[WYL4] Grup Aşaması - Son Tarih: 25 Temmuz

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
c0ol la Queak vidoylarına çekmesine rağmen yinede çok iyi vurduklarını göre biliyoruz bence bundan sonrasına gerek yok. Adamların oyun zevklerini daha fazla elinden almayalım bence.

Freyja said:
Aynı şekilde, c0oL ve Quake'in videolarını buraya atacağım:

c0oL POV: https://m.youtube.com/watch?t=0s&v=ZXkG0FS535M

Quake POV: https://www.youtube.com/watch?v=LYm01g05Uy4
c0ol'un aimbot olduğunu açıkcası hiçbir zaman düşünmedim.Bu maçtada  resmi olmayan maçlardaki performansına denk bir seviyede oynadı ona aim diyenler umarım bu videodan sonra birdaha kendisine bu ithamda bulunmazlar.

Quake'e gelince sanırım video çekerken fazla gerildi. :grin: Diğer maçlarda her el 2-3 hs görürdük kendisinden bu maçta çok etkisiz kaldı.

Vyincourd takımı çok güzel oynadı ve bizi mağlup ettiler.Vyincourd takımına bir önerim var tabi yapıp yapmamak onlara kalmış.Eğer maçlarda Quake video çekecekse oynatmamalarını öneririm. :grin: :grin:

Yuarvi said:
Freyja said:
Aynı şekilde, c0oL ve Quake'in videolarını buraya atacağım:

c0oL POV: https://m.youtube.com/watch?t=0s&v=ZXkG0FS535M

Quake POV: https://www.youtube.com/watch?v=LYm01g05Uy4
c0ol'un aimbot olduğunu açıkcası hiçbir zaman düşünmedim.Bu maçtada  resmi olmayan maçlardaki performansına denk bir seviyede oynadı ona aim diyenler umarım bu videodan sonra birdaha kendisine bu ithamda bulunmazlar.

Quake'e gelince sanırım video çekerken fazla gerildi. :grin: Diğer maçlarda her el 2-3 hs görürdük kendisinden bu maçta çok etkisiz kaldı.

Vyincourd takımı çok güzel oynadı ve bizi mağlup ettiler.Vyincourd takımına bir önerim var tabi yapıp yapmamak onlara kalmış.Eğer maçlarda Quake video çekecekse oynatmamalarını öneririm. :grin: :grin:
Video'da gerildiğim doğrudur ne kadar zorlasamda kafamdan silemedim Şunu söyleyeyim 2-3 hs görürdün fakat Harita okçu haritası değildi ilk harita oynayamadığım için 2. map'de bana uygun bi harita olmadığından vuramadım doğrudur yeterince perfonmans gösteremedim kapalı maplerde daha iyi perfonmans göstereceğime inanıyorum Düşüncen için teşekkürler İyi forumlar

Cooldan aşırı derecede memnun kaldım özelden de kendisinden özür diledim.Bana göre Cool kendini temize çıkarmıştır,daha fazla video çekme zorunluluğu yok, tekrar dan söylüyorum Bana göre.Aşşağıda da kendisine attığım özür mesajı var.
(resim eklemeyi çözemedim link attım.)

Quake için aynısını söyleyemicem,dediği gibi gerginlikten veya haritadan dolayı kendini gösterememiş olabilir.

RZERO said:
Cooldan aşırı derecede memnun kaldım özelden de kendisinden özür diledim.Bana göre Cool kendini temize çıkarmıştır,daha fazla video çekme zorunluluğu yok, tekrar dan söylüyorum Bana göre.Aşşağıda da kendisine attığım özür mesajı var.

Quake için aynısını söyleyemicem,dediği gibi gerginlikten veya haritadan dolayı kendini gösterememiş olabilir.
Hocam, ben iki oyuncudan da maç içerisinde gayet memnundum. 3 değil 2 hs atması benim için o oyuncunun oyun içindeki performansıdır. Sizin mantıksal yapınız "hile olduğunu düşünüyorum o zaman hiledir" şeklinde. "Hile olduğunu düşünüyorum ama kanıtlayamıyorsam değildir" şeklinde değil. Dolayısıyla, şu beni tatmin etti şu beni tatmin etmedi diyemezsiniz. İki oyuncu da oynaması gereken elleri oynadı, ha süper-ha deği,l ikisi de hs attı ,videoda kanıtlanabildiği üzere, hile olmadan. İkisinin de düzgün atışları var birisi diğerinden daha iyi performans sergiledi diye, kötü performans sergileyenden ikinci bir video istemeye hakkınız yok. İkisi de güzel oynadı sıradan bir lig okçusuna göre. Bence şapkayı bir önünüze alıp sağlamca karakter analizi yapmanız lazım şahsınız adına. Bu yazdıklarınız diğer oyuncu için ne kadar adil diye. Çünkü benim fikrim olmadığı yönünde.

Kiron said:
RZERO said:

Hocam, ben iki oyuncudan da maç içerisinde gayet memnundum. 3 değil 2 hs atması benim için o oyuncunun oyun içindeki performansıdır. Sizin mantıksal yapınız "hile olduğunu düşünüyorum o zaman hiledir" şeklinde. "Hile olduğunu düşünüyorum ama kanıtlayamıyorsam değildir" şeklinde değil. Dolayısıyla, şu beni tatmin etti şu beni tatmin etmedi diyemezsiniz. İki oyuncu da oynaması gereken elleri oynadı, ha süper-ha deği,l ikisi de hs attı ,videoda kanıtlanabildiği üzere, hile olmadan. İkisinin de düzgün atışları var birisi diğerinden daha iyi performans sergiledi diye, kötü performans sergileyenden ikinci bir video istemeye hakkınız yok. İkisi de güzel oynadı sıradan bir lig okçusuna göre. Bence şapkayı bir önünüze alıp sağlamca karakter analizi yapmanız lazım şahsınız adına. Bu yazdıklarınız diğer oyuncu için ne kadar adil diye. Çünkü benim fikrim olmadığı yönünde.

Bana göre gereksiz agresif yapıp kötü düşünüyorsun.iki kere bana göre dedim.

AA bu iyi oynamış daha çekmesin aa bu kötü oynamış daha çekmeye devam etsin demedim.

RZERO said:
Durum biraz da "kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" idi. Özellikle sana agresif bir tavır sergilemek gibi bir niyetim de yok. Smiley kullanmıyorum diye "kızgın" bir şekilde bunları yazdığım yok. Bulunduğum komunitenin sahip olduğu mentalitenin bu olduğunun farkındayım sadece ve ona göre kendimi ifade ediyorum ben de bu duruma karşı. Söylediklerim, suçlama yapıp -bu insanlara karşı kanıtı olmadan- sen suçlusun diyenlere biraz da. Sen demediysen ,hiç, o zaman özrümü lütfen kabul et  :smile:

Kiron said:
RZERO said:
Durum biraz da "kızım sana söylüyorum gelinim sen anla" idi. Özellikle sana agresif bir tavır sergilemek gibi bir niyetim de yok. Smiley kullanmıyorum diye "kızgın" bir şekilde bunları yazdığım yok. Bulunduğum komunitenin sahip olduğu mentalitenin bu olduğunun farkındayım sadece ve ona göre kendimi ifade ediyorum ben de bu duruma karşı. Söylediklerim, suçlama yapıp -bu insanlara karşı kanıtı olmadan- sen suçlusun diyenlere biraz da. Sen demediysen ,hiç, o zaman özrümü lütfen kabul et  :smile:

İnsanların birine hile diyebilmesi için ne tür bir kanıt istiyorsun:grin: Elimizde kanıt olsaydı zaten kimsenin video çekmelerini istiyeceğini sanmıyorum .Umarım konuyu bu şekilde anlamışımdır.

Zamanında bana göre saçma şekillerde gelen oklar yüzünden öldüm bu arkadaşların hile olduğunu düşündüm.Zamanı geldi "kesin hile" bile dedim.

Ortada da  bu arkadaşların namı bu şekilde yürüyünce de insanlarda doğal olarak "bunlar hile" algısı büyüyor.Otomatikman "Hile" diye bağıran seslerden biri veya başlangıcı olabiliyorsun.

Açıkçası bu arkadaşlar şu an benim saygımı kazanmış durumdalar.Bu onlar için önemlidir ,önemsizdir fark etmez

Bu algıya zaten "cadı avı" deniyor. Olmaması gereken bir şey. Bu algıdır ki, video çeken arkadaş, kendisini biraz bile kötü oynadığı için suçlu hissedebiliyor veya insanların onu suçlayabileceğini hissedebiliyor. Halbu ki durum bundan çok uzak. Bunun adı insanın üzerindeki psikolojik baskıdır. Yani benim olaya bakış açım, eğer bana böyle bir iftirada bulunulsaydı, ben ne tepki verirdim şeklinde oluştu. Tabi ki bu oyunda hilecilerin varlığı inkar edilemez. 7 yıl önce ben bu oyuna başladığımda da vardı, hala da var. O zaman da insanlar birilerine sallıyordu (bu konuda da bahsedildi sanırım), hala da sallıyor. Hilecilerin önüne anti-cheat programları olmadan manual olarak geçmeye çalışmak zaten mantıksız. Bu tabi ki video çekme, ss alma gibi önlemleri etkisiz kılmıyor ama şüphenelinen insanı kazığa oturtup yakmak da günümüz insanına yakışmıyor. Bunu sen yapıyorsun diye söylemiyorum, elimizde olan bir şey değil bu tabi ki ama benim mantığım tamamiyle "kişi eğer masumsa" kalıbına giriyor. Suçlu olan adam için zaten yapılacak işlem belli. Bu işi çıplak gözle ayırt etmenin zorluğunun da farkındayım ama vicdan seviyesini de en düşüğe almadan yaparsak bu tip olayların önüne geçebiliriz diye düşünüyorum ben de.

Videoları izledim ve performansları her maç olduğu gibi bu maçta aynı şekilde olmuş. Quake genelde kapalı mapler içinde okçuluğunu daha iyi sergileyebiliyor. Açık mapler pek ona göre değil. Buna nazaran Cool'un okçuluğu herzaman ki gibi gayet iyiydi. Şahsi görüşüm bu iki oyuncunun artık video çekmesine gerek kalmadığıdır.

Cool,  gayet başarılı oynamış kendisini  tebrik ediyorum.

Edit : Quake , Biraz daha performansının coola göre bi tık aşşağıda kaldığını görüyorum fakat yine de başarılı vuruşlar sergilemiş kendisini tebrik ediyorum.

iki arkadaşında videolarda  Legit olduğunu düşünüyorum ve bir kaç maç sonra video çekmeyi bırakabiliceklerini destekliyorum.

Rakip takım ve kendi takımınız: NJ vs North
Tarih ve Saat: 16.07.18 21.00
Tercih ettiğiniz Sunucu: TR_WYL_1

NJ 11 - 4 North

AzLPOL.jpg

nlRoNV.jpg
LDy0RZ.jpg
3. setin ss'i yok, North 3-2 kazandı.
WD0Rpm.jpg

Status
Not open for further replies.
Back