Xauna Taşları Süvari İçin Çok Kötü.

Users who are viewing this thread

Resimde gördüğünüz taşlar (Mızrağın ucundaki dizili olan taşlar) saçma bir şekilde süvarileri durdurabiliyor veya bazen yine oradayken laglıymış gibi koşmasına sebep oluyor.
Benzer hata 2. Spawnlarda da var.Onda ise atlı oradaki rampadan zor çıkıyor hatta geri bile kayabiliyor. Dik rampada stop etmiş araba gibi kalıyor ve kayıyor bu da yaklaşık 5 saniye kaybettiriyor oradaki her spawnda. Şimdiden teşekkür ederim. -Bu arada özellikle sol ve sağ kenarlarda kalan taşlarda daha çok oluyor bu durum-

Taşlar konusunda sıkıntı yok, o senin sürüş kabiliyetine kalmış fakat rampa konusunda sana kesinlikle katılıyorum dostum, tam süratle giderken bir anda durması çok sinir bozucu oluyor. Bence düzeltilmeli.

Taşlar konusunda sıkıntı yok, o senin sürüş kabiliyetine kalmış fakat rampa konusunda sana kesinlikle katılıyorum dostum, tam süratle giderken bir anda durması çok sinir bozucu oluyor. Bence düzeltilmeli.
Süvari zaten güzelde nerflenmiş, yani o taşlar süvariyi iyice güçsüz yapıyor. Koltuklanmış kargı desen artık 97 falan vuruyor zaten üstüne bir de tam o taşlardaki adama koltuklanmış atacakken taşlar koltuğu bozuyor hatta yeri geliyor üstüne durduruyor. Hatta atı şahlandırdığı da oldu bir kere. Bu da oraya geçen okçunun işine yarıyor. Yine de teşekkür ederim yorumunuz için :smile: .

Back
Top Bottom