[WYL3] Genel Tartışma, Şikayetleriniz & Tavsiyeleriniz

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Pumpkin Lord

d5pMGL.png

Genel olarak lig hakkında düşündüklerinizi bu konuda tartışabilirsiniz. Saygılı olalım lütfen.

Lig , puanlı değil elemeli olmalı, benim ve takımımın düşüncesine göre.

Wmldeki puanlar felen aktarılacak yazmışsınız.Bugün nj ile maçımız vardı maçımız iptal oldu heralde wmlden geçiş olduğu için bilgilendirirseniz iyi olur.

feagle81 said:
Wmldeki puanlar felen aktarılacak yazmışsınız.Bugün nj ile maçımız vardı maçımız iptal oldu heralde wmlden geçiş olduğu için bilgilendirirseniz iyi olur.

Adora'ya maçınızı yapmanızı söyledim. Bu akşamdan sonra yapılan maçların WYL'ye aktarılmayacağını söyledim. Maçınızı iptal etmeniz bizim sorunumuz değil. Size söylemediyse bilemem ama bir tek COT- NJ maçı kaldığı için anons etmeye de gerek yoktu.

Maçınızı WYL'de de yapabileceksiniz. Sorun değil.

Efe Karacar said:
feagle81 said:

Adora'ya maçınızı yapmanızı söyledim. Bu akşamdan sonra yapılan maçların WYL'ye aktarılmayacağını söyledim. Maçınızı iptal etmeniz bizim sorunumuz değil. Size söylemediyse bilemem ama bir tek COT- NJ maçı kaldığı için anons etmeye de gerek yoktu.

Maçınızı WYL'de de yapabileceksiniz. Sorun değil.
9-4 ggwp
0-3
3-0
1A3033258F05BCBB09A87CB4687C1155E52E1ADF
32DDD0E4752413E6D01E7D00451B3C7ACEB75348

Ramazan sonrası arkadaşlarımızın tatile gideceklerini varsayaraktan bence böyle durumlara özel 6v6 kuralı getirilmeli tabi 2 takım da karşılıklı kabul ederse.

Franz Joseph said:
Ramazan sonrası arkadaşlarımızın tatile gideceklerini varsayaraktan bence böyle durumlara özel 6v6 kuralı getirilmeli tabi 2 takım da karşılıklı kabul ederse.

Bu işin sonu yok. 3v3'e kadar inmemiz gerekir bunu düşünürsek, bence insanların oyuna karşı sorumluluk almayı öğrenmesi lazım. Oyun bile olsa, o konuda yapabileceğimiz birşey yok.

Efe Karacar said:
Franz Joseph said:

Bu işin sonu yok. 3v3'e kadar inmemiz gerekir bunu düşünürsek, bence insanların oyuna karşı sorumluluk almayı öğrenmesi lazım. Oyun bile olsa, o konuda yapabileceğimiz birşey yok.

Birkaç klanın (Biz de dahil) ana sorunlarından birisi oyuncu yetersizliği. Kesin olarak 8v8 diyorsanız uymak zorunda kalacağız fakat karşılıklı 2 klan anlaşıp en azından 7v7 yapmak isterlerse tolerans göstermeniz bazı klanlarının yararına olur kimsenin de zararına olmaz. Fakat dediğim gibi kuralda tolerans gösterilmeyecekse 8v8 oynamaya çalışacağız.

edit : ayrıca WML'de yer alıp WYL'de yer almayan klanların oynayıp yendiği maçlar olursa yenilen takımlar için saçma olmaz mı ? Demek istediğim WYL'de olmayan bi takıma mağlup gösterilmek biraz tuhaf oluyor.

Robin_Ho.od said:
Efe Karacar said:
Franz Joseph said:

Birkaç klanın (Biz de dahil) ana sorunlarından birisi oyuncu yetersizliği. Kesin olarak 8v8 diyorsanız uymak zorunda kalacağız fakat karşılıklı 2 klan anlaşıp en azından 7v7 yapmak isterlerse tolerans göstermeniz bazı klanlarının yararına olur kimsenin de zararına olmaz. Fakat dediğim gibi kuralda tolerans gösterilmeyecekse 8v8 oynamaya çalışacağız.

edit : ayrıca WML'de yer alıp WYL'de yer almayan klanların oynayıp yendiği maçlar olursa yenilen takımlar için saçma olmaz mı ? Demek istediğim WYL'de olmayan bi takıma mağlup gösterilmek biraz tuhaf oluyor.
her klan karma topluluk değil ki, 6v6 maç boyutu sürdürülmeli bence her klan 8v8 bir kadro cıkaracak diye bir mantıkla hareket ediyoruz lakin yıl olmuş 2017 mb oyuncusu yok bunu en iyi efe sen biliyorsun cünkü yabancı oyuncu olan bir karma takımla cıkma sebepi oyuncu olmaması lütfen bu durumu gözden geçiriniz.

Her hafta 2 maç oynanmalı bence.Yoksa çok uzun olur, Ağustosa kadar.(ikinci kez yazdım kusura bakmayın.)

Black Dead said:
Her hafta 2 maç oynanmalı bence.Yoksa çok uzun olur, Ağustosa kadar.(ikinci kez yazdım kusura bakmayın.)

5 hafta normal lig süresinden fazlasıyla kısa bir süre, sorun nedir anlamıyorum. Oyuncularınızın maçlara gelip gelmemesi ligin sorumluluğunda değil, kadronuzu lige göre şekillendirmenizi tavsiye ediyorum. Ligin formatı standart.

6v6 kuralı ile ilgili, iki tarafta anlaştığı şekilde oynanılması ile ilgili kuralı geri koyacam. Fakat, 8v8 oynanmasını şiddetle öneriyorum. Bu bir 5v5 veya 6v6 turnuvası değil.

Eğer çok fazla 6v6 veya 7v7 oynanırsa lig süresince, aklımda olan şu planı devreye sokacam.

Taraflardan biri anlaşmazsa, 8 oyuncu koymakta serbesttirler. Bu durumda bir taraf 6v6 oynamakta ısrar ederse, 6v8 gibi komik sonuçlar doğabilir. Bu da yine tarafların seçimidir.

Yani, A takımının 6 adamı ve B takımının 8 adamı varsa; izin verilen durumlar bunlardır;

- İki taraf anlaşıp 6v6 yaparlar. En ideal durum.
- B takımı anlaşmazsa, 8 adam koyabilir. Bu durumda 6v8 oynanabilir.

Efe Karacar said:
Hakan-5050 said:
Selam Arkadaşlar üzülerek söylüyorum Gruptan çıkmamıza rağmen  Klanda herkes tatil e gitti çoğu oyuncum yok oyuncu sıkıntısı çekiyoruz inanın sonuna kadar gitmek isterdim ama vedalar zamansız geliyor.Tüm WYL ekibinden özür diliyorum MTRG  olarak turnuvadan çekilmeye karar aldık

Victoriam'a default verildi.
Bence ad Victoriam'a default win vermek yerine, C grubunu 3. bitiren BLD'yi çeyrek finale koymak daha mantıklı olabilir. Bu şekilde hem bütün çeyrek final maçları oynanmış olur, hem de ad Victoriam'da 1 haftasını boşa geçirmemiş olur.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom