında çekilen Yüzüklerin Efendisi üçlemenin total bütçesini de geçmiş bulunmakta. Ancak hala dizinin set içinden veyahut projeden bir görüntü vesaire gösterilmedi.

17 nisan günü açıklamaya göre Yüzüklerin Efendisi dizisinin ilk sezonu için 465 milyon dolar Amazon tarafından harcandığı söyleniyor. Buna göre hem 'En büyük televizyon dizisi' tagını da almış bulunmakta. Hem de 2001 yılında çekilen Yüzüklerin Efendisi üçlemenin total bütçesini de geçmiş bulunmakta. Ancak hala dizinin set içinden veyahut projeden bir görüntü vesaire gösterilmedi.
Umarım bu iyiye işarettir. Diziyi merakla bekliyorum ama kötü gelmesi olasılığı da tedirgin edici. Hadi be Amazon bu kez olsun.

Umarım bu iyiye işarettir. Diziyi merakla bekliyorum ama kötü gelmesi olasılığı da tedirgin edici. Hadi be Amazon bu kez olsun.
Paylaşılan kast ve işin başındaki yönetmenler'den birkaçını görünce benim tedirginlik seviyem arttı. Ancak yapılan iş oldukça ama oldukça büyük. Yeni zelanda dizi başarılı olacağını öngördü sanırsam, amazona 116 milyon dolar yardımda bulundu. İş yeni zelanda tarafında ulusal kazanca döndü. Bir çok büyük film'den onlarca yönetmen dahil oldu diziye. Ancak işte herşey paraya bakmıyor. Ama amazon bunun altında kalacağını zannetmiyorum, eğer altında kalırsa büyük itibar kaybeder.

Valla büyük itibar ve müşteri memnuniyeti kaybeder. O kadar yatırım boşa gider. Witcher gibi birşey çıkmasın tek istediğim.

Şu usa deki sjwlerin turkiyede ki fetullahcilarla arasında çok fark yok. Kendi görüşlerini toplum kesimlerinin aklına sokmaya calisiyorlar. Ha bu sjwlerin yaptığı şey progression da değil.

Kitapta zenci elf transeksuel ork falan geçmiyor. İstemiyorum ben abi. Yeni çıkan bı yapımda ne haltini yiyorsan ye. Ama benim yapimima karisamazsin. Yüzüklerin efendisi evreninde böyle bir şey yok. Hani sempati duyuyorsun böyle bı oluşuma ama yaptıkları saçma işler antipati kazandirtiyor insanlara.

Efsane bir seri için efsane bir dizi olur umarim. Bu tür seylerle değil,

Kalitesiyle, özgün senaryosuyla, içinde geçen olaylarla anılır umarım.

Last edited:
Şu usa deki sjwlerin turkiyede ki fetullahcilarla arasında çok fark yok. Kendi görüşlerini toplum kesimlerinin aklına sokmaya calisiyorlar. Ha bu sjwlerin yaptığı şey progression da değil.

Kitapta zenci elf transeksuel ork falan geçmiyor. İstemiyorum ben abi. Yeni çıkan bı yapımda ne haltini yiyorsan ye. Ama benim yapimima karisamazsin. Yüzüklerin efendisi evreninde böyle bir şey yok. Hani sempati duyuyorsun böyle bı oluşuma ama yaptıkları saçma işler antipati kazandirtiyor insanlara.

Efsane bir seri için efsane bir dizi olur insallah. Bu tür seylerle değil,

Aynı şekil de çıplaklığı ve cinselliğe de karşı imza kampanyası başlatıldı ve neredeyse hedefine ulaştı. https://www.change.org/p/amazon-prime-keep-nudity-out-of-amazons-lotr-series Lotr dizisinin bahsettiğin gibi böyle şeylere ihtiyacı yok umarım kalkışmazlar.

Aynı şekil de çıplaklığı ve cinselliğe de karşı imza kampanyası başlatıldı ve neredeyse hedefine ulaştı. https://www.change.org/p/amazon-prime-keep-nudity-out-of-amazons-lotr-series Lotr dizisinin bahsettiğin gibi böyle şeylere ihtiyacı yok umarım kalkışmazlar.
Tolkien, a principled Roman Catholic, would inherently disapprove of the secular inclusion nudity to his life work. Such an action is utterly disrespectful to his estate and legacy.
Diye yazmışlar. Hahahahab. Yani ben sekuler bı insan olarak da karşıyım. İlla gandalfin kadın yapılmasına karşı olman sekuler düşmanı oldugun anlamina gelmezde. :grin:

50 bin imza toplanması ne değiştirir bilmemde bı şeyler değişsin be abi. Witcherda da yaptılar bunu afedersiniz b'k gibi olmuş. Zenci elf ekleyeceklerine ( ciriyle dolaşan oğlan zenci elf eklemişler) keşke kendi islerini iyi yapmaya prodüksiyona odaklansalarmış.

Diye yazmışlar. Hahahahab. Yani ben sekuler bı insan olarak da karşıyım. İlla gandalfin kadın yapılmasına karşı olman sekuler düşmanı oldugun anlamina gelmezde. :sırıtış:

50 bin imza toplanması ne değiştirir bilmemde bı şeyler değişsin be abi. Witcherda da yaptılar bunu afedersiniz b'k gibi olmuş. Zenci elf ekleyeceklerine ( ciriyle dolaşan oğlan zenci elf eklemişler) keşke kendi islerini iyi yapmaya prodüksiyona odaklansalarmış.
Tolkienin kaleme almadığı hiç birşeyi vizyon ve farklılık adı altında saçma sapan yer almasını asla tasvip etmiyorum. Game of Thrones ve witcher gibi olmamalı. Game of Thrones bu konularda tamamıyla orta çağ dönemini yansıtıyor o yüzden oldukça gerçekçi ve sert sahnelere sahip. LOTR ise bu konularda oldukça kapalı. Aşk, sevgi hep var ancak işlenişi oldukça farklı, kısıtlı.

Efsane bir seri için efsane bir dizi olur umarim. Bu tür seylerle değil,

Evil can't create, it can only corrupt.

Back
Top Bottom