[WYL3] Kapanış Konuşması & Ödüller - Şampiyon Gondor!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Pumpkin Lord

a5Wnp7.png

d5pMGL.png

Warbandcılara Selamlar,

Bir ayı geçkin süredir devam eden Warband Yaz Ligimiz geçen haftaki finallerle birlikte sona ermiştir. Umarım eğlenmişsinizdir. Ellerinize sağlık beyler, katıldığınız ve emek verdiğiniz için teşekkürler. İlk üç takımı da ayrıca tebrik ediyorum.

Sorunlu bir WML'den sonra yazın boş geçmesini istemediğimden dolayı hemen WYL'yi aktif ettim. Bence gayet başarılı bir geçiş oldu, ligin de bekleneni verdiğini düşünüyorum. Konu için gecikmeden dolayı özür dilerim.

TEBRİKLER!

4afv8Gd.png

qbVwhgh.png

tCwNdVm.png

Top 3 İddiacılar

1.) U.O U. Osas                             15.000 Altın
2.) Efe Karacar                               4.000 Altın
3.) Horac-Conquistadör                 3.500 Altın

TEŞEKKÜRLER!

Gareh ~ Her WYL olduğu gibi, turnuvanın pek çok şeyine koşturdu. Adamsın.

ECEL ~ Çok kısa bir sürede server bağışlayıp, lig süresince hep teknik destek sağladı. Eline sağlık

Orhan Baba ~ İlk düzenlediğimiz WYL'deki İddia Platformumuzda olduğu gibi yine el attı bu işe. Sağol baba.

Belendor ~ Eh.

Turnuva boyunca maçları yöneten hakemlere ve streamlere (Purzelblume, Franz Joseph ve Irsman) de ayrıca teşekkürler. Irsman ve Gareh özellikle.

Katıldığınız için teşekkürler ve umarız eğlenmişsinizdir.

İddia da kaybettim aşkta kazanırım umarım, güzel turnuva teşekkürler :razz:

Turnuvada emeği geçenlere teşekkürler. Başta şampiyon olan takımıma ve mücadele eden diğer takımlara da tebrikler, ellerinize sağlık.

Flawin said:
Turnuvada emeği geçenlere teşekkürler. Başta şampiyon olan takımıma ve mücadele eden diğer takımlara da tebrikler, ellerinize sağlık.
:shifty:

Turnuvada emeği geçen herkese teşekkürler ve  bu turnuvada mücadele arkadaşlarımın da ellerine sağlık.

Tebrikler Gondor..

Emeği geçenlere de teşekkürler..Bannerlord çıkar 3. turnuvayı yapmayız diyordum. WYL4 de görüşmek üzere :smile:

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom