[WYL4] Genel Tartışma, Şikayetleriniz & Tavsiyeleriniz

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
KeeperOfGrove said:
Thorin said:
İki maç kazanın sana ''PUBG'' alıcam diyen IR clanındaki arkadaşı buraya davet ediyorum..
Kim o zengin gönüllü şahsiyet?

Pek zengin olucağını sanmam o konuda ama şu hani sana ''aimbot'' diyip, Küfürler edip sonra senin clanına katılan Paralyzer arkadaşımızdan bahsediyorum.

Assia said:
Efe Karacar said:
Assia said:
Erozbey said:
Efe Karacar said:
Ayrıca henüz WYL'yi hile yapan bir oyuncu veya klan kazanmadı.

Ne kadar da masum. :razz:

xD

Abiler, kesin olarak bildiğiniz birşey varsa söyleyin. Ben bilmiyorum, boş dedikodu yapmayın.

Kiron said:
Efe Karacar said:
nde sana tam tersini öneriyorum, çünkü tamamen duygusal bir yaklaşım biçimi. Burada özellikle bir çocukla konuşuyormuşum gibi hissetirdin bana. Ve, sanki elimde başka bir materyal varmış gibi sıfatların dışına çıkmamı bekliyorsun. Olduğun yerin idrakına eremedin mi hala, bölüm moderatörü olarak? Yani hakketen senin kadar saçmalayan bir moderatör hiç görmedim, temsil ettiğin herşeye ters düşen bir kişiliğin var.
Ne duygusallığı, neden bahsediyorsun? Yani böyle bir duygusallığa nasıl girmiş olabilirim? Ben burda teorik fikirlerimi sunuyorum.Yani sen nasıl hissedersen hisset. Karşında çocuk varmış ya da yokmuş gibi. Sana sayfalarca olan etik verileri de sunsam, bakış açımı da anlatsam, sen burda işi elli yere çekebiliyorsun. Sana düzgün bir şekilde tavrının yanlış olduğunu anlattıkça bir saldırganlaştın. Eleştiri kaldıramıyorsan, bu tip yorumlardan kaçınacaksın. Olay bu. Flaming yapmaman konusunda seni uyarmak isterim. Bu iş seninle benim aramdaki bir mesele değil. Senin fikirsel yapın ile benim fikirsel yapım arasında bir düşünce alışverişi. Ego savaşı yapmana gerek yok. Çok aciz duruyor. Ben olsam böyle yapardım deyince, nasıl bir tavır bekliyordun ki? "Ne olur sen devral!!" denmesini mi? Bu kadar yukardan bakma rica ediyorum. Ayrıca konuyu saptıran birinin benim yorumlarımı "konu saptırıcı" olarak görmesi ayrı bir tezat, gerçi bugün alıştırdın bunu bize.

Senin fikirlerine ihtiyacım yok. Çok fazla birşey bildiğini de düşünmüyorum oyun hakkında, fikirlerini de burada icra etmen beni delirtiyor. En baştan söylemem gereken cümleydi herhalde. Teşekkürler.

Hala da bölüm moderatörü olarak buraya yazmanı sorguluyorum.

Ulan madem sen biliyorsun kazanmadı diyerek sanki kanıtlanmış gibi konuşuyorsun sonra bilmiyorum diyorsun.Dalga mı geçiyorsun sen?

Bildiğin bir şey varsa söyle ki biz de bilelim. Bu adamlar kurallara aykırı bir şeyler yaptıysa ve bunu bilip kendinize sakladıysanız, hala saklıyorsanız belendor ne yapabilir?

Efe Karacar said:
Assia said:
Ulan madem sen biliyorsun kazanmadı diyerek sanki kanıtlanmış gibi konuşuyorsun sonra bilmiyorum diyorsun. Dalga mı geçiyorsun sen?

Bilmediğim şey, kimin nerede hile yaptığı. (Birkaç istisna hariç, kanıtlanmış.) Elimde şampiyonalarda hile yapan kaydı veya kanıtı yok. Bu da benim için yeterince kanıttır hile olmadığı ile ilgili, elimde ne varsa durum odur. Kulağınla dinle morukcan.

Bilmiyorsan ''kimse wylyi hileyle kazanmadı'' demiyeceksin.O kanıtsa eğer Kosonun düşüşü de benim için kanıttır,ne güzel hayat.Ayrıca Belendor sen niye hem kanıt yok hemde bu benim için kanıttır falan diyip kendinle falan çelişiyorsun.Sonra laf atmaya çalışıp böyle garip şekillere giriyorsun,çözemedim gitti.Okulda falan öğretmediler mi sana kardeşim burda bizim zamanımızı harcıyorsun boşu boşuna.

Aleksey said:
Assia said:
Efe Karacar said:
Assia said:
Erozbey said:
Efe Karacar said:
Ayrıca henüz WYL'yi hile yapan bir oyuncu veya klan kazanmadı.

Ne kadar da masum. :razz:

xD

Abiler, kesin olarak bildiğiniz birşey varsa söyleyin. Ben bilmiyorum, boş dedikodu yapmayın.

Kiron said:
Efe Karacar said:
nde sana tam tersini öneriyorum, çünkü tamamen duygusal bir yaklaşım biçimi. Burada özellikle bir çocukla konuşuyormuşum gibi hissetirdin bana. Ve, sanki elimde başka bir materyal varmış gibi sıfatların dışına çıkmamı bekliyorsun. Olduğun yerin idrakına eremedin mi hala, bölüm moderatörü olarak? Yani hakketen senin kadar saçmalayan bir moderatör hiç görmedim, temsil ettiğin herşeye ters düşen bir kişiliğin var.
Ne duygusallığı, neden bahsediyorsun? Yani böyle bir duygusallığa nasıl girmiş olabilirim? Ben burda teorik fikirlerimi sunuyorum.Yani sen nasıl hissedersen hisset. Karşında çocuk varmış ya da yokmuş gibi. Sana sayfalarca olan etik verileri de sunsam, bakış açımı da anlatsam, sen burda işi elli yere çekebiliyorsun. Sana düzgün bir şekilde tavrının yanlış olduğunu anlattıkça bir saldırganlaştın. Eleştiri kaldıramıyorsan, bu tip yorumlardan kaçınacaksın. Olay bu. Flaming yapmaman konusunda seni uyarmak isterim. Bu iş seninle benim aramdaki bir mesele değil. Senin fikirsel yapın ile benim fikirsel yapım arasında bir düşünce alışverişi. Ego savaşı yapmana gerek yok. Çok aciz duruyor. Ben olsam böyle yapardım deyince, nasıl bir tavır bekliyordun ki? "Ne olur sen devral!!" denmesini mi? Bu kadar yukardan bakma rica ediyorum. Ayrıca konuyu saptıran birinin benim yorumlarımı "konu saptırıcı" olarak görmesi ayrı bir tezat, gerçi bugün alıştırdın bunu bize.

Senin fikirlerine ihtiyacım yok. Çok fazla birşey bildiğini de düşünmüyorum oyun hakkında, fikirlerini de burada icra etmen beni delirtiyor. En baştan söylemem gereken cümleydi herhalde. Teşekkürler.

Hala da bölüm moderatörü olarak buraya yazmanı sorguluyorum.

Ulan madem sen biliyorsun kazanmadı diyerek sanki kanıtlanmış gibi konuşuyorsun sonra bilmiyorum diyorsun.Dalga mı geçiyorsun sen?

Bildiğin bir şey varsa söyle ki biz de bilelim. Bu adamlar kurallara aykırı bir şeyler yaptıysa ve bunu bilip kendinize sakladıysanız, hala saklıyorsanız belendor ne yapabilir?

Valla onu Nessaya sormak lazım biz de tanrı değiliz bilemeyiz.DDOS atanı kendisi zaten biliyor merak etme :grin:

Ne kadar boş konuşuyorsun, çağdaş. Tamam hadi kes, zırvalama artık. Sanki bu komunite için çok birşey yaptınız da, elinizi taşın altına koydunuz da şimdi bana ahkam kesiyorsunuz, ilerleyen WYL'lerde memnun olmazsanız kendi turnuvanızı yapın.

Bu konuyu kilitliyorum biraz, durulsun bu hava. Turnuvada zaten sözüm yok. Bu sene Freyja herşeyi yapıyor.

Benim bir şikayetim var arkadaş IR takımındaki okçuların daha 500-1k saati olmasına rağmen imkansız vuruşlar imkansız hsler yapması olağandışı bir şey burdaki herkes te biliyor ki sepia nın hile kullandığını ve + olarak yeni bünemiş ''Ash'' adlı oyuncu da imkansız hsler atması dahilinde diğer turnuvalarda video çekmelerini rica ediyorum.Hem turnuvalarda hemde wbmm de kullanan ''Ash'' adlı oyuncunun artık gerektiği işlemin yapılıp video çekmesini istiyorum!

Kraltomi said:
Benim bir şikayetim var arkadaş IR takımındaki okçuların daha 500-1k saati olmasına rağmen imkansız vuruşlar imkansız hsler yapması olağandışı bir şey burdaki herkes te biliyor ki sepia nın hile kullandığını ve + olarak yeni bünemiş ''Ash'' adlı oyuncu da imkansız hsler atması dahilinde diğer turnuvalarda video çekmelerini rica ediyorum.Hem turnuvalarda hemde wbmm de kullanan ''Ash'' adlı oyuncunun artık gerektiği işlemin yapılıp video çekmesini istiyorum!
Katılıyorum lideri Sepia'dan zaten kendi oyuncuları bile şüpheleniyor.Sepia'nın kesinlikle video çekmesi gerektiğini düşünüyorum

Yuarvi said:
Kraltomi said:
Katılıyorum lideri Sepia'dan zaten kendi oyuncuları bile şüpheleniyor.Sepia'nın kesinlikle video çekmesi gerektiğini düşünüyorum

Eziyet etme artık bize

Sepia said:
500-1k diyorsun fakat ben 2011 den beri buradayım. Saati cidden önemsiyor musun?  Quake cool bitti sıra bize mi geliyor? sanırım bu oyunda hiç bir zaman iyi bir okçu barınamıyacak
Haklısın, sepia video çekmemeli.

Horac said:
Yuarvi said:
Kraltomi said:

Eziyet etme artık bize
Anlayamadım açık konuşurmusun

Ashh said:
Black Dead said:
Sepia said:
500-1k diyorsun fakat ben 2011 den beri buradayım. Saati cidden önemsiyor musun?  Quake cool bitti sıra bize mi geliyor? sanırım bu oyunda hiç bir zaman iyi bir okçu barınamıyacak
Nasil yani ben cekmelimiyim? yuarvi dedi diye video cekmek istemem.
Burada kimse ben dedim diye video çekmek zorunda değil iş çoğunluğa bakar eğer çoğunluk video isterse video çekersin.Fakat warband kitlesi arkadaşı olanların ayıplarını pek görmez Quake ve C0ol'a aim diyenlerin çoğu ile sorunları vardı bu adamların bu yüzden o sorunları olan kişiler aim aim diye tutturdular ve video çekmek zorunda bırakıldılar Quake,C0ol

Yuarvi said:
Ashh said:
Black Dead said:
Sepia said:
Burada kimse ben dedim diye video çekmek zorunda değil iş çoğunluğa bakar eğer çoğunluk video isterse video çekersin.Fakat warband kitlesi arkadaşı olanların ayıplarını pek görmez Quake ve C0ol'a aim diyenlerin çoğu ile sorunları vardı bu adamların bu yüzden o sorunları olan kişiler aim aim diye tutturdular ve video çekmek zorunda bırakıldılar Quake,C0ol

sen de bizimle sorunlu değil misin ? en son ,  forum başlığında ki olay  en büyük kanıtı ve oyuncularımızda bulunan bazı ss ler. kendin kendini açıklamışsın bence. 

Sepia said:
Yuarvi said:
Ashh said:
Black Dead said:
Sepia said:

sen de bizimle sorunlu değil misin ? en son ,  forum başlığında ki olay  en büyük kanıtı ve oyuncularımızda bulunan bazı ss ler. kendin kendini açıklamışsın bence.
Bundan çok öncede senin hile olduğuna dair muhabbetler geçmişti diye hatırlıyorum sana hile demem aramızda geçen olaylardan sonra başlamadı.

Sepia said:

Gelişmekte olan ya da patlama yapan okçuların yüzde 80'nin yaşadığı bir durum, video çekip videoların da kendini kanıtla ondan sonra kafanız rahat olsun. Uğraşamam falan diyorsanız ya bu olaylara katlanacaksınız ya da başka oyun oynayacaksınız başka bir çaresi yok maalesef. Kendinizi kanıtlamak ve sizi suçlayanları susturmak sizin elinizde. O yüzden bu duruma maruz kalan tekte siz değilsiniz onuda bilin. Avrupada da var suçlanan çok insan, hepsi eşek gibi video çekiyor.

Hursty said:
Just letting you lads know me and LS are strictly against cheaters. I even made Ash record today because people accused him, https://www.youtube.com/watch?v=WUzAMa4zqLs
Wsc için bir video, buraya da atma gereği duydum.

Ashh said:
Hursty said:
Just letting you lads know me and LS are strictly against cheaters. I even made Ash record today because people accused him, https://www.youtube.com/watch?v=WUzAMa4zqLs
Wsc için bir video, buraya da atma gereği duydum.
Güzel yapmışsın. Şunu şöyle alıntı da yakalayamayanlar için bırakayım:

https://www.youtube.com/watch?v=WUzAMa4zqLs

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom