[WYL] Kapanış Konuşması & Ödüller - Şampiyon RN!

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.

Pumpkin Lord

a5Wnp7.png

d5pMGL.pngWarbandcılara Selamlar,

Bir ayı geçkin süredir devam eden Warband Yaz Ligimiz geçen haftaki finallerle birlikte sona ermiştir. İlk olarak, admin takımı olarak çok güzel bir deneyimdi bir lig düzenlemiş olmak. İlk tecrübemizdi. Ve, bence ilk tecrübeye göre güzel olmasa bile yeterince zevkli bir deneyim yaşattığımızı düşünüyorum. Umarım eğlenmişsinizdir. :smile:

Ayrıca bir oyuncu olarak, kendi fikrim çok zevkli bir ligti. Lig boyunca devamlı seviyesini arttırıp mücadele eden ve çok emek veren takımlar oldu, bu ligi performanslarıyla güzelleştiren oyuncular oldu. Sizleri olabildiğince meşgul tutmaya ve eğlendirmeye çalışan bir Admin takımı mevcuttu. İddia platformu (Orhan Baba'nın fikriydi.), Haftalık İstatistikler (Toi.), daha önce hiç denenmemiş maç metası (Napolyon ve ...öhöm ben.) ve Division sistemi (Ben.) listenin başında yer alan en büyük özelliklerdi bu ligte. Denenmemiş birşeye öncülük ettik, özellikle yeni maç metasıyla. Başarılı da olduğunu düşünüyorum katılan takımlar sayesinde. :smile:

Ellerinize sağlık beyler, katıldığınız ve emek verdiğiniz için teşekkürler. Division A ve B'nin top 3 takımlarını da ayrıca tebrik ediyorum.TEBRİKLER!


Division A


fm8gCV6.png
 

loqtD0i.pngJtdTVu0.png

DWLz2oo.pngG4frhT2.png

A2wlIZh.png


Division B


OFW1U6H.png

TaHsBhJ.pngTEŞEKKÜRLER!Adminlere

Toi ~ Turnuvanın en başından beri bitmek tükenmeyen bilmeyen sabrı ve hırsıyla turnuvayı ayakta tutan adam, ellerine sağlık Nogay. Her konuya koşturdu kendisi, benden fazla emek harcamıştır ligin buraya gelmesinde.

Gareh ~ Pek çok forum işine baktı kendisi. Gerektiğinde serverlarda da hakemlik yaptı, elinden geleni yaptı. Teşekkür ettim, üstümden pek çok yükü aldı.

Hatebreeder ~ Son dakika transferimiz bütün server işlerine baktı. Bizi büyük bir dertten kurtaran Ömer'e de sonsuz teşekkürler. Teknik desteğimiz.

Orhan Baba ~ İlk başta olmak üzere; İddia platformunu yönettiği için büyük iş yaptı. Ayrıca, gerek server işleri gerekse forum işlerine hepsine el attı. Turnuvaya inanılmaz yardımları oldu. Klanına ve kendisine WYL serverlarını sağladıkları için sonsuz teşekkürler.

Pendragon ~ Çok güzel yattı turnuva boyunca. Sağol üstat!

Özel teşekkürlerimi Napoleon'a iletmek isterim ayrıca. Turnuvayı WYL yapan çok önemli bir fikrin babasıdır kendisi. Bütün lig boyunca oynanan yeni maç metasını buldu. İyi işti usta.Serverlar

Turnuva, başladığından beri server sorunu yaşadı. Bunun sebebi de, her zaman yıllardır kullandığımız bütük türk server sağlayıcıları bu sene kendilerince sorunlar yaşadıklarından WYL'ye server sağlayamadılar. Ne yazık ki, belli bir süre server eksikliğimiz oldu. Fakat, günün sonunda The Turks klanı bunu kendi ceplerinden karşıladılar, sırf bu turnuva yürüsün diye. Speargun ve Orhan Baba'ya bu turnuvayı yaşattıkları için ne kadar teşekkür etsek azdır. Ellerinize sağlık üstatlar.Streamerlar

Bu turnuva boyunca ne yazık ki sadece bir tane stream olabildi. Diğerleri, teknik sebeplerden dolayı gerçekleşemedi. Yine de, o streamde emeklerinden dolayı Kiron, Haered, Samu ve tabii ki de - Volcom'a teşekkürler!6JjX910.png

Herşey için teşekkürler ve umarız eğlenmişsinizdir. Yukarıdaki son ödül de herkes için. Bir sonraki lige artık...
~Belendor~
 
Emeği geçenlere teşekkürler. Başta namağlup şampiyon olan takımıma ve katılan diğer takımlara da tebrikler, ellerinize sağlık.
 
Daha şık görünmesi adina hepsi büyük capsle yazildi.

Ellerinize saglik beyler.
 
Ufak bir bilgilendirme. Yoğun programım dolayısıyla istatistikleri daha henüz toplayamadım. Muhtemelen bu akşam ya da yarın dalacağım istatistiklere.
 
Bu güzel sevgi dolu bir o kadar da samimi yazı için çok teşekkürl ediyorum. Benim için bir ilk oldu. Başlarda çok korktum acaba yanlış bir şey yaparmıyım diye. Çok şükür bir aksilik  olmadı. Öncelikle tüm takımlara , yukarıda yazan tüm yönetime teşekkür ediyorum. Belendor'a da ayrica tesekkurler.

Isimsiz bir tesekkurum de Trollemeyerek iyi bir turnuva olmasina  katki verenlere gelsln  :wink:
 
Bende teşekkür ederim. :smile:

STF ve GH ödülleri düzeltildi. Ana konuya güncellenmiş hali konuldu.

G4frhT2.png
JtdTVu0.png
 
Dereceye giren takımları tebrik ederim.Güzel bir turnuva oldu yaz aylarını boş geçirmemiş olduk.
Edit:Belo o nasıl bir resimdir korkunçlu belo gibi.
 
Emeği geçen herkese ve her katılımcıya teşekkürler, çok iyi bir organizasyon oldu hep birlikte çok güzel eğlendik çok da iyi oldu çok da güzel oldu tamam mı.
 
Yaz dönemini güzel bir organizasyon ile değerlendirmiş olduk. Turnuvayı yöneten arkadaşlarımızı ve tüm katılımcıları göstermiş oldukları mücadelede için tebrik ediyorum.
 
Herkesin eline emeğine sağlık, keyifli oldu.

İddia için yaptığın logoları da yeni gördüm Belo, hoş olmuş :grin: Godaman para babasıyım artık :grin:
 
Gerçekten güzel bir turnuva oldu, keşke düzenlediğimiz her turnuva şöyle sorunsuz bir şekilde bitse. Nogay ve Efe'nin cidden bu turnuvaya verdikleri emekler için The Türk klanına da sunucular için bir teşekkürü borç biliriz.
 
Herhalde Türk turnuvalarının genelde yaşadığı sıkıntıların en az yaşandığı turnuva bu oldu. Genel olarak herşey iyi geçti, keşke biraz daha klan olsaydı da rekabet artsaydı ama ben çok eğlendim. Turnuvanın ötesinde aynı zamanda istatistiklerinde sayıldığı, bahislerin yapıldığı, maç sisteminin değiştiği bir turnuva olması güzel düşüncelerdendi. Yeni şeyler denendi, ileride Türk turnuvaları devam edecek olursa bu şekilde devam edilebilir. Adminlere, streamer'lara( :razz: ) çok teşekkürler.

Keşke yabancıların ilgisini çekmeyi başarabilseydik, bence all star maçını izlemek isteyen bir çok yabancı insan olabilirdi ama tanıtım çok geç oldu falan filan. :smile:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom