[WTKT] - Warband Türkiye Kış Turnuvası - Şampiyon! 1T5K

Users who are viewing this thread

Status
Not open for further replies.
final maçı ne zaman oynanacak, duyduğuma göre rakibimizin belli olacağı yarı final karşılaşması tekrar oynanacakmış bir açıklama yapılırsa ona göre hareket edelim

Rayden_ said:
Bu arada final maçında iki haritada da nord vaegir yazıyor, belki çeşitlilik için birini değiştirebilirsiniz.
Düzelttim,uyarı için teşekkürler.

Rayden_ said:
final maçı ne zaman oynanacak, duyduğuma göre rakibimizin belli olacağı yarı final karşılaşması tekrar oynanacakmış bir açıklama yapılırsa ona göre hareket edelim
Daha nereye hareket ediceksin final koltuğundasın zaten :cool:.

Gelelim final maçına artık,ancak ondan önce son bir açıklama yapalım:
Feagle said:
Jara said:
Takım: alkolik bilbao
Eklenecek:
Aksungur-1766812
Kaldırılacak:
huN 1207067
Bir sonraki turda yani final maçında oynamak üzere eklendi.
Yarı final aşamasında Alkolik Bilbaolar ve Belediye Şovalyeleri maç'ında Aksungur nickli oyuncu takıma tur ortasında 1 tur cezalı olarak sözde* katılmıştır.Cezalı olduğu halde bu maç'da tüm roundlarda oynadığı görülmüştür.Bundan dolayı tüm roundlar Belediye Şovalyeleri takımına verildi.Ha bu arada kural nerede biz göremiyoruz? diyenler için şöyle bir hatırlatma yapalım.
Feagle said:
Oyuncu eklemekte geçerli olan kurallar:
  • Takımlar kadrolarına oyuncu kaydettirmek istediğinde, eğer o oyuncu turnuva süresi boyunca başka bir takımda oynamadıysa,[size=12pt]o an itibari ile oynanan tur'un bir sonraki haftasında takıma eklenir.[/size]

"Peki neden karşı takıma veriliyor tüm roundlar?,maç tekrardan oynansın"diyenler içinde şöyle buyrun size takım kadroları kurallarını gösterelim.
Feagle said:
Takım [size=14pt]Kadroları

• Kadronuzda belirtilmeyen bir oyuncuyu oynatamazsınız.ID`si belirtilmeyen oyuncuyu oynattığınız[size=12pt] her raund rakip takıma verilecektir.

"Ama adamlar belirtmiş" diyenler ise en baştan tekrar okumaya başlayabilirler yazıyı.

Jara said:
Belediye Şovalyeleri 16-0 Alkolik Bilbaolar
Onaylandı.

FİNAL MAÇ'I İÇİN SON GÜN 12.03

Bronz maç içinde aynı şekilde son gün 12.03

Takımlara başarılar.

Final maç'ı için 07.03 tarihi itibari ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Adam eksikliğimizden dolayı kadroda değişikliğe gitmek zorunda kalınca böyle bir saçma sapan kuralın uygulanabileceğini ve rakibimizin bundan faydalanmaya çalışacağını beklemiyorduk.Biz rakibimiz default win istemeden önce şahsi kararımız ile turnuvadan çekilme kararı almıştık zaten.Turnuvada oynamamış oyuncunun 1 maç ceza alması kadar saçma bir şey yok kanımca.16-0 biticek maçı bizimde trollememizle 2 el almış rakibimiz hak etmiştir finali.

Bir insanın 16-2 kaybettiğin maçtan sonra default istemesi ayrı bi yüzsüzlük.Bi sonraki turnuvalarında umarım akla mantığa uymayan kurallar koymazsın,kendimiz için demiyorum bir daha alakamız olmayacak çünkü.Creed takımına default win veriyoruz.

Chamain said:
Adam eksikliğimizden dolayı kadroda değişikliğe gitmek zorunda kalınca böyle bir saçma sapan kuralın uygulanabileceğini ve rakibimizin bundan faydalanmaya çalışacağını beklemiyorduk.Biz rakibimiz default win istemeden önce şahsi kararımız ile turnuvadan çekilme kararı almıştık zaten.Turnuvada oynamamış oyuncunun 1 maç ceza alması kadar saçma bir şey yok kanımca.16-0 biticek maçı bizimde trollememizle 2 el almış rakibimiz hak etmiştir finali.

Bir insanın 16-2 kaybettiğin maçtan sonra default istemesi ayrı bi yüzsüzlük.Bi sonraki turnuvalarında umarım akla mantığa uymayan kurallar koymazsın,kendimiz için demiyorum bir daha alakamız olmayacak çünkü.Creed takımına default win veriyoruz.

Ahmerrad said:
Chamain said:

Chamain said:

Yazılanları doğru okuyabilseydiniz böyle birşey başınıza gelmeyecekti,ha diyeceksin *hangi yazılanları ya?* Şöyle bırakayım.
0RaBmV.png

Bir dahakine umarım acele etmek yerine neye evet dediğinize iyi bakarsınız.

Ahmerrad said:
Chamain said:

Güldürdün.

Takımlar kadrolarına oyuncu kaydettirmek istediğinde, eğer o oyuncu turnuva süresi boyunca başka bir takımda oynamadıysa,o an itibari ile oynanan tur'un bir sonraki haftasında takıma eklenir.

Şu saçma kuralı bana kurallar sayfasında editlemeden göster sana tam puan hadi yavrum

Buda mı gol değil be...
Bir turnuva da sorunsuz bitsin...
Ama burda bir fark var turnuvanın kendisi sorunlu...
BLD takımı çok hakettiğini düşünüyorsa bir maç daha atılsın bence.

Rakip takım ve kendi takımınız: 1000 Tane 50 Kuruş vs Belediye Şövalyeleri
Tarih ve Saat: 07.03.2019 - 21:30
Tercih ettiğiniz Sunucu: Farketmez

Herhangi bir yeniden oynama durumu söz konusu olmuycak gibi en azından hakemler böyle istemiyor anladığım kadarıyla, Bronz maçında rakip'de default olarak maçı vermek istedi forumda henüz onaylanmamış lütfen onaylayın. Açıkcası maçlarını ben de izledim ve açık bir şekilde şunu söyleyebilirim ki kesinlikle Final'i hakeden bir takımdı yinede buraya kadar ellerinize sağlık Finaldeki takımlarada başarılar.

Thorin said:
Herhangi bir yeniden oynama durumu söz konusu olmuycak gibi en azından hakemler böyle istemiyor anladığım kadarıyla, Bronz maçında rakip'de default olarak maçı vermek istedi forumda henüz onaylanmamış lütfen onaylayın. Açıkcası maçlarını ben de izledim ve açık bir şekilde şunu söyleyebilirim ki kesinlikle Final'i hakeden bir takımdı yinede buraya kadar ellerinize sağlık Finaldeki takımlarada başarılar.
:lol:

Merhabalar,
2 aya yakın süredir devam eden [W]arband [T]ürkiye [K]ış [T]urnuvası,an itibari ile sona ermiştir.Turnuva süresince bazı sorunlar ile karşılaşıldı,mümkün olduğunca sorunları adil bir şekilde çözmeye çalıştım.Turnuva süresince bazı takımlar ayrılmak zorunda kaldılar,bazılarının ayrılma nedenleri yönetimin ilgisizliğiydi,kusura bakmasınlar elimden geleni yapmaya çalıştım.Ancak şunu anladım ki turnuva düzenlemek cidden büyük bir sorumluluk herkesle ayrı ayrı ilgilenmek gerekiyor,anlık olarak turnuva sayfalarını güncellemek gerekebiliyor,oyuncuların sorularını cevaplamak gerekiyor bunun içinde büyük bir zaman ayırmak gerekiyor.Katılan tüm takımlara teşekkürler.Derece gösteren takımları tebrik ediyorum elinize sağlık.Başka bir turnuvada görüşmek üzere diyerek konuşmayı sonlandırmak istiyordum ancak bir daha böyle bir turnuva için zaman ayırabiliceğimi düşünemiyorum.

Şampiyon! 1T5K

Büyük Ödül 500tl'yi kazandınız elinize sağlık :smile:  (R.İ.P KEYKUBAT)

İkinci BLD

Takım olarak toplamda 240tl steam wallet kazandınız,küçük görmeyin indirimlerde 2-3 oyun alabilirsiniz :smile:

Üçüncü Creed

Takım olarak toplamda 120tl steam wallet kazandınız iyi oyunlar.

Teşekkürler

•FatihBey=Turnuva süresince maçlarda hakemlik yaptı,bazı acemi hataları oldu ancak elinden geleni yapmaya çalıştı diye düşünüyorum eline sağlık Fatih. (R.İ.P Thorin,Yuarvi)
•Ssiyah=Arda turnuva boyunca yanımda oldu.Bazı konularda karar vermemde yardımcı oldu ve tabiki turnuva süresince hakemlik yaptı eline sağlık Arda,seviliyorsun,biliyorsun :smile:
•Keykubat=Turnuva boyunca bana hiçbir yardımı dokunmadı  :lol:
•Alpha=Kendisini hâlâ tanımıyorum.
•Gameshero=Kendisini pek maçlarda hakem olarak görmedim ama olsun slot doldursun yeter :smile:
•Coutlet=Mehter,canım,yaşıyor musun,ses ver?

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom