[WYL4] Genel Tartışma, Şikayetleriniz & Tavsiyeleriniz

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
Metehanyus said:
RZERO said:
En azından bir algoritması var beyler :lol:

Hiç bir mantığa oturtmayıp kendi turnuvasında kendi takımını finale kadar taşıyabilecek insanların da turnuvasında oynadık :lol:
Yeni bir tartışma açmaya gerek yok fikstür farklı olsa şampiyon mu olacaksınız? Bütün takımları geçtiniz diyelim şuan eşleştiğiniz takım size çok güçlü geliyorsa yine onlarla eninde sonunda eşleşmeyecekmisiniz? Yine yenileceksiniz ozaman...
metehanyusex'e sahip bir takım varken hangi takım şampiyon belli : )

Kiron said:
Ortada saçma bir şey var, bu adamlar videoda 'kötü' oynamadı. Olayı dramatize ediyorsunuz gibi geldi ama çeksinler veya çekmesinler demeyeceğim herhangi biri aynı takımdayım diye, bu adamlara "ölümüne gardaşım" muamelesi yapacağımı düşünebilir. Bu zahmetten kurtarayım, hile olan adam ile aynı turnuvada, hele ki Türk turnuvasında oynamam. Her şeyden önce ben bu oyuna bilmem kaç bin saat emek verdim. Yedirir miyim bu emeği? Hayır. Buna güvenebileceğinizi düşünerek şunu sormak istiyorum. Bu adamların gerçekten o kadar iyi olduğunu mu düşünüyorsunuz?  Ha belki o kadar profesyonel kullandılar ki ben göremedim aynı ts'de oynayıp onca maça girmeme rağmen. Güvenir misiniz bilemem, şahsen dışardan nasıl biri gibi gözüktüğüm konusunda düşünce sarfeden biri değilim ama son olarak size şunu söylemek istiyorum, bu adamlar antrenman maçlarında da top fragger değiller, her attıklarını vurmuyorlar. Hayal kırıklığı yaratmıyor değil bunca wall of text ve video talebinden sonra ama durum bu.

Bu tartışma sürecek gidecek. Haberiniz ola. İnsanların kalplerini kırmadan yapın bu işi tek isteğim bu. İşin günah boyutunda değilim, ama moderasyon bunu söylememi gerektiriyor  :razz:

Ekleme : Bir de eğer çekilir kararı çıkacaksa sesleri kapatsalar olur mu? Ben ts3 seslerinin böyle piyasaya çıkmasından rahatsızım.

Kötü oynadılar derken yanlış aktardım aklımdaki görüşü. Herhangi ortalama bir okçu gibi oynadılar demek istemiştim. Ve normalde böyle oynamadıklarını söyledim. Esasında daha önce paylaşılan görüşlerden dolayı böyle söyledim. İyi oynadıkları falan söylendi çünkü.

Ben bir çok iyi okçuyla aynı takımda veya onlara rakip olarak oynadım, bunun yanında kendim de okçu olarak oynadım bir çok klanda. Daha hiçbirisine bu adam hile demedim. Dediysem de kendi içimde bile destekleyecek yeterli kanıtım olmadığı için hiçbir şekilde herkesin içinde suçlamadım. Bu arkadaşları da evet kesin hilelerdir diye suçlamıyorum ama ben olduklarına inanıyorum, bu kuşkumdan ötürü video çekmelerini istiyorum.

Sana gelince de söyleyeceğimi yanlış anlama ama senin onlarla beraber oynadığın süre içerisinde hile kullanıp kullanmadıklarına karar verebilecek yeterlilikte olduğunu düşünmüyorum. Yani kendi gördüklerimin karşısında, sen "ben normalin dışında aktivite görmedim" dediğin zaman benim için bi anlamı yok.

http://sendvid.com/kfknw8g5

Bu gördüğünüz videoyu nerde bulduğumu paylaşmayacağım ama zaten çok rahat bulunabiliyor, belki çoğunuzun benden önce haberi olmuştur bundan. Bu videodan ve deneme amaçlı başka bir aimbotu kullanmış birinden dinlediğim kadarıyla, aimbotun çalışması için tuşa basman gerekiyormuş. Videoda da görülüyor bu durum. Videonun 3. saniyesinde durursanız hilenin menüsü var. Nasıl çalıştığına dair biraz bilgi edinebilirsiniz. Kısacası akıllı bi adam böyle bir hileyi kullanırken kolay kolay yakalanmaz. Biriyle saatlerce beraber oynadınız diye rahatlıkla gözlemleyemezsiniz yani. Adamın povundan bile belli olmayabilir bu durum.

Bi de şunu belirtmekte fayda var. Bir sürü insana bir sürü oyunda kendisinden daha kötü ve yeni oyuncular hile diyor. Burda ise farklı bir durum var. Ne zamandır oynuyorlar bilmiyorum ama 2 3 yıl olduğunu tahmin ediyorum. Ben 8 yıldır oynuyorum, girmediğim klan, beraber oynamadığım oyuncu kalmadı nerdeyse. Aynı şekilde şüphelenen çoğu kişi için de geçerli bu durum.

Bu yetisizlik hilenin mükemmelliği mi yoksa benim okçu olmamam ile mi alakalı bilmiyorum, yine de bu konudaki görüşün anlayışla karşılanabilir ve doğal olarak bu konuya bir argüman sunmam, sunabiliyor olsam da, oldukça gereksiz.
Şüphelenen adamı, bir iki sözle ikna etmek zaten mümkün değil. Sadece bu işi artık kökünden çözmek gerekiyor çünkü durum öyle bir hal aldı ki takım arkadaşlarımın hepsi bu durumdan moral olarak etkilenmeye başladı. Turnuva sonuna kadar böyle etkilenmeye ve 'şüpheli' birinin yanında demoralize olmak ben istemiyorum. Suçlanan arkadaşlar da performans anlamında ve tavır anlamında etkileniyor. Bu takım kimyasını bozuyor haliyle. Bu sebepten daha kökten bir çözüm bulmak diğer oyuncuların menfaatine olur. Bu hile için maçtan önce anti cheat programı varsa o programın loglarını paylaşmak gibi mesela. Zaten finalletdeyiz ve ben diğer takımların taktiksel yapılarını inceleyemiyorsam, diğer arkadaşların böyle bir şansa, bize karşı, sahip olmaları da etik değil. Veya bir etik kurul oluşturulup videolar bunu avantaja çevirmeyecek kişilerce izlenebilir.

Şöyle düzelteyim söylediğim şeyi. Yani en azından ben böyle anladım. Hile kullandığı iddia edilen arkadaşlar video çekmek zorunda. Bu onların sanırım performansını etkiliyor. Benim de sormak istediğim bu video çekimi performansı neden etkiliyor? Birkaç ileti yukarıda arkadaşların da belirttiği gibi video çekimleri ile birlikte oyunlarındaki değişim ortadaymış. Bundan 6-7 yıl önce hile kullananların, korsan oyun kullananların küfürler ile karşılık verdiğini hatırladığımı düşünürsek video çekimi gayet yerinde. Kişinin adı hile ile anılıyorsa temizlemek yine oyunculara kalmış. Keşke önceden akıl edilseymiş bunlar. Zaten klan kültürünün epey berbat olduğu bir oyunda en azından zevklerin içine sıçılmaması önemli. Bana kalsa organizasyonun profesyonelliği açısından herkesin video çekip paylaşması daha güzel olurdu.

Yani bu adamlar NJ kadrosundayken bu tartışmalar başladı takımının kimyası yada herhangi bişey bizi veya başka takımları ilgilendiricek bişey değil malesef siz bu arkadaşların hangi suçlamalar altında olduğunu bilrek kadronuza aldınız.

Performansı bilgisayar donanımı olarak etkiliyor mu etkilemiyor mu kısmına değinmedim ben. Şimdi bu kadar şüphe yükselince, takımda da 'ya acaba?' huzursuzluğu yükseliyor. Takımdaki oyuncular 'ya ben bu adamlarla takılmayayım, ya yapıyorlarsa?' diyebiliyor. Tabi abartıyorum bunlar söylenen şeyler değil. En azından birebir bu şeyler ima edilmedi ama psikplojik ana fikri bu düşen morallerin. Psikolojik çamur at izi kalsın kısmı takım boyutuna taşınıyor.

Ben de kökten çözelim finale kadar devam etmesi bize haksızlık diyorum. Çözüm önerilerim zaten yukarıdaki yazımda var. Çeksinler veya çekmesinler hala demiyorum, ama benim açımdan olayın kötü yönü budur.

Bir de şunu hatırlatmak isterim, biz klan değiliz. Toplama bir takımız. Kimse kimsenin arkadaşı değil - sonuna kadar-

Birkaç klan dışında bütün katılanlar zaten toplama bir takım. :grin: Ben de zaten bilgisayar-performansı olarak düşünmedim. Maalesef-korsan muhabbeti 8 yıl önce de vardı hala da var. Hatta kimileri büyük klan büyük oyuncu olarak gözümüze sokulmaya devam ediliyor. Bu başka bir muhabbet. Bu video çekme işi hilenin önüne geçilebilecek en temiz yöntem. Bu turnuva dışarıdan izleyen birisi olarak çok deneysel bir turnuva oluyor. İleriki organizasyonlar için dersler alınması dileğiyle.

Posty said:
Yani bu adamlar NJ kadrosundayken bu tartışmalar başladı takımının kimyası yada herhangi bişey bizi veya başka takımları ilgilendiricek bişey değil malesef siz bu arkadaşların hangi suçlamalar altında olduğunu bilrek kadronuza aldınız.
Takım kaptanı değilim, bir takıma girerken de oyuncuların özgeçmişini incelemek gibi bir sorumluluğum yok. Ben Nessa, Cara ve Charlini ile oynadım daha önce. Uzun süre sonra oyuncu olarak bi takıma girmek istedim ayrıca. Burda ben neden ve nasıl birini kadroya alıyorum anlamadım. Çok yapıcı bir yorum olmamış seninkisi.

Erozbey said:
Birkaç klan dışında bütün katılanlar zaten toplama bir takım. :grin: Ben de zaten bilgisayar-performansı olarak düşünmedim. Maalesef-korsan muhabbeti 8 yıl önce de vardı hala da var. Hatta kimileri büyük klan büyük oyuncu olarak gözümüze sokulmaya devam ediliyor. Bu başka bir muhabbet. Bu video çekme işi hilenin önüne geçilebilecek en temiz yöntem. Bu turnuva dışarıdan izleyen birisi olarak çok deneysel bir turnuva oluyor. İleriki organizasyonlar için dersler alınması dileğiyle.
Orası öyle,  ama alternatif yollar aranmazsa can sıkıcı olabiliyor. Şahsen bir daha böyle bir olay yaşamak istemiyorum ben. Hoş değil yani, birilerinin çıkıp alakasız alakasız diğer oyuncuları da arada kaynatması. Steam konuşmalarından ve bir iki tane kendinibilmezden bahsetmiyorum bile. Gerçekten can sıkıcı.

Biz  kendimizin normal seviyede de okçu olduğumuzu düşünüyoruz , siz bizi kendi gözünüzde bu kadar büyütüyorsanız karşınız da olmamız dan korkuyorsunuzdur . Bizden kat kat iyi okçular olmasına rağmen TR sunucularında gözler bizim üzerimizde Flick shot atamaz olduk küfür yiyeceğiz diye korkuyoruz artık . Arkadaşlar bana hile demeniz 1 yıl önce başladı https://clips.twitch.tv/TentativeMotionlessChowderKlappa bu videodan sonra olanlar oldu. https://www.youtube.com/watch?v=jVBZ8t2amgI  Bu videoya bakarsanız video 9 ay önce çıkmış bir video. Ben video çeksemde çekmesemde bunu size kanıtlayamam artık kafanızda oluşmuş hile diye . İnsanın oyun oynama hevesini kırdınız artık  istediğiniz oldu karşınız da olmayacağız turnuvada bol şans İyi forumlar

Ekleme : Eu turnuvaların da banlanmadım sadece video çekip turnuvada GA Takımının final oynamasını sağladım

Freyja said:
c0oL ve Quake turnuvada, başka takımda oynamaları takdirde hala video çekmek zorundadır. İyi forumlar !
Lütfen düzeltmeme izin verin, Quake ve c0oL video çekeceklerini söylediğim zaman takımdan çıkmak istediler. Çünkü video çekerek, oynamakla uğraşmayı reddediyorlar. Başka bir takıma gidemeyecekler, Horac'ın bana özelden yazarak düzelttirdiği gibi, başka bir takımda oynayamayacaklar zaten. Çünkü Vyincourd takımında 1 maça çıktılar.

Öncelikle bu tartışmaya taraf olan insanların hiçbiriyle samimi olmadığımı belirteyim. Açıkçası birileri sizin hile olduğunuzu düşünüyorsa ve siz hile değilseniz bu sizde neden bu kadar olumsuz hava yaratıyor anlamadım. Çünkü hile olmadığınız halde insanlar sizi hile sanıyorsa o zaman çok iyi oynuyorsunuz demektir. Warband hile yapmaya çok müsait bir oyun. İnsanların hileyle ilgili endişeleri olması normal. Ayrıca video çekmenin ne gibi bir zahmeti var onu anlayamadım? Hani stream mi yapıyorsunuz video çekip bir yere upload mu ediyorsunuz bilemiyorum olsa olsa eğer upload etmekle uğraşıyorsanız o zahmetli olabilir ancak bunun o kadar da yıpratıcı bir neden olmamasıyla birlikte ayriyeten insanların kafasındaki soru işaretlerini arttırdığınızı düşünüyorum.

~Quake said:
Biz  kendimizin normal seviyede de okçu olduğumuzu düşünüyoruz , siz bizi kendi gözünüzde bu kadar büyütüyorsanız karşınız da olmamız dan korkuyorsunuzdur . Bizden kat kat iyi okçular olmasına rağmen TR sunucularında gözler bizim üzerimizde Flick shot atamaz olduk küfür yiyeceğiz diye korkuyoruz artık . Arkadaşlar bana hile demeniz 1 yıl önce başladı https://www.twitch.tv/greedalicious/clips bu videodan sonra olanlar oldu. https://www.youtube.com/watch?v=jVBZ8t2amgI  Bu videoya bakarsanız video 9 ay önce çıkmış bir video. Ben video çeksemde çekmesemde bunu size kanıtlayamam artık kafanızda oluşmuş hile diye . İnsanın oyun oynama hevesini kırdınız artık  istediğiniz oldu karşınız da olmayacağız turnuvada bol şans İyi forumlar

Ekleme : Eu turnuvaların da banlanmadım sadece video çekip turnuvada GA Takımının final oynamasını sağladım

Ben de sizin normal seviyede okçu olduğunuzu düşünüyorum zaten ama ne hikmetse bazen göklerden gelen bir kararla farklı şeyler oluyor. Sizden korkmamız gibi bir durum da yok ama hile şüphelisi insanlarla oyun oynamak insanı tedirgin ediyor, can sıkıcı bir durum. Ben sizin hile olduğunuzu düşünüyorum ama kanıtlayamam. Eğer haklıysam umarım beter olursunuz. Eğer yanıldıysam da durumun bu hale gelmesini ben istemedim. Tek yapmanız gereken video çekmekti. Sürekli itiraz ettiniz. Turnuva admini de krizi daha kötü yönetemezdi. Ben normalde bu konuyu uzatmayacaktım video attığınız sürece. Ama turnuvanın admini 3milyon idli oyuncuların yorumlarını baz alıp o zaman video çekmelerine gerek yok dediği an üzerine düştüm konunun.

~Mikail said:
Öncelikle bu tartışmaya taraf olan insanların hiçbiriyle samimi olmadığımı belirteyim. Açıkçası birileri sizin hile olduğunuzu düşünüyorsa ve siz hile değilseniz bu sizde neden bu kadar olumsuz hava yaratıyor anlamadım. Çünkü hile olmadığınız halde insanlar sizi hile sanıyorsa o zaman çok iyi oynuyorsunuz demektir. Warband hile yapmaya çok müsait bir oyun. İnsanların hileyle ilgili endişeleri olması normal. Ayrıca video çekmenin ne gibi bir zahmeti var onu anlayamadım? Hani stream mi yapıyorsunuz video çekip bir yere upload mu ediyorsunuz bilemiyorum olsa olsa eğer upload etmekle uğraşıyorsanız o zahmetli olabilir ancak bunun o kadar da yıpratıcı bir neden olmamasıyla birlikte ayriyeten insanların kafasındaki soru işaretlerini arttırdığınızı düşünüyorum.
Şimdi şöyle açıklayayım 0.55 upload hızı alıyorum 1 video 12 saatimi alıyor ben bu oyun için 1 günümü video işine ayıramam kimse kusura bakmasın bu saatten sonra isteyen istediğini düşünebilir ve söyleyebilir

~Quake said:
Şimdi şöyle açıklayayım 0.55 upload hızı alıyorum 1 video 12 saatimi alıyor ben bu oyun için 1 günümü video işine ayıramam kimse kusura bakmasın bu saatten sonra isteyen istediğini düşünebilir ve söyleyebilir
12 saatin uzun bir süre olduğuna katılıyorum ancak hala yapabileceğin şeyler var. Zannedersem videoyu çektikten sonra boyutunu küçültmüyorsun? 12 saat çok fazla çünkü. Hadi diyelim küçülttüğün halde böyle, en azından yatarken bırak bilgisayarı uploadlasın ne olacak. Kaldı ki Youtube'a video yüklerken,tek bir seferde yüklemek zorunda değilsin (Ama geçmişi silersen bir daha upload etmeye çalıştığında %0'dan başlar.) Yine de ben uğraşamam diyorsan senin tercihin tabi. Kesin hilesiniz demiyorum, kesin kanıt olmadan kimse bilemez ancak benim kafamda şüphe uyandırdığını belirteyim.

~Quake said:
~Mikail said:

12 saat bilgisayarın başında videonun upload olmasına beklemene gerek yok zaten. Ayrıca çok bilgili değilim ama videonun boyutunu küçültebilirdin. Bunun haricinde upload hızı yüksek olan bir arkadaşına usb bellek ile verip ordan yükletebilirdin. Böyle şöylere çareler tükenmez, yapmak istedikten sonra. Yapmıyorsan da gelip buraya hevesimizi kırdınız diye ağlamayacaksın. Biz size şüpheleniyoruz diyoruz, siz şüpheyi arttırmak için uğraşıyorsunuz :grin:

Değerli dostlarım;

Düzenlenmiş olan bu turnuvanın kalanının tüm taraflar için adil ve eğlenceli geçmesini temenni ediyorum. Ayrıca bu turnuvayla camiada tekrar bir rekabetçi ortam oluşturmak için emek harcayan herkese teşekkür ediyorum.

Çok uzun bir müddettir herhangi bir ileti bırakmadığım bu forum ortamına bugün ileti bırakma sebebim, herhangi bir hile kullandığına inanmak istemediğim Quake (Kürşat) kardeşimin bu turnuvada bulunuyor olmasıdır.
Elbette ben ve şu anda mensubu olduğum Golden Horde takımının birilerini hileyle suçlamak, bir oyuncuya iftira atmak ya da o oyuncunun itibarını zedelemek gibi bir niyeti yoktur. Ancak ortada bir şüpheli durum varsa, bunun aksi ispatlanana kadar şüphe devam eder. Aşağıda Quake kardeşimin Minor Lig turnuvasında hile kullandığına dair iddialar ortaya atıldıktan sonra oluşturduğu şüpheli durumları, tavırları ve bu yaşananlar doğrultusunda, neden kendisi hakkındaki bu iddialara karşı kendisini aklaması gerektiğini anlatacağım.

Bilindiği üzere geçtiğimiz aylarda Nexoner'in düzenlemiş olduğu Minor Lig turnuvası oldu. Bu turnuvada ben ve Quake Genç Atsızlar(GA) takımda yer aldık ve bu takımla final oynama başarısını gösterdik. Bu başarıda Quake'in katkısının çok büyük olduğunu itiraf etmek gerek. Kendisi gayet başarılı bir performans sergiledi.

Turnuvada oynadığımız ve zaferle ayrıldığımız yarı final karşılaşmasından sonra, özellikle de yabancı oyuncular tarafından kendisi hakkında hile kullandığına dair iddialar ortaya atıldı. Karşı tarafın özellikle istediği şey Quake'in oyunun ekran videosunu maç esnasında alıp Youtube gibi bir ortama yüklemesi yönündeydi. Önceleri bunu kabul etti ve hatta bir antrenman maçında deneme niteliğinde bir kayıt yapıp bunu Youtube' ta paylaştı. Daha sonra nasıl oluyorsa, herhangi bir çekim yaparken internetten güç çekmeyen OBS programı, kardeşimizin söylediğine göre ping arttırmaya başladı. Zannediyorum ki CPU ve GPU gibi birimlerden güç alan OBS tarzı bir programın ping arttırması çok güç. Video kaydı almamak adına çokça direnen Quake kardeşimiz, bu "çok güç ping artışını" da bahane göstererek bu kaydı almayacağını söyledi. Fakat biz bundan tatmin ve memnun değildik.

Tüm bunlar olurken biz hala kardeşimizin kayıt alması konusunda onu ikna etmeye çalışıyorduk. Almaması halinde bunun kendisinin ve daha da önemlisi takımın itibarına ve muhtemel şampiyonluğuna gölge düşüreceğini söylüyorduk. Final maçına az bir süre kalmışken, hemen her resmi maça ve antrenman maçlarına iştirak eden kardeşimiz final maçına gelmeyeceğini ve "oyunu düşünemeyeceğini çünkü çok daha önemli işlerinin olduğunu" bizim itirazlarımıza cevaben söyledi.

Final maçının saati geldiğinde ve karşı takımın ve GA takımının oyuncuları sunucuya iştirak ettiğinde, daha önceki gün şiddetle gelmeyeceğini söyleyen Quake kardeşimizin izleyicide yerini aldığını gördük. O güne kadar oynadığımız herhangi bir abartı ping sorunu yaşamayan bu kardeşimizin, final maçında izleyicide bulunduğu sırada aldığı ping 200-250 civarındaydı ve aralıklarla düşüp tekrar sıçrıyordu.

Bütün bu vaziyetlere bakıldığında, video kaydı yapmamak için çok yoğun direniş gösteren kardeşimizde, alakası olmamasına rağmen video kaydı yapan programın ping arttırdığına mı, kardeşimizin final maçına gelmesine rağmen evvelden gelmeyeceğini belirterek "Oyundan çok daha önemli işlerinin olduğu" sözüne mi, final maçına gelmesine rağmen daha önceden hiç yaşamadığı bir ping  artışına mı inanmalıyız? Ya da hangisine inanmalıyız yahut inanmamalıyız?

Tabii olarak biz Genç Atsızlar klanı, hile ile itham edilen oyuncumuzu, kendisinin hile kullandığına ihtimal vermediğimiz için Minor Lig sayfasında "sayfalarca" savunduk. Ancak kendisinin ""aklanmasına"" dair yapmasını rica ettiğimiz şeylere karşı şiddetle direnmesi ve bu süreçte yaşananlar kendisine dair olan şüpheyi kendi takımının nezdinde de arttırmıştır. Bu davranışları da ne yazık ki Genç Atsızlar klanının Minor Lig'deki konumuna, Quake kardeşimizin güzel performansına rağmen zarar vermiştir.

Bugün de görülüyor ki kardeşimiz yine benzer bahanelerle takımına zarar vermekten geri durmamıştır ve kendisini çok basit bir yolla temize çıkarabilecekken o, inat yolunu seçmiştir. Daha evvelden anlaşılmış bir hadise üzerine caymanın hangi aklın ürünü olduğunu anlamakta güçlük çektiğimizi ve anlama gayretinin şu andan itibaren beyhude bir faaliyet olduğunu belirtmek isterim.

Daha turnuvanın en başından beri çeşitli meclislerde dile getirdiğim gibi ;

Biz hile ile itham etmiyoruz. Sadece şüpheli vaziyetin giderilmesi gerektiğini savunuyoruz. Bu da ancak her maçta alınacak video kaydı ile olacaktır. En azından 480p 30 fps 5000 bit hızında video kaydı alınması zor olmayacak ve yeterli olacaktır. Ayrıca bu video kayıtlarının yalnızca turnuva adminleri yahut yetkilileriyle paylaşılması yeterli değildir. Topluluğa sunulması gerekir. Çünkü Turnuvanın sıhhatli işlemesi, adminlerin şahsı "haklaması ile değil", topluluğun şahsı "aklaması" ile sağlanır. Teşekkür ediyorum. Taraflara başarılar diliyorum.

-Yazım yanlışları var ise uyarırsanız memnun olurum. Teşekkür ediyorum.-​

Aleksey said:
~Quake said:
~Mikail said:

12 saat bilgisayarın başında videonun upload olmasına beklemene gerek yok zaten. Ayrıca çok bilgili değilim ama videonun boyutunu küçültebilirdin. Bunun haricinde upload hızı yüksek olan bir arkadaşına usb bellek ile verip ordan yükletebilirdin. Böyle şöylere çareler tükenmez, yapmak istedikten sonra. Yapmıyorsan da gelip buraya hevesimizi kırdınız diye ağlamayacaksın. Biz size şüpheleniyoruz diyoruz, siz şüpheyi arttırmak için uğraşıyorsunuz :grin:
OLUM SİZ NE BOŞ ADAMSINIZ LAN SİZE DİYORUZ Kİ UPLOADIMIZ KÖTÜ SEN NE ZAMAN VİDEO YÜKLEDİN DE BU KADAR RAHAT KONUŞABİLİYORSUN BİZ GECELERİ OYUN OYNUYORUZ 12 SAAT 1000 PİNGLE OYUN OYNAMAK ZORUNDA MIYIM BEN SENİN O AKLINDAKİ KIYTIRIK ŞÜPHEYİ SİLMEK İÇİN BEN ZORUNDA MIYIM FLASHBELLEĞE VİDEOYU ATIP ARKADAŞIMIN EVİNDE VİDEO YÜKLEMEK ZORUNDA MIYIM AYRICA O VİDEO BOYUTUNU KÜÇÜLTMEYİ ÖNEREN ARKADAŞTA DAHA ÖNCE ELİNE BİLGİSAYAR DEĞMEDİ Mİ SENİN BOYUT KÜÇÜLÜNCE GÖRÜNTÜ KALİTESİNİN DE KÖTÜLEŞECEĞİNİ HESAP EDEMİYOR MUSUN BEN 40 DAKİKALIK VİDEONUN RENDERIYLA MI UĞRAŞAYIM BOYUTUNU KÜÇÜLTMEKLE Mİ YOUTUBEYE YÜKLEMEKLE Mİ ÇEKTİĞİMİZ BİR VİDEO VAR BAKIN ORADAN NE ANLAMAK İSTİYORSANIZ ANLAYIN HADİ KOLAY GELE.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom